-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
Javena replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228585-HOROSKOP-CELTYCKI-Zajrzyj-nie-pożałujesz-Do-12-07-22-00[/url] BAZAREK DLA BASIA. -
[quote name='Ania J']poszła stała za czerwiec od Podaj Łapę :)[/QUOTE] WPŁATA DOSZŁA .BARDZO DZIEKUJEMY. [B]343,50 zł + 20 zł = 363 ,50 zł[/B]
-
A to się Figusia wystroiła. :evil_lol::evil_lol:Kokietka :lol:
-
Dla Śnieżka dotarła drobna zapomoga od [B]Bernadety P. z Fb[/B]. [B]4,50 zł 339 zł + 4,50 = 343,50 zł [/B]Podaj Łapę - [B]20 zł V, VI [/B] wpłacone cyga-fryga - [B]10 zł IV , V VI[/B], wpłacone Vege Inicjatywa - [B]50zł V[/B] wpłacone ewu- [B]10 zł V , VI VII wpłacone [/B] agnieszkaK - [B]15zł V[/B] , [B]VI VII [/B] wpłacone Javena - [B]5zł V , VI[/B] wpłacone Agnieszka103 - [B]5 zł V , VI[/B] wpłacone ulka 1108 - [B]10 zł V[/B] wpłacone Agnieszka W. FB - [B]30 zł V, VI[/B] wpłacone Kinga K. FB - [B]20 zł V[/B] brak Margaretta B- [B]30 zł V[/B] wpłacone
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Zamieszczone przez majowa ciocia węgielkowa z Kielc wysłała mi taka prośbę: Cześć, erka pyta, kto może zrobić PA w Krk, bo nie jest pewna kobiety chętnej na malutką Roxi. to jest ulica Różyckiego, okolice Ikei trafia się transport na dniach więc wizyta na cito [B]DZIEWCZYNY UWAZAJCIE NA PANIĄ Z KRAKOWA. e mail mariakalista........w ciagu tygodnia dostałam od niej kilka wiadomosci ,za kazdym razem jest zainteresowana małą sunia. Wydzwania ,twierdzi ,że przyjedzie ,lub zadzwoni , potem nie dzwoni nie przyjezdza ,a szuka dalej. Nie wiem, co mogę myśleć. Akurat tak sie składało ,że interesowała sie ogłoszeniami ,które ja robiłam. Najpierw Milena z Mętkowa od Pani Danusi. Potem Adelka z Olkusza, z Oświęcimia ze schroniska ,Lara.[/B] -
Ale głośno woła . [B]Karilka ,czy pieniadze dotarły za hotelik? [/B]
-
Karilka ,czy pieniadze dotarły?
-
Podaj Łapę - [B]20 zł V[/B] wpłacone cyga-fryga - [B]10 zł IV , V VI[/B], wpłacone Vege Inicjatywa - [B]50zł V[/B] wpłacone ewu- [B]10 zł V , VI VII wpłacone [/B] agnieszkaK - [B]15zł V[/B] , [B] VI , VII [/B] wpłacone Javena - [B]5zł V , VI[/B] wpłacone Agnieszka103 - [B]5 zł V , VI[/B] wpłacone ulka 1108 - [B]10 zł V[/B] wpłacone Agnieszka W. FB - [B]30 zł V, VI[/B] wpłacone Kinga K. FB - [B]20 zł V[/B] brak Margaretta B- [B]30 zł V[/B] wpłacone Doszła wpłata od [B]Agnieszki W Fb.[/B] [B]30 zł 11. 06 mamy 309 zł + 30 zł = 339 zł Wysłane za hotelik do Karilki 300 zł .Prosze o potwierdzenie [/B]
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
Javena replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Zapisuję ,ale nie wiem ,jak pomóc?Finansowo klapa. Na dniach chce zrobić bazarek ,może jakies 20 zł uszczknę dla Basika? -
[quote name='Ayia']On bestyjka? Teraz jest jak aniołek :) słucha się Karilki, zna podstawowe komendy i ładnie wraca na przywołanie, aport też przynosi! pies idealny, tylko łapać i uciekać do nowego domku! Dziś wieczorem wstawię jeszcze inne zdjęcia, można używać do ogłoszeń jak coś tylko nie ucinać podpisu! :diabloti:[/QUOTE] Trafił w odpowiednie rece. Zdjecia superowe. Swnieżek zrobił sie taki piękny. [B]Karilka ,wysyłam 300 zł za hotelik.Prawie na poniedziałek, wtorek dojdzie.[/B] [B]Zostanie [SIZE=4]309 zł. [/SIZE][/B]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
"Odpowiedź na Twoje ogłoszenie Gumtree (od [email][email protected][/email])" <[email protected]> pisze: [INDENT] Witaj! Poniżej znajduje się odpowiedź na Twoje ogłoszenie "[URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Malenka-Adelcia-CZY-KTOS-ODMIENI-JEJ-LOS-W0QQAdIdZ386100032"]Maleńka Adelcia ,CZY KTOS ODMIENI JEJ LOS?[/URL]" na Gumtree: [TABLE] [TR] [TD] [TABLE] [TR] [TD="width: 100%, bgcolor: #eeeeee, align: left"][B]Od:[/B] [email][email protected][/email][/TD] [/TR] [TR] [TD] Witam! Jeżeli adoptowałabym Adelkę, to czy jest szansa na dowóz do Krakowa albo chociaż gdzieś w okolicy? Sama niestety nie posiadam samochodu.. [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [/TABLE] [/INDENT][B]Takie pytanie otrzymałam na Gumtree. [/B] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='ajw']Serdeczne gratulacje dla Rodziców. Zdrówka i szczęścia dla całej trójki:multi:[/QUOTE] Przyłączam sie do gratulacji razem z P.Danusia z Mętkowa. [B]Natalka ,masz cudowną mamę i super tatę.[/B]:lol: -
Podaj Łapę - 20 zł [B]V wpłacone [/B] cyga-fryga - 10 zł [B]IV , V VI[/B], [B]wpłacone [/B] Vege Inicjatywa - 50zł [B]V[/B] [B]wpłacone [/B] ewu- 10 zł [B]V , VI[/B] [B]wpłacone [/B] agnieszkaK - 15zł [B]V [/B], [B]wpłacone [/B] Javena - 5zł [B]V , VI[/B] [B]wpłacone[/B] Agnieszka103 - 5 zł [B]V , VI[/B] [B]wpłacone [/B] ulka 1108 - 10 zł [B]V[/B] [B]wpłacone [/B] Agnieszka W. FB - 30 zł [B]V, VI [/B] [B]wpłacone [/B] Kinga K. FB - 20 zł [B]V[/B] [B][COLOR=#b22222]brak [/COLOR][/B] Margaretta B- 30 zł [B]V[/B] [B][COLOR=#000000]wpłacone [/COLOR][/B] Nowa wpłata od [B][COLOR=#b22222]Bernadety P. Z Fb. [/COLOR]5 zł Wpłaty na czerwiec -deklarowane. Agnieszka103 -5 zł 31.05 Ewu -10 zł Cyga fryga 10 zł Javena 5 zł [COLOR=#b22222]jednorazowe [/COLOR] FUZZY-LOGIC AKA JAZMAN- 10 zł Bernadeta P. Z Fb. 5 zł Mamy[COLOR=#b22222] 609 [/COLOR]zł. [/B]
-
Ona jest u Ciebie w domu tymczasowym ,wiec tym bardziej powinnas podpisac umowe. Mam takie druczki do wypełniania. Jesli chcesz mogę Ci wysłac. Będziesz miała większa gwarancje ,że piesek trafi w dobre rece. Ona jest sliczna. Do budy, to niech sie sami przywiążą. Czy ma robione ogłoszenia?
-
[quote name='Karilka']Wczoraj uczyliśmy się biegać przy rowerze.. W pierwszym momencie Śnieżek był bardzo zdziwiony i.. urąbał koło. Polował na przednie koło a ja ciągle korygowałam.. Ciągle, ciągle, ciągle polował a ja ciągle, ciągle korygowałam. Naszarpałam sie z cholernikiem ale odpracowaliśmy to tępienie koła. Teraz musimy popracować nad czynnikami rozpraszającymi psią głowę (rower = praca, nie spacer). Pierwsza lekcja to były 2,3km, pół godziny pluskania w fontannie i 2,3km + 1,6km rozchodzenie psa. Następnym razem (dzisiaj pada deszcz) pojedzie z Dolarem i popracujemy nad kierunkami i trzymaniem się równo, boku roweru. Zaprzyjaźniamy się z masą ludzi, którzy podziwiają Białego kudłacza. Aktualnie jemy Purine Pro Plan digestinal.[/QUOTE] [COLOR=#006400][B]Śniezek robi postepy i nikt sie nie cieszy z tego powodu. Nikogo nie ma. [/B][/COLOR] DOSZŁA WPŁATA OD [B]Ewu - 10 zł za czerwiec [/B] i Prawdopodobnie jednorazowo od [B]FUZZY-LOGIC AKA JAZMAN[/B]- [B]10 zł[/B] - nie mam pojęcia kto to?Chyba z Fb? [SIZE=4]584zł + 20 - 604 zł[/SIZE]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Jesli Lala ,to ta starsza sunia ,to ja robiłam jej kilka ogłoszeń ,ale na tych zdjeciach wygląda nieco wieksza. IWONIAM ,TRZYMAM KCIUKI ZA WAS. -
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
Javena replied to kama210's topic in Już w nowym domu
[quote name='anecik20-1985']a czemu brak słów? :>[/QUOTE] Brak mi słów,bo nie wiem co powiedzieć. Zazdroszcze i tyle. Mój mnie ciagnie ,ale ja jestem na nogach.:evil_lol: -
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
Javena replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Kurcze ,superowe.Brak słów. -
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
Javena replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Poogladało by sie jakies zdjątka...... -
[quote name='ulka 1108']10 zł, które wpłaciłam to było za maj, w czerwcu wpłacę wcześniej[/quote] tak,wiem . Jest wpisane ,że za maj.
-
[B]Wpłaty na czerwiec Agnieszka103 -5 zł 31.05 [COLOR=#800000] Ewu -10 zł 4 .06 [/COLOR] Tofikowa , dziekujemy za ogłoszenia . Swietny tekst... [/B]