Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. Nie wiem ,co napisać. Nie mogę znależc slów. Takie to życie, śmierć spada czasem niespodziewanie ,czy to zwierze ,czy człowiek . Na pewne rzeczy nie mamy wpływu. Zostaje tylko ból w sercu ,bo ciagle myśli się "gdyby" :(:(
  2. [B][COLOR="navy"]Pozwolicie ,że jeszcze raz wkleję ,zeby było na bieżąco. [/COLOR][/B] Doszła wpłata od : [COLOR="#8b0000"][FONT="Arial Black"][SIZE="4"]jednorazowo[/SIZE][/FONT][/COLOR] [FONT="Arial Black"]Kamos [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]10 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Masza44[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]25 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Schroniskowiec [/FONT]-[SIZE="4"][COLOR="red"]15 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Jolanta D -Pruszków[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]15 zł [/COLOR][/SIZE] nie znam.Nie wiem,czy stała ,czy jednorazowa. [FONT="Arial Black"]Justyna Lipnicka[/FONT][SIZE="4"] [COLOR="red"]20 zł[/COLOR] [/SIZE] [FONT="Arial Black"]Marek -Wojciech D. Kraków[/FONT] [SIZE="4"] [COLOR="red"]210 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Lidia Sz. Wieliszew[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]15 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Agnieszka W. Łódz. Na transport [/FONT][SIZE="4"][COLOR="red"] 120 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Aneta K. Daleszyce[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]15 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Rajmund N. Boguszów[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]10,13 [/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Kinga K. Warszawa[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 40 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Roksana K. Krupski Młyn [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]40 zł [/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Blueska26 i Mafia[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 30 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Agnieszka W Piła [/FONT][SIZE="4"][COLOR="red"] 30 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Karolina Murdzia [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]100 zł[/COLOR][/SIZE] [COLOR="#8b0000"][FONT="Arial Black"][SIZE="4"]Deklaracja stała[/SIZE][/FONT][/COLOR] [FONT="Arial Black"]AniaJ. i Podaj Łapę [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 20 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Margaretta B Łódz [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 30 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Agnieszka W .Łódz[/FONT] zapewne z Fb. -[SIZE="4"][COLOR="red"]30zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]cyga fryga[/FONT] - [SIZE="4"][COLOR="red"]10zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Javena [/FONT][SIZE="4"][COLOR="red"]5zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Vege Inicjatywa[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 50 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Ewu [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 10 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]ulka 1108 [/FONT][SIZE="4"][COLOR="red"] 10 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Agnieszka 103 [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]5zł [/COLOR][/SIZE] [SIZE="5"]Razem[/SIZE][SIZE="5"][COLOR="red"] 865,13 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"][SIZE="5"]120 zł WYSŁANE ZA TRANSPORT. [/SIZE][/FONT] [FONT="Arial Black"][SIZE="5"][COLOR="red"] 865,13 - 120 zł [/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE="4"] = [FONT="Arial Black"][SIZE="4"][COLOR="red"][SIZE="5"] 745,13 zł[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT="Arial Black"]WYSŁAŁAM KARILCE[/FONT][SIZE="5"][COLOR="red"] 300zł [/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]ZA HOTEL[/FONT] [FONT="Arial Black"] -[/FONT] [FONT="Arial Black"] ZOSTAŁO [COLOR="red"] [SIZE="5"]445,13 ZŁ[/SIZE] [/COLOR][/FONT][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Dziś wysłałam [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]100 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]na szczepienie i konsultacje. [/FONT] [FONT="Arial Black"]Zostało [/FONT][SIZE="5"][FONT="Arial Black"][COLOR="red"]345 ,13 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE]
  3. Dzis doszła wpłata : [B]Roksana K. Krupski Młyn [/B] [COLOR="#8b0000"]40 zł[/COLOR] [B]Blueska26 i Mafia[/B] [COLOR="#8b0000"]30 zł [/COLOR] [B]ulka 1108[/B] [COLOR="#8b0000"]10 zł[/COLOR]
  4. Karilka ile mam wysłać tej kasiorki tak PLUS -MINUS.:)
  5. Barik jest sliczny. Inka też. Piekna para.wysyłam dziś swoją deklaracje. Wreszcie.......
  6. Deklaracja marcowa poszła. Powinna byc pojutrze.
  7. Za marzec wysłane . Powinno być pojutrze.
  8. Za marzec wysłałam dziś .Powinno być pojutrze. Nie dałam rady wczesniej.:( Ja pamiętam o Bercie ,ale to jest tak ,że jak jest już piesek bezpieczny ,to biegnie się tam ,gdzie pomoc potrzebna natychmiast.Tak to jest. Za dużo tego złego się dzieje.
  9. Poszła deklaracja za marzec. Dopiero teraz. Nie dałam rady wcześniej. Pojutrze powinno byc.
  10. Witam Tedusia .Na moim bazarku nuda.................same hopania........:(
  11. [quote name='iwoniam'] a ja mam do was pytanie z natury - ciąża - jakie jest najlepsze domowe lekarstwo na zgagę? Tak mnie boli, że aż mi lecą łzy. Nie pomagają migdały i mleko, a ranigastu/gavisconu już nie mam ;(. nawet plecy przy tym "wymiękają"[/QUOTE] Ja ciągle mam zgage .Jak pisała poprzedniczka soda dobra,ale najlepiej woda ze sokiem ,zeby była słodka. Pół łyżeczki sody do dziubka i szybko popić woda .Odbija sie ,ale takim fajnym smakiem. Ja mam problem od kilku lat . Czasem tak silną zgagę ,że jadę z koksem jakbym nie wiem ile popiła (jak kot) wiecie o co chodzi. Zaznaczam ,że soda też nie jest zdrowa. Raczej nie przesadzać. Mówia ,że w ciązy jak jest zgaga ,to dziecko ma długie włosy.:evil_lol::evil_lol: MOZE DZIEWCZYNKA Z WARKOCZAMI?:evil_lol: [B]Jacky ma dom?? [/B]Moge wiedzieć gdzie? Pani Danusia bardzo pokochała Jacky'ego . Żal jej było go dawac ,ale napewno sie ucieszy z tego powodu.
  12. [quote name='Justyna Lipicka']Ogłoszenia Fiorda wszystkie są z namiarami na Kesji, większość ja aktywowałam, ale te co np nie trzeba a link do usunięcia przesyłają to są na maila Kesji... ale chyba najważniejsze, że ogłoszenia są;) nie wiem co z tą tablicą bo dodawałam na 100% zdjęcia, zaraz idę edytować i jeszcze raz dodać a jak nie to usunę i zrobię jeszcze raz;)[/QUOTE] Ja miałam (mam )to samo na OLX .ZDJECIA NORMALNIE MI SIE WKLEJAŁY A PO DODANIU ogłoszenia ,zdjec nie było Napisałam do nich i po wymianie korespondencji kilka razy ,okazało sie ,że to u nich usterka. Obiecali usunąć do 48 godz. Zobaczymy.
  13. [quote name='BUDRYSEK']niech nie pieprza tylko zwieksza pojemnosc skrzynki! daj mi 2 minutki ok? jak jest kasiora to przelej, na wizyte tez trzeba bedzie[/QUOTE] [SIZE="5"][FONT="Arial Black"][COLOR="red"]jest 310 zł 13 gr.[/COLOR][/FONT][/SIZE]
  14. Budrysek ,chciałam do Ciebie wysłac pw ,ale odpisali mi następujaco. [B]BUDRYSEK wykorzystali swój limit wiadomości, i nie mogą przyjąć żadnej nowej dopóki nie zwolnią trochę przestrzeni.[/B] :multi: [COLOR="#8b0000"]Czyli wysłac jeszcze na szczepienia??[COLOR="#8b0000"][/COLOR][/COLOR]
  15. [quote name='iwoniam']Hm, a tekst do ogłoszeń taki mniej więcej jak w opisie pod zdjęciami? Telefon także na Ciebie? Pusia - hm, myślę, aby poczekać do skończenia cieczki, bo i tak jej teraz takiej nie wydamy, cio? Nio, chyba, że się naradzimy z Javeną.. myślę nad tym[/QUOTE] Mnie pytasz? No nie ,telefon oczywiscie na Ciebie i na P. Danusie. Jesli chodzi o Pusie . Narazie nie robiłam ogłoszeń ,bo podobno miała być sterylizowana.
  16. [quote name='iwoniam'] Czy ogłoszenia Owczusi są na mnie do aktywacji? Nie dostałam żadnego powiadomienia na email. Chyba... ale zaraz sprawdzę. Pewnie Javena wzięła ją na siebie[/QUOTE] Wszystkie ogłoszenia mam na swój e mail.Innych nie umiem robic. Prosiłabym kogoś ,żeby zrobił na OLX .Niestety coś sie stało z moim kompem i nie wysyła zdjęc na ten portal . Jestem w trakcie rozmów z włascicielami portalu. Syn twierdzi ,ze mam wszystko w porządku ,a jednak zdjecia nadal się nie wyświetlają ,po dodaniu ogłoszenia.
  17. [quote name='pikola']Boziu jaka Andzia jest piekna:loveu::loveu::loveu:Zawsze marzylam o takim duzym futerku a mam kurdupelki.Jest sie do czego przytulic:lol:[/QUOTE] Mnie też podobają się takie koloski ,ale w bloku ,to by sie zamęczyły. Andzia jest cudowna.
  18. Pozdrawiam Śnieszka śmieszka.
  19. [quote name='wtatara']i nadal cisza, na pewno się znajdzie, ona taka śliczna[/QUOTE] Już myślałam ,że Wtatara coś ma dla Balbinki......
  20. [url]http://www.1001ogloszen.pl/ogloszenie/93/95/48830.html[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Mika-szczeniak-uratowany-z-pseudo-schroniska,90254[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20769471_mika_szczeniak_wyciagniety_z_olkusza.html[/url] [url]http://www.katowiczanin.net/annoucements/show/8318/mika-szczeniak-wyciagniety-z-olkusza-psia-dama[/url] [url]http://www.katowice.bigtown.pl/ogloszenie,20120311145232,mika_szczeniak_wyciagniety_z_olkusza.html[/url] [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mika-Szczeniak-Wyciagniety-z-Olkusza-Psia-dama-W0QQAdIdZ362176803[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/mika-szczeniak-wyciagniety-z-olkusza-IDR7mL.html[/url] [url]http://krakow.lento.pl/mika-szczeniak-uratowany-z-pseudo,325638.html[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/o/mika-szczeniak-uratowany-z-pseudo-schroniska/1870479[/url] [url]http://krakow.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/mika-szczeniak-wyciagniety-z-olkusza,id6b57f5cc2569e.html[/url] [url]http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/662714-mika_szczeniak_wyciagniety_z_olkusza_psia_dama.html[/url] [url]http://www.ojej.pl/aktywacja_ogloszenia.html/kod=b73d3f6f8427084d3ae15a0f140add71[/url] [url]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/50439.html[/url] [url]http://www.malopolskatablica.pl/user.php?[/url] [url]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/566_mika-psia-dama-szuka-domu.html[/url] [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/mikapsia-damawyciagnieta-z-pseudo-schroniska/45794[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/MIKA,Psia-damaWyciagnieta-z-pseudo-schroniska-id38099.html[/url] [url]http://chrzanow.freecf.pl/mika-psia-dama-szuka-domu_a62796[/url] [url]http://chrzanow.lento.pl/mikapsia-dama-szuka-domu-szczeniak,326362.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/35620/mika_-szczeniak-_uratowany-z-pseudo-schroniska/[/url] [url]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/36943-mika-szczeniak-uratowany-z/[/url] [url]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/14866/mikarozkoszny_szczeniak_psia_dama.php[/url] [url]http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php?nr=350736&src=aktywacja[/url] [url]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=1657[/url] [url]http://petsy.pl/ogloszenia/1/1_Psy/34_Wielorasowe/23939_Mika_szczeniak_Psia_dama.html[/url] [url]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/36802045/krakow-Mika-Mix-owczarka-Psia-dama.html[/url] [url]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=131775[/url] [url]http://www.oswiecimiak.pl/index.php?nr=19809&src=aktywacja[/url] [FONT="Arial Black"]Owczusia Mika ma tyle ogłoszeń. Nikt nie zauwazył? :)[/FONT] Ps. [B][COLOR="#8b0000"]Pusia ma nadal cieczke. Bardzo dużo sika. Kilka piesków z okolicy już sie zwiedziało i tańcują pod domem.:):)[/COLOR][/B]
  21. Doszła wpłata od : [COLOR="#8b0000"][FONT="Arial Black"][SIZE="4"]jednorazowo[/SIZE][/FONT][/COLOR] [FONT="Arial Black"]Kamos [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]10 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Masza44[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]25 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Schroniskowiec [/FONT]-[SIZE="4"][COLOR="red"]15 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Jolanta D -Prószków[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]15 zł [/COLOR][/SIZE] nie znam.Nie wiem,czy stała ,czy jednorazowa. [FONT="Arial Black"]Justyna Lipnicka[/FONT][SIZE="4"] [COLOR="red"]20 zł[/COLOR] [/SIZE] [FONT="Arial Black"]Marek -Wojciech D. Kraków[/FONT] [SIZE="4"] [COLOR="red"]210 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Lidia Sz. Wieliszew[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]15 zł[/COLOR][/SIZE] [COLOR="#8b0000"][FONT="Arial Black"][SIZE="4"]Deklaracja stała[/SIZE][/FONT][/COLOR] [FONT="Arial Black"]Margaretta B Łódz Fb [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 30 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Agnieszka W .Łódz Fb [/FONT] -[SIZE="4"][COLOR="red"]30zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]cyga fryga[/FONT] - [SIZE="4"][COLOR="red"]10zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Javena [/FONT][SIZE="4"][COLOR="red"]5zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Vege Inicjatywa Fb[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 50 zł[/COLOR][/SIZE] [SIZE="5"]Razem[/SIZE][SIZE="5"][COLOR="red"] 435 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"][SIZE="5"]120 WYSŁANE ZA TRANSPORT [/SIZE][/FONT] [FONT="Arial Black"][SIZE="5"][COLOR="red"] 435 - 120 = 315 ZŁ[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. Jak mogą uśpić? Jaki lekarz uśpi zdrowego psa? Chyba ,że sztuczną narkozą go uśpią. Obuchem....:( [B]Budrysku zajrzyj na wpłaty.Czy mam wysłać wszystko co wpłyneło? Oświeć mnie kto jest kim przy tych wpłatach ,nie wiem ,czy jednorazowe ,czy stałe. Nie było wyszczególnione.[/B]
  23. [quote name='Karilka']Tak - też tak uważam. Jak na razie za soba mamy tą agresje do samców. Pies jest mało zrównoważony i to jest główny problem. Sam nie wie czego chce.. Z natury jednak jest karny bo ładnie reaguje na zwrócenie uwagi (żebrał mi przy kanapce - kazałam mu wyjść z kuchni i doskonale to potrafi. Pani Anna tego go nauczyła)[/QUOTE] P. Ania chciała dla niego jak najlepiej .Trudnio się dziwic. Czasem nie wiemy, jak sie zachować,jesli jest nam znana psia przeszłosć. Chcemu psu nieba przychylic. Sama brałam takie psiątka ze schroniska na dt i wiem .ze chcemu zrobić wszystko ,żeby pies poczuł się kochany. Nieświadomie robimy błędy.Myslę ,że trzeba podziekować p. Ani ,ze chciała sie nim zaopiekować ,choćby na krótki czas. Bo naprawdę nie miał gdzie sie podziać.
  24. [quote name='AnkaJ']dziękuję za takie podsumowanie :/ pies ma taką sierść od początku i wizyty u weterynarza nakierowały mnie na odrobaczenie co zrobiłam. Nie zauważyłam śladów robali w kupie. Pies doskonale zna zabawy z innym psem bo ciągle robił to z moją sunią. Często jak wychodziłam z nimi na spacer puszczałam go ze smyczy, jednak jego głównym zajęciem było pilnowanie mojej nogi. Bawił się też maskotką dla niego przeznaczoną. Był kąpany 2 razy, jednak bardzo szybko się brudzi. Widzę jednak że szanowne panie przedstawiły sytuację Śnieżka jako skrajnie zaniedbaną. Dziękuję bardzo za takie podsumowanie. Pozdrawiam :angryy:[/QUOTE] Ależ ja wcale nie doczytałam sie jakichś aluzji. Przecież wiadomo ,ze białe brudzi sie szybko,on był z podrózy. Pies wiodący zycie na wolnym powietrzu ma zaniedbana siersć i nie da sie tak szybko doprowadzic do ładu. Wiele czynników składa się na ładną siersć. NIE MA SIE O CO OBRAŻAĆ .Karilka stwierdziła tylko to co zaobserwowała po przyjezdzie.
  25. Doszła wpłata od : [COLOR="#8b0000"][FONT="Arial Black"][SIZE="4"]jednorazowo[/SIZE][/FONT][/COLOR] [FONT="Arial Black"]Kamos [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]10 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Masza44[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]25 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Schroniskowiec [/FONT]-[SIZE="4"][COLOR="red"]15 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Jolanta D -Prószków[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]15 zł [/COLOR][/SIZE] nie znam.Nie wiem,czy stała ,czy jednorazowa. [FONT="Arial Black"]Justyna Lipnicka[/FONT][SIZE="4"] [COLOR="red"]20 zł[/COLOR] [/SIZE] [FONT="Arial Black"]Marek -Wojciech D. Kraków[/FONT] [SIZE="4"] [COLOR="red"]210 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Lidia Sz. Wieliszew[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]15 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Agnieszka W. Łódz na transport [/FONT][SIZE="4"][COLOR="red"] 120 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Aneta K. Daleszyce[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]15 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Rajmund N Boguszów[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]10,13 [/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Kinga K. Warszawa[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 40 zł[/COLOR][/SIZE] [COLOR="#8b0000"][FONT="Arial Black"][SIZE="4"]Deklaracja stała[/SIZE][/FONT][/COLOR] [FONT="Arial Black"]AniaJ. i Podaj Łapę [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 20 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Margaretta B Łódz [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 30 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Agnieszka W .Łódz[/FONT] zapewne z Fb. -[SIZE="4"][COLOR="red"]30zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]cyga fryga[/FONT] - [SIZE="4"][COLOR="red"]10zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Javena [/FONT][SIZE="4"][COLOR="red"]5zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Vege Inicjatywa[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 50 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Ewu [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 10 zł[/COLOR][/SIZE] [SIZE="5"]Razem[/SIZE][SIZE="5"][COLOR="red"] 650,13 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"][SIZE="5"]120 zł WYSŁANE ZA TRANSPORT [/SIZE][/FONT] [FONT="Arial Black"][SIZE="5"][COLOR="red"] 650,13 - 120 = 530,13 ZŁ[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT="Arial Black"]WYSŁAŁAM KARILCE[/FONT][SIZE="5"][COLOR="red"] 300ZŁ[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]ZA HOTEL[/FONT] - [FONT="Arial Black"] ZOSTAŁO [/FONT] [SIZE="5"][COLOR="red"][FONT="Arial Black"]230,13 ZŁ[/FONT][/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...