-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
Mysle ,że powinnas spisac umowę.
-
Na tablicy.pl ma ponad 260 wejsc. Aż dziw ,że nikt nie dzwoni.
-
[FONT=arial black][COLOR=#ff0000][SIZE=4] WPŁATY DEKLAROWANE. [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=4][SIZE=2][FONT=arial] Podaj Łapę - 20 zł [B]V[/B] wpłacone cyga-fryga - 10 zł [B]IV , V[/B] [B]VI, [/B][/FONT][B][SIZE=1][FONT=arial]WPŁACONE [/FONT][/SIZE][/B][FONT=arial] Vege Inicjatywa - 50zł [B] V [/B]wpłacone ewu- 10 zł [B]V[/B] wpłacone agnieszkaK - 15zł [B]V[/B] wpłacone Javena - 5zł [B]V[/B] wpłacone Agnieszka103 - 5 zł [B]V[/B] wpłacone ulka 1108 - 10 zł [B]V[/B] wpłacone Agnieszka W. FB - 30 zł [B]V[/B] wpłacone Kinga K. FB - 20 zł [B]V[/B] brak Margaretta B- 30 zł [B]V wpłacone[/B] [/FONT][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=arial black][COLOR=#000000] [/COLOR]Deklaracje za [COLOR=#800000]maj [/COLOR][COLOR=#000000]stała [/COLOR][COLOR=#800000]ewu - [/COLOR][COLOR=#000000]10 zł[/COLOR][COLOR=#800000][COLOR=#000000] [/COLOR] Agnieszka 103- [/COLOR][COLOR=#000000]5 zł [/COLOR][COLOR=#800000] Podaj łape - [/COLOR][COLOR=#000000]20 zł [/COLOR][COLOR=#800000][COLOR=#000000] [/COLOR] Agnieszka K - [/COLOR][COLOR=#000000] 15 zł [/COLOR][COLOR=#800000]javena[/COLOR] 5zł 9.05 AGNIESZKA O Łódz fb.- 30 zł Vege Inicjatywa - 50 zł [COLOR=#ff0000]Bluesky26 i mafia- 30 zł [/COLOR] [/FONT][FONT=arial black][COLOR=#000000][SIZE=4][SIZE=2][FONT=arial][B]Margaretta B- 30 zł[/B] [/FONT][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=arial black] 30 05 cyga fryga 30 zł ulka1108 -10 zł [COLOR=#ff0000]razem 235 zł [/COLOR][COLOR=#000080] Deklaracja jednorazowa [/COLOR][COLOR=#800000][COLOR=#000080] [/COLOR]Podaj łape - [/COLOR][COLOR=#000000]50 zł [/COLOR][COLOR=#800000] Mamy [/COLOR][COLOR=#000000]344[/COLOR][COLOR=#800000] + deklaracja majowa stała [/COLOR][COLOR=#000000]235zł[/COLOR][COLOR=#800000] + deklaracja jednorazowa [/COLOR][COLOR=#000000]50 zł[/COLOR][COLOR=#800000] = [/COLOR][SIZE=4][COLOR=#000000] 629 zł [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=arial black][COLOR=#ff0000][SIZE=4] 629zł - 150 zł hotelik = 479zł[/SIZE][/COLOR][/FONT]
-
W takim razie , wysle [B]150 [/B]zł . Jesli coś bedzie trzeba wiecej ,to pisać. Trzymamy kciuki.
-
[quote name='Avilia']Gratulacje!!!I szczerze zazdroszczę Pani córce,że ma to już za sobą:P A o Masajka nadal zero telefonów.Pomimo rozklejanych plakatów we Wrocławiu...[/QUOTE] Gratuluje babciu. :multi: ja tez jestem zdziwiona,że nikt nie dzwoni. Zrobiłam mu jeszcze pare ogłoszeń ,niektóre odświeżyłam .:crazyeye:
-
Jak przystało na psią damę ,leżę na materacyku.Kolega(żanka) mnie pilnuje.PROSIMY O PRZEDSTAWIENIE SIE. Mysle jednak ,że to "ona"
-
Niewidomy Rasti któremu wykruszyły się deklaracje prosi o pomoc !
Javena replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
I to byłby dobry pomysł .Skontultuj sie z [B]Jasza .[/B]Uratowała jednej suni wzrok ,ale nie pamietam u jakiego okulisty. No i trzeba by, szukać środków finansowych. -
[quote name='wtatara']fotki, fotki................[/QUOTE] czekamy...
-
[quote name='Karilka']Sniezek ugryzl poteznie sasiada, ktory sie z nim grzecznie przywital, po czym chcial poglaskac po glowie. Biay zrobil dwie dziury, reka napuchla, sasiad pojechal na pogotowie.. Dostal zastrzyk na tezca i opatrzono mu rane.. Bialy dostal skierowamie od Sanepidu do weterynarza na 4 kontrole. Mam bardzo duze zamieszanie bo moj Dolar przeszedl skomplikowana operacje zoladka a do tego mam dwa nadprogramowe zwierzaki. Jest niezly balagan ale dajemy rade. Codziennie chodziny od 3 do 6 km bo Dolar nie moze biegac a energia musi miec ujscie. Sniezek to dobry pies ale tylko dla swoich znajomych. Obcych niestety bardzo sie boi i reagujje gryzieniem. Fizycznie wyglada bardzo dobrze - psychicznie niestety nie powinien sie tak bac. Na szczescie nauczylam go ignorowac obcych ludzi i obce zwierzeta. Problem sie zaczyna wtedy, kiedy ktos go chce dotknac.[/QUOTE] Dlatego ja zawsze prowadze w kagańcu. Nie pozwalam obcym głaskać,bo robi to samo. Jeszcze nikogo nie ugryzł ,ale napewno by to zrobił już kilka razy. Badzo dużo pomogły mi filmiki z Zaklinaczem psów. Wiele rzeczy mi uświadomił ,co robiłam żle w przeszłosci. Zaczynamy od kilku dni pracowac i efekty już widze. [url]http://www.youtube.com/watch?v=fteIb4lsoV0[/url]
-
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
Javena replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Aga_']Postaram się zgłębić wątki, dzięki Javena :Rose: Na tą chwilę mamy 50 zł dla Balbinki z bazarku masza44: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225543-Płyty-winylowe-do-15-04-2012-na-2-cele/page5[/URL] Bardzo dziękujemy! :Rose: Również z tego bazarku mamy 50 zł: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223814-Bazarek-dla-cierpliwych-cz-2-)-Ponad-300-fantów!!Na-naszych-podopiecznych-do-01-04[/URL] To już 100 zł! Może uda się dozbierać resztę.. :)[/QUOTE] [B]Na sterylkę ją zgłosiłam ,ale musisz też napisac ,żeby wiedziały co i jak .[/B] -
Mam zanotowane w zeszycie ,że za kwiecień przelew poszedł ,16 kwietnia. Czy sie myle?
-
JAK DOJDĄ PIENIAŻKI ,PROSZE O WPIS NA WATEK BAZARKU. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226053-KONIEC-Takiej-KURY-i-takich-JAJEK-nikt-nie-widział-Zajrzyj-do-5-05-2012-22-00[/url]
-
[FONT=arial black]WPŁATY DEKLAROWANE. [FONT=arial][B]Podaj Łapę - 20 zł V wpłacone cyga-fryga - 10 zł IV , V brak Vege Inicjatywa - 50zł V wpłacone ewu- 10 zł V wpłacone agnieszkaK - 15zł V wpłacone Javena - 5zł V wpłacone Agnieszka103 - 5 zł V wpłacone ulka 1108 - 10 zł V brak Agnieszka W. FB - 30 zł V wpłacone Kinga K. FB - 20 zł V brak Margaretta B- 30 zł V brak [/B] [/FONT] Deklaracje za [COLOR=#800000]maj [/COLOR][COLOR=#000000]stała [/COLOR][COLOR=#800000]ewu - [/COLOR][COLOR=#000000]10 zł[/COLOR][COLOR=#800000][COLOR=#000000] [/COLOR] Agnieszka 103- [/COLOR][COLOR=#000000]5 zł [/COLOR][COLOR=#800000] Podaj łape - [/COLOR][COLOR=#000000]20 zł [/COLOR][COLOR=#800000][COLOR=#000000] [/COLOR] Agnieszka K - [/COLOR][COLOR=#000000] 15 zł [/COLOR][COLOR=#800000]javena[/COLOR] 5zł 9.05 AGNIESZKA O Łódz fb.- 30 zł Vege Inicjatywa - 50 zł Bluesky i mafia-30 zł [COLOR=#000080]Deklaracja jednorazowa [/COLOR][COLOR=#800000][COLOR=#000080] [/COLOR]Podaj łape - [/COLOR][COLOR=#000000]50 zł [/COLOR][COLOR=#800000] Mamy [/COLOR][COLOR=#000000]344[/COLOR][COLOR=#800000] + deklaracja majowa stała [/COLOR][COLOR=#000000]55zł[/COLOR][COLOR=#800000] + deklaracja jednorazowa [/COLOR][COLOR=#000000]50 zł[/COLOR][COLOR=#800000] = [/COLOR][SIZE=4][COLOR=#000000] 449 zł [/COLOR][/SIZE][COLOR=#800000]449 zł +80 zł = [/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4] [/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=arial black][COLOR=#ff0000][SIZE=4]529 zł + 30 = 559 [/SIZE][/COLOR][/FONT]
-
Niewidomy Rasti któremu wykruszyły się deklaracje prosi o pomoc !
Javena replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']Śleputek ma ogłoszenia? Bardzo proszę o szybką odpowiedź![/QUOTE] Zrobiłam tylko 3 narazie. [URL]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/4837/[/URL] [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-CZY-MALE-STWO-MUSI-UMRZE-W0QQAdIdZ377603585[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/czy-malenstwo-musi-umrzec-ID142V1.html[/URL] -
[COLOR=#b22222][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2"]Czy mozemy pozwolić ,by taki mały Śleputek był skazany na śmierc? Dogomaniacy doradzcie cos..Błagamy. http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2[/URL] W SCHRONIKU GO UŚPIĄ. NIE MA SZANS NA PRZETRWANIE.[/B][/COLOR]
-
Owczareczka po wypadku, potrzebne $ na operację-prosimy
Javena replied to karolina1981's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#b22222][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2"]Czy mozemy pozwolić ,by taki mały Śleputek był skazany na śmierc? Dogomaniacy doradzcie cos..Błagamy. http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2[/URL] W SCHRONIKU GO UŚPIĄ. NIE MA SZANS NA PRZETRWANIE.[/B][/COLOR] -
[COLOR=#b22222][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2"]Czy mozemy pozwolić ,by taki mały Śleputek był skazany na śmierc? Dogomaniacy doradzcie cos..Błagamy. http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2[/URL] W SCHRONIKU GO UŚPIĄ. NIE MA SZANS NA PRZETRWANIE.[/B][/COLOR]
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Javena replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#b22222][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2"]Czy mozemy pozwolić ,by taki mały Śleputek był skazany na śmierc? Dogomaniacy doradzcie cos..Błagamy. http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2[/URL] W SCHRONIKU GO UŚPIĄ. NIE MA SZANS NA PRZETRWANIE.[/B][/COLOR] -
[COLOR=#b22222][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2"]Czy mozemy pozwolić ,by taki mały Śleputek był skazany na śmierc? Dogomaniacy doradzcie cos..Błagamy. http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2[/URL] W SCHRONIKU GO UŚPIĄ. NIE MA SZANS NA PRZETRWANIE.[/B][/COLOR]