-
Posts
12859 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by margoth137
-
śliczne:) też mi się wydawało, że Zekkulec na początku był jaśniejszy:)
-
Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)
margoth137 replied to asiuniab's topic in Już w nowym domu
przesłodki Hindusek był:((*) -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
margoth137 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Romuś już po spacerku i śniadanku:) Pijemy razem kawkę;) moja zupka mu smakowała, zjadł wszystkie jarzynki. Tz był smutny bo jak wrócił z pracy Romuś się już z nim nie witał, gdyż był zajęty szarpaniem ucha wędzonego od mojej mamy. Strasznie się chłopina napracowała.... [IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/s403x403/1209033_10200875084227709_490510194_n.jpg[/IMG] -
Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)
margoth137 replied to asiuniab's topic in Już w nowym domu
biedna malutka, może to chwilowe?:( -
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
margoth137 replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
Romuś zagląda do Trufci:loveu: -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
margoth137 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Romuś jest cudowny:loveu: tak bardzo się cieszy jak ubieram buty, bo wie że idzie na spacer, chociaż czasem zostaje sam w domu. na polu to wulkan energii, smycz tez nie bardzo pasi, chwyta ząbkami. Wszystko rozumie;) co zapewne jest zasługą Iwonki:) wszystkich ludzi kocha, ale psy niekoniecznie. Wczoraj poznał staruszka owczarka szkockiego, było w porządku:) Cały czas chce być na polu i koniec!! Jedynie jak będzie ładnie to polata w niedziele na działce, prawie cały dzień. Fotki ze spacerku będą wtedy jak ktoś ze mną będzie. Samemu Romusiowi ciężko na spacerku zrobić zdjęcie. Kurier przyniósł Romusiowi karmę i witaminki, był taki szczęśliwy, że skakał jak piłeczka po gościu. Znowu nasz kolega z parteru przyniósł Romanowi rosół z kury. Mam nadzieje, ze moja zupka z jarzynkami będzie mu bardziej smakować, koniecznie dam mu spróbować. Tak to Romuś je suchą karmę i widzę, że mu smakuje:) -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
margoth137 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
miłego popołudnia:) [IMG]http://images65.fotosik.pl/257/c1c498fdd775d7f5gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images64.fotosik.pl/257/d17971a3f8d82d68gen.jpg[/IMG] -
Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje
margoth137 replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
acha to nie doczytałam:) -
Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje
margoth137 replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Od Krakowa? to są tacy co dostąpili zaszczytu wiedzy:roll:[/QUOTE] ??? gdzieś ktoś pisał, ze jedzie na południe. ja już nie ogarniam dogo:( -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
margoth137 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']A przepraszam - gdzie indziej miałby spać? :siara:[/QUOTE] To mały oszust;) w dzień nie chce spać ani na swoim ani na moim łóżku:loveu: Wczoraj dopiero odkryłam, że Roman ma klejnoty:laugh2_2: -
Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje
margoth137 replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
zaglądam:) daleko od Krakowa jest Czaruś? -
fajniusi Sebuś:)
-
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
margoth137 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Margoth jeszcze nie wie co ją czeka:evil_lol:[/QUOTE] A co takiego??;) Roman jest the best!!! Wczoraj sprowadził do pionu 3 yorki:diabloti: Jedna babka ma 2 suczki, drą w niebogłosy od rana do wieczora, sąsiedzi się skarżą, jak tylko wyjdą z klatki to wiadomo kto idzie, wszystkie psy przed nimi uciekają. Jak zbliżały się z wrzaskiem do Romusia byłam ciekawa co będzie: Roman się na nie rzucił i zaczął szczekać oczywiście nie dotknął żadnej, ale śmiać mi się chciało potem bo jak te yorki szły pod naszym blokiem to było cicho nawet tz mówi, że w końcu Romi zrobił z nimi porządki:multi: Potem było nieciekawie z innym Yorkiem ale tu się poplątały smycze i dlatego na siebie warczały. Dziś był niezły nr budzę się rano, coś strasznie za głową chrapie, kątem oka widzę, że jest jasno. hmm tz zaspał do pracy. Otwieram oczy, nie to Romanek kołami do góry na miejscu tz:):loveu: postaram się o fotki -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
margoth137 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Ja dokładnie robiłam to samo :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Byłam na wątku Romusia od samego początku, ale czytałam po cichutku;) Romuś był z tego samego okropnego miejsca co moja Majeczka ;) Chłopak długo miał pecha ale teraz.... nie mogę w to jeszcze uwierzyć i łzy ze szczęścia mi poleciały :multi::multi::multi: [B]margoth [/B]:buzi::calus::iloveyou::BIG::BIG::BIG::cunao::cunao::cunao::laola:[/QUOTE] Tak z ciekawości chciałabym się dowiedzieć co to za miejsce zanim trafił do hotelu. Znam wątek od 2011, ale już mi się miesza na dogo... Romuś to jest Romuś:) Ze spacerku najlepiej nie wracać, a jakby był większy z pewnością drzwi od klatki otworzyłby sobie sam:loveu: Tz wychodził na 3 rano do pracy, Romkowi się to nie podobało, siedział pod drzwiami dopóki nie wyszliśmy po 7 na spacer;) Z polowania na muchy ma u mnie celujący:) Kochany pączuś. Pazury obcięłam, dla niego to rzeczywiście przyjemność bo leżał kołami do góry. Teraz pojadł i chrapie mi tu pod nogami. Myślę, że do weta pójdziemy w nast. tygodniu co by chłopaka nie stresować na dzień dobry. Chociaż sądzę, ze dla niego to bułka z masłem:) -
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
margoth137 replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
ja ni z gruchy ni z Pietruchy, ale polecam imbir do zupy-kremu z marchwi, pyszny. Buziaczek dla Trufci:loveu: -
Nutka - szczęśliwa w wymarzonym domu :)
margoth137 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
słodzik malutki:) -
Sonia - znalzła przystań na stare lata:):) - dziękujemy
margoth137 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
oby wszystko się udało:) -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
margoth137 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p480x480/1385553_532540500157976_680776656_n.jpg[/IMG]Romanek spędza dziś leniwe popołudnie. Na spacerku zapoznał się nowymi koleżankami:loveu: Odwiedził też mieszkającą obok babcię, wszystkich chcę przytulać i przytulać:):loveu: -
Wczoraj rodzinka powiększyła się o staruszka Romusiahttp: http://www.dogomania.pl/forum/threads/198134-Staruszek-Romuś-nadal-niczyj-nawet-pełnej-kwoty-deklaracji-nie-może-uzbierać-(/page93. Zobaczcie czy jak leży nie jest podobny do Teonii?? Teraz już codziennie będziemy chodzić na spacerki pod Teofilowe dęby. Czuwaj nad Romuniem Teoniu....