-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
[B]Deklaracje majowe. [/B][B]ewu [/B]-[B][COLOR=#ff0000]10 zł[/COLOR][/B]
-
Lubić mozna lody ,schabowego, bigos,ciasteczka . Istoty żywe obdarzamy miłością. Tylko, ta miłość ,ma różne oblicza.
-
Pieszczoszek. Martwi mnie ,bo w kwietniu było tylko 120 zł stałej deklaracji. Wystarczy na maj ,a co dalej?
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
A ja sie nie dziwię .TERAZ ,GDY ZNALAZŁ SIE JESZCZE W INNYM DOMU ,JEST BARDZIEJ LĘKLIWY. Dopiero gdy poczuje stabilizacje ,bedzie mógł sie zachowywać inaczej. Izula ,cierpliwości ,cierpliwosci. Małymi kroczkami . Piesek ,to jak dzieco .Jak nie widzi mamy ,to płacze. -
Witam Pimpusiu! . Co ta pańcia zrobiła. wybiła Cie ze snu? Ale nie ma złego ,co by na dobre nie wyszło .Możemy Cię zobaczyc,jak wyglądasz zaraz po przebudzeniu.:lol:
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-XCireanpOyY/T548pUbysWI/AAAAAAAAViM/8zUB0SO_IKw/s640/%3D_UTF-8_Q_Zdj%3DC4%3D99cie0321%3D2Ejpg_%3D.jpg[/IMG]TO SAMO MIAŁAM Z MOIM PSEM I WNUKAMI. CAŁY ROK PRZYZWYCZAJAŁ SIE DO DZIECI.
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gx-kWE6ppiY/T548ohX-GII/AAAAAAAAViE/rI6L-RQ9Egk/s640/%3D_UTF-8_Q_Zdj%3DC4%3D99cie0309%3D2Ejpg_%3D.jpg[/IMG] Rety,od największego ,do najmnieszego. Super!!!!
-
Odwiedzamy Tedzika. Grzej sie grzej .Witaminy A pewnie mu trzeba,:evil_lol:
-
W mojej miejscowosci jest osiedle bloków ,a po drugiej stronie drogi głównej, osiedle domów jednorodzinnych. Przez to osiedle, chodzimy na działki .Idąc z psem jest jeden jazgot ,bo każdy ma w ogródku psa. Jak jeden zacznie szczekać ,to na całym osiedlu inne wtóruja .Nie wyobrażam sobie ,zebym na dziełkę rekreacyjną nie mogła isć ze swoim psem ,albo ktoś zwracał mi uwage ,żeby tamtedy nie chodzić. Poza tym ,tam ludzie spacerują ze swoimi pupilami ,bo to droga do lasu. NIC SIE NIE PRZEJMUJ .
-
Nic nie robić. Nie przejmować sie . Przeciez nie chodzisz na cudzą posesję. Starsza osoba ,moze chora,wszystko ją drazni ,to i Twój pies ja denerwuje. Nie ma takich przepisów ,które zabraniają chodzenia po drogach publicznych.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Iwoniam idż spać. 00,40 już. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romi']O to dla mnie też zróbcie bazarek :eviltong:, bo ostatnio trafiłem "kumulację" w postaci "6" (w punktach) oraz 2 stówki (w złotych)... prawda Iwonia :eviltong: :evil_lol:[/QUOTE] Pewnie ,że zrobimy. Moge nawet Tz-a sprzedać. Fachowiec od wszystkiego. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Co tu sie dzieje . Koteczki niemowlaki ,pieseczki . Ludzie jesteście wspaniali. Maciek6778-daj znać ,ile ten SĄD CI DOŁOŻY ,może jakis bazarek sie zrobi...;) Ps. Żone masz naprawde cudowną. -
[quote name='Ziutka']Dostałam zaproszenie na bazarek...ale zgłaszam się z pomocą ogłoszeniową, z miłą chęcia ogłosze Rajkę :) Poproszę fotki, tekst, mail, telefon, woj + miasto na moj mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Podajcie mi też link do watku w mailu ;)[/QUOTE] TO JEST JEDNO Z OGŁOSZEŃ. Mozna ściagnąć zdjecia,namiary i treść też są. [URL]http://tablica.pl/oferta/raja-wspaniala-sunia-szuka-swojego-domu-ID6lk7.html[/URL]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
TRZYMAMY:thumbs: -
[quote name='coronaaj']Czy moja wplata za 4 miesiace doszla? Jak Barik?[/QUOTE] Jest napisane wyzej. [B]Zapraszam do ogladania i kupowania domku:) dla Raji ,która też jest w hoteliku u Lilki. [/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226362-NAJTAŃSZE-DOMKI-ŚWIATA-ZOBACZ!-NIE-POŻAŁUJESZ-Do-15-05-22-00[/URL]
-
Owczareczka po wypadku, potrzebne $ na operację-prosimy
Javena replied to karolina1981's topic in Już w nowym domu
Nic nie pisze,ale podczytuje i trzymałam kciuki. Dzieki Kajka,że tak troskliwie zajęliście sie Laurką. Cudna pannica. Ale będzie powitanie.......:) -
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226362-NAJTAŃSZE-DOMY-ŚWIATA-ZOBACZ!-NIE-POŻAŁUJESZ-Do-15-05-22-00?p=19015345#post19015345[/url] [B]Moze ktos zajrzy na bazarek dla Raji?[/B]