Jump to content
Dogomania

margoth137

Members
  • Posts

    12859
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margoth137

  1. I będzie żył!!! i znajdzie taki domek jaki znalazł Czaruś i inne psy, które miały to szczęście. Ja wysłałam piątaka;(, jak będzie lepiej u mnie kaską to wyśle troszke więce. Póki co to przesyłam jeszcze tysiace drapaczków za uszkiem dla niedzwiadka:*
  2. Też 3mam kciuki za dziaduszka. Będzie dobrze! Jak dacie radę napszczie potem co i jak!
  3. :(był cudowny (*)(*)
  4. wiedziałam że historia Czarusia skończy sie szczęsliwie, w końcu chłopina sobie na to zasłużyła. to dzięki Czaruni trafiłam na dogo:) pozdrowionka
  5. jak prawdziwy misiek! napewno niedługo znajdzie przytulny domek:) 3mam kciuki
  6. Życzę Ci Misiaczku żebyś trafił do kochającego i ciepłego domku:)
  7. Buziory dla Edunia! Spokojnych i cieplutkich Świąt!!
  8. Ufff. dopiero teraz dopchałam się do komputera. Moja deklaracja też zostaje:)narazie 5 zł ale jak będę mogła więcej to będzie więcej. Radosnych świąt dla wszystkich Dogomaniaków!!!!!
  9. kochany Mukuś, myślałam że jest większy, a to przecież maluszek:)
  10. Kochany Czarunia w końcu szcześliwy w super domku! Wesołych Swiąt słodziak!!!!
  11. postaram się po weekendzie wyskrobać coś dla misiaczka.
  12. Super!! Wiedziałam że czarunia przed świętami znajdzie wymarzony domek!!!! Naturalnie następne pięniążki pójdą dla świata i innych milusińskich w potrzebie. I oby się czarusiowy wszytsko ułożyło:)))
  13. moje biedaczysko kochane ściskam Cie bardzo mocno!
  14. Trzymam kciuki za tą wizytę u okulisty i wysyłam Czaruniowi dyszkę. Niedługo Mikołaj, może zaniesie do czyjegoś ciepłego domku Czarusia w skarpetce:)
  15. jak narazie dwie dyszki, w listopadzie też coś odpale:) szlag mnie trafia, szukam pracy ,a coś ostatnio nie bardzo studentów chcą zatrudniać. A Czaruś jest taki kochaniutki, wszystkie te biedaczyska są słodkie, ale Czarunia ma w sobie to coś...
  16. Wielkie dzięki za numer ,,czarusiowego'' konta podany na maila. W tym tygodniu wyśle pieniążki. Ciekawa jestem czy ta pani z krakowa go adoptuje, swoją drogą niezle czaruje na tych nowych fotkach. Jest kochanutki. Pozdrowionka
  17. Witam!! Gdyby była potrzebna pomoc w przewiezieniu w okolichach krakowa piszcie!! Czaruś 3maj się
×
×
  • Create New...