Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. [quote name='togaa']Tak, Jaworek juz dawno w domu. Zmienię tytuł...[/QUOTE] Och ,zle sobie przeczytałam .Myslałam ,że Żabolek w domu.To Jaworek.......:evil_lol:
  2. Wysłałam z bazarku" domki " [B]120 zł[/B]. Tyle wpłynęło. Pozdrowionka Rajusia. Śliczna jesteś. Zebyś tylko domek znalazła. Taki zaczarowany.:lol:
  3. [B]Deklaracje majowe. [/B][B]ewu [/B]-[B][COLOR=#ff0000]10 zł[/COLOR][/B]
  4. Lubić mozna lody ,schabowego, bigos,ciasteczka . Istoty żywe obdarzamy miłością. Tylko, ta miłość ,ma różne oblicza.
  5. Pieszczoszek. Martwi mnie ,bo w kwietniu było tylko 120 zł stałej deklaracji. Wystarczy na maj ,a co dalej?
  6. A ja sie nie dziwię .TERAZ ,GDY ZNALAZŁ SIE JESZCZE W INNYM DOMU ,JEST BARDZIEJ LĘKLIWY. Dopiero gdy poczuje stabilizacje ,bedzie mógł sie zachowywać inaczej. Izula ,cierpliwości ,cierpliwosci. Małymi kroczkami . Piesek ,to jak dzieco .Jak nie widzi mamy ,to płacze.
  7. Witam Pimpusiu! . Co ta pańcia zrobiła. wybiła Cie ze snu? Ale nie ma złego ,co by na dobre nie wyszło .Możemy Cię zobaczyc,jak wyglądasz zaraz po przebudzeniu.:lol:
  8. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-XCireanpOyY/T548pUbysWI/AAAAAAAAViM/8zUB0SO_IKw/s640/%3D_UTF-8_Q_Zdj%3DC4%3D99cie0321%3D2Ejpg_%3D.jpg[/IMG]TO SAMO MIAŁAM Z MOIM PSEM I WNUKAMI. CAŁY ROK PRZYZWYCZAJAŁ SIE DO DZIECI.
  9. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gx-kWE6ppiY/T548ohX-GII/AAAAAAAAViE/rI6L-RQ9Egk/s640/%3D_UTF-8_Q_Zdj%3DC4%3D99cie0309%3D2Ejpg_%3D.jpg[/IMG] Rety,od największego ,do najmnieszego. Super!!!!
  10. Odwiedzamy Tedzika. Grzej sie grzej .Witaminy A pewnie mu trzeba,:evil_lol:
  11. W mojej miejscowosci jest osiedle bloków ,a po drugiej stronie drogi głównej, osiedle domów jednorodzinnych. Przez to osiedle, chodzimy na działki .Idąc z psem jest jeden jazgot ,bo każdy ma w ogródku psa. Jak jeden zacznie szczekać ,to na całym osiedlu inne wtóruja .Nie wyobrażam sobie ,zebym na dziełkę rekreacyjną nie mogła isć ze swoim psem ,albo ktoś zwracał mi uwage ,żeby tamtedy nie chodzić. Poza tym ,tam ludzie spacerują ze swoimi pupilami ,bo to droga do lasu. NIC SIE NIE PRZEJMUJ .
  12. Nic nie robić. Nie przejmować sie . Przeciez nie chodzisz na cudzą posesję. Starsza osoba ,moze chora,wszystko ją drazni ,to i Twój pies ja denerwuje. Nie ma takich przepisów ,które zabraniają chodzenia po drogach publicznych.
  13. [quote name='Romi']O to dla mnie też zróbcie bazarek :eviltong:, bo ostatnio trafiłem "kumulację" w postaci "6" (w punktach) oraz 2 stówki (w złotych)... prawda Iwonia :eviltong: :evil_lol:[/QUOTE] Pewnie ,że zrobimy. Moge nawet Tz-a sprzedać. Fachowiec od wszystkiego.
  14. Co tu sie dzieje . Koteczki niemowlaki ,pieseczki . Ludzie jesteście wspaniali. Maciek6778-daj znać ,ile ten SĄD CI DOŁOŻY ,może jakis bazarek sie zrobi...;) Ps. Żone masz naprawde cudowną.
  15. [quote name='Pliszka']Pokazuj się piękna! :) Trzymam kciuki za domek![/QUOTE] Rajusia ,taki bajkowy domek ,jaki zakupiła cioteczka Pliszka dla Ciebie:)
  16. [quote name='Bernese']Można mieć dwa bazarki?[/QUOTE] Oczywiscie .Tyle ile podołasz.
  17. [quote name='Ziutka']Dostałam zaproszenie na bazarek...ale zgłaszam się z pomocą ogłoszeniową, z miłą chęcia ogłosze Rajkę :) Poproszę fotki, tekst, mail, telefon, woj + miasto na moj mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Podajcie mi też link do watku w mailu ;)[/QUOTE] TO JEST JEDNO Z OGŁOSZEŃ. Mozna ściagnąć zdjecia,namiary i treść też są. [URL]http://tablica.pl/oferta/raja-wspaniala-sunia-szuka-swojego-domu-ID6lk7.html[/URL]
  18. [quote name='coronaaj']Czy moja wplata za 4 miesiace doszla? Jak Barik?[/QUOTE] Jest napisane wyzej. [B]Zapraszam do ogladania i kupowania domku:) dla Raji ,która też jest w hoteliku u Lilki. [/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226362-NAJTAŃSZE-DOMKI-ŚWIATA-ZOBACZ!-NIE-POŻAŁUJESZ-Do-15-05-22-00[/URL]
  19. Nic nie pisze,ale podczytuje i trzymałam kciuki. Dzieki Kajka,że tak troskliwie zajęliście sie Laurką. Cudna pannica. Ale będzie powitanie.......:)
  20. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226362-NAJTAŃSZE-DOMY-ŚWIATA-ZOBACZ!-NIE-POŻAŁUJESZ-Do-15-05-22-00?p=19015345#post19015345[/url] [B]Moze ktos zajrzy na bazarek dla Raji?[/B]
  21. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226362-NAJTAŃSZE-DOMY-ŚWIATA-ZOBACZ!-NIE-POŻAŁUJESZ-Do-15-05-22-00?p=19015345#post19015345[/URL] Może nie najlepszy pomysł ,ale mam nadzieję ,ze ktoś wejdzie i jakaś kaska wpłynie? Pozdrawiam Raję PROSZE, ROZSYŁAJCIE ZNAJOMYM.
  22. Zagladam do psinki . Finansowo nie dam rady. Moge trochę ogłoszeń i może coś na bazarek wykombinuję.
×
×
  • Create New...