-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Wysłałam pieniażki- 170 zł na konto Iwonki. -
547,13 + 110 zł = 657,13 657,13 zł mamy na dzień 13 kwietnia [COLOR=#b22222][FONT=arial black]Deklaracja stała -kwiecień [/FONT][/COLOR] Ewu -[B]10 zł [/B]Podaj Łape [B]20 zł [/B]Agnieszka W F.b [B]30 zł [/B]Blueska26 i Mafia [B]30 zł [/B]AgnieszkaK [B]15 zł[/B] Agnieszka103[B] 5 zł [/B]Wysłałam [B]500 zł [/B]Śniezkowi. [B]300 za hotel[/B] i [B]200 na inne potrzeby. [/B] 657,13 - 500 zostało [B]157,13 [/B] [COLOR=#008000][SIZE=4]Z bazarku świątecznego, Śnieżek dostał[/SIZE][/COLOR][B][SIZE=5]177 zł [/SIZE][/B] [SIZE=4]Razem mamy [/SIZE][FONT=arial black][SIZE=5]334 ,13 zł[/SIZE][SIZE=4] [/SIZE][/FONT]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Z bazarku Świątecznego bedzie [B]170 zł. [/B]Liczac wcześniej ,było nieco wiecej ,ale niestety znikły obliczenia. Prawdopodobnie kilka osób nie wpłaciło ,ale nie bedę dłuzej czekac . Jesli ktoś jeszcze wpłaci do przesle. Wysłac na konto Iwonki? Tak? -
[quote name='bluesky26']ja deklaruję 30zł na maj dla Śniezka.(po dziesiatym maja) pozdrawiamy:)[/QUOTE] Bardzo dziekuje.
-
Ja cały czas sie zastanawiam .....ULV ,CZY TY JESZCZE MASZ COS W DOMU CAŁEGO?
-
Pieniążki powinny już dojsć. Prosze o info....
-
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Javena replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Nie wiem ,dlaczego ,ale wklejając link do sygnatury ,wogóle nie działa. wczesniej nie miałam takiego problemu. Ktos mi wyjasni ,jak mam to zrobic? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Witam, gdzie jest teraz Punia?[/QUOTE] Obie dziewczynki sa u Iwoniam. Po sterylce. -
547,13 + 110 zł = 657,13 657,13 zł mamy na dzień 13 kwietnia [COLOR=#a52a2a] Deklaracja stała -kwiecień[/COLOR] Ewu -[B]10 zł[/B] Podaj Łape [B]20 zł[/B] Agnieszka W F.b [B]30 zł [/B]Blueska26 i Mafia [B]30 zł[/B] AgnieszkaK [B]15 zł [/B] Agnieszka103 [B]5 zł[/B] [FONT=arial black]Wysłałam[COLOR=#006400] 500 zł [/COLOR]Śniezkowi.[COLOR=#008000] 300 [/COLOR]za hotel i [COLOR=#008000]200 [/COLOR]na inne potrzeby.[/FONT] [FONT=arial black]657,13 - 500 zostało[/FONT][SIZE=4] [COLOR=#ff0000]157,13 Z bazarku świątecznego, Śnieżek dostał 177 zł Razem mamy 334 ,13 zł[/COLOR][/SIZE]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Będzie dobrze z dziewczynkami. Dziś obie zostały wykąpane, bo Punia była taka śmierdząca ciut. Stres (posikiwanie) + coś tam się jej poprzyczepiało do futerka.Teraz jest pachnąca i przyjacielska. Śpi nam na kolanach i przytula się dużo, na polu także dużo lepiej. Owczusia jest grzeczna. Energiczna ale nic nie niszczy. Może to sprawa mojej uwagi im poświęcona, ale jest na razie całkiem nieźle.[/QUOTE] Tak,Owczucia jest cudowna,ale nie może zostawać sama póki co. Własnie wtedy najbardziej niszczyła. Trzeba jej nieco szkolenia.Pani Danusia mówiła o kąpaniu ,ale nie chcieli ich zbytnio stresować . Dziwili sie ,ze Ty masz takie podejście do zwierząt ,oni już chyba sa zbyt słabi. -
[quote name='Karilka']Advocate kosztuje 60zł na dużego psa ale nie twierdze, ze działa. Czy mam zamówić Śnieżkowi tego Foresta? Będzie spokój na dłużej, jeżeli rzeczywiście działa tak długo. On ma bardzo gęstą sierść i znalezienie kleszcza graniczyłoby z cudem. Zrobił się z niego taki słodki puchatek-niedźwiadek. Wczoraj pochwaliła nas pani weterynarz, że mimo, że ugryzł Iwana to wygląda na zsocjalizowanego. Śnieżek ładnie przywitał panią i dał się wymiziać. Teraz ten Biały zbój, leży mi na kolanach i pisze ze mną do swoich ukochanych Cioteczek - wybawicielek. Pogoda kiepska a do tego mam sporo pracy - tak więc dopiero wieczorkiem polecimy na dłuższy spacer.[/QUOTE] Zamów co Ci pasuje. Szkoda ,że nie ma Budryska ,ale trudno.Jak wejdzie ,to moze cos doradzi innego.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Pusia,92503[/URL][B] Pusia [/B][URL]http://krakow.lento.pl/pusiamalutka-sunia-szuka-czlowieka-do,365747.html[/URL] [URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/4044709[/URL] [URL]http://krakow.kokosy.pl/zwierzaki/psy/[/URL] [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=371583425&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ371583425MXGuidMZ136b5e7d-6a90-a20b-26c5-5360ffff6cfa&secev=AQAAATa137oAAM0AAAABACIxMzZiNWU3ZDkwNC5hMjBiMjZhLjM5NzZkLmZmZmVkZDI5AAAAAQAAAAAWJenBAIc2yXg72vZ%2FwVLPMiS3KJ%2BSg%2BvZ&wmid=371583425[/URL] [URL]http://krakow.olx.pl/item_page.php?Id=354005075&ts=1334492168[/URL] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20846129.html[/url] [URL]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Owczusia-Mika,92504[/URL] [B]Owczusia [/B] [URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/4044725[/URL] [URL]http://www.lento.pl/dodaj-ogloszenie.html?type=standard[/URL] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Punia tu ślicznie wyszła. Przydałoby się ,żeby Owczusia ,jak najszybciej znalazła dom. Z rozmowy z P. Danusią wnioskuję ,że nie radzą sobie już tak jak kiedyś. FAKT,ZE CORAZ SŁABSI. CHCIELI BARDZO POMÓC ,ALE TO ICH CHYBA PRZEROSŁO.Na dodatek kot chory ,trzeba się nim opiekować .Pan też ostatnio nie czuje sie najlepiej. -
Jak trzeba bedzie ,pieniążki ,to pisz ile. Ja stosowałam w tamtym roku Adwokate ok 20 zł , ale dokładnie nie pamietam . Wcierałam w kark .To tez zalezne jest od wagi psa. Działa podobno 3 mieś.Szczerze mówiac wydawało mi sie ,że dłuzej chodził bez kleszczy .powtórzyłam po 5 mies.
-
To Białas dopiero ,taki zawadiaka,kumpla gryzie . Zazdrośnik . U nas też już kleszcze ATAKUJĄ.
-
Przeleję 400zł . 300 za hotel. Reszta na co będzie potrzebne. Umów sie z okulistą:)
-
Ok . wysyłam pieniążki Nie ma Budryska ,ale myśle ,ze sie nie pogniewa jak wysle dodatkowe pieniążki .Będzie jeszcze z mojego bazarku ok. 176 zł. Jak wszyscy wpłaca.:)
-
Proponowałabym usunąć w ogłoszeniach słowa - kalectwo ,kuleje . To bardzo żle ludziom sie kojarzy. Zastapić "z powodu starego urazu ,lekko utyka ,ale nie przeszkadza to w chodzeniu ,ani w bieganiu." To tylko moja propozycja. Nie gniewaj sie Goldenek .Wiem jak czasem ludzie reagują . Boja się kalectwa u zwierzat.
-
Też chciałabym wiedzieć ,co dalej. Nie ma osoby decyzyjnej. Karilka ,czy za kwiecień wysłać Ci juz pieniążki ,czy czekać ,aż uzbiera sie więcej deklaracji stałych?
-
Informacja od Aministratora "[B]Z powodu awarii sprzętowej dysku twardego serwis był wczoraj niedostępny. Przywróciliśmy dane z backupu, ale niestety stracone zostały posty z ostatniego tygodnia. [/B] EDIT: z uwagi na wiele takich samych zapytań: nie ma możliwości przywrócenia wiadomości wysłanych w ostatnich dniach."
-
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Javena replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Wysłałam naszej słodkiej panience Bercie, swoja skromną deklaracje. -
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
Javena replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wysłała skromną deklaracje dla Jezynki. -
[COLOR=#a52a2a][FONT=arial black][SIZE=4]547,13 + 110 zł = 657,13 zł mamy na dzień 13 kwietnia [/SIZE] Deklaracja stała [/FONT][/COLOR]-[FONT=arial black]kwiecień [/FONT] [FONT=arial black]Ewu[/FONT] -[COLOR=#b22222][SIZE=4]10 zł [/SIZE][/COLOR][FONT=arial black][COLOR=#000000][SIZE=4][SIZE=2]Podaj Łape[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=#b22222][SIZE=4] 20 zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=4][SIZE=2][FONT=arial black]Agnieszka W[/FONT] [/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=#b22222][SIZE=4][SIZE=2]F.b[/SIZE] 30 zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=4][FONT=arial black][SIZE=2]Blueska26 i Mafia[/SIZE] [/FONT] [/SIZE][/COLOR][COLOR=#b22222][SIZE=4]30 zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=4][FONT=arial black][SIZE=2]AgnieszkaK [/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#b22222][SIZE=4] 15 zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=4][FONT=arial black][SIZE=2]Agnieszka103 [/SIZE] [/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#b22222][SIZE=4] 5 zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=4][FONT=arial]Dziękuję. [/FONT][SIZE=2] [/SIZE][FONT=arial] [/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#b22222][SIZE=4] [/SIZE][/COLOR]
-
[COLOR=#a52a2a][FONT=arial black]Deklaracja stała [/FONT][/COLOR]-[FONT=arial black]kwiecień [/FONT] [FONT=arial black]Ewu[/FONT] -[COLOR=#b22222][SIZE=4]10 zł [/SIZE][/COLOR][FONT=arial black][COLOR=#000000][SIZE=4][SIZE=2]Podaj Łape[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=#b22222][SIZE=4] 20 zł [SIZE=2][/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=4][SIZE=2][FONT=arial black]Agnieszka W[/FONT] [/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=#b22222][SIZE=4][SIZE=2]F.b[/SIZE] 30 zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=4][FONT=arial black][SIZE=2]Blueska26 i Mafia[/SIZE] [/FONT] [/SIZE][/COLOR][COLOR=#b22222][SIZE=4]30 zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=4][FONT=arial black][SIZE=2]AgnieszkaK [/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#b22222][SIZE=4] 15 zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=4][FONT=arial black][SIZE=2]Agnieszka103 [/SIZE] [/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#b22222][SIZE=4] 5 zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=4][FONT=arial]Dziękuję. [/FONT][SIZE=2] [/SIZE][FONT=arial] [/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#b22222][SIZE=4] [/SIZE][/COLOR]