-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
[FONT=arial black][COLOR=#ff0000][SIZE=4]WPŁATY DEKLAROWANE. [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=4][SIZE=2][FONT=arial] Podaj Łapę - 20 zł [B]V[/B] wpłacone cyga-fryga - 10 zł [B]IV , V[/B] [B]VI, [/B][/FONT][B][SIZE=1][FONT=arial]WPŁACONE [/FONT][/SIZE][/B][FONT=arial] Vege Inicjatywa - 50zł [B] V [/B]wpłacone ewu- 10 zł [B]V , VI [/B] wpłacone agnieszkaK - 15zł [B]V[/B] , wpłacone Javena - 5zł [B]V[/B] , [B]VI [/B] wpłacone Agnieszka103 - 5 zł [B]V[/B] , [B]VI[/B] wpłacone ulka 1108 - 10 zł [B]V[/B] wpłacone Agnieszka W. FB - 30 zł [B]V[/B] wpłacone Kinga K. FB - 20 zł [B]V[/B] brak Margaretta B- 30 zł [B]V wpłacone[/B] [/FONT][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=arial black][COLOR=#000000] [/COLOR]Deklaracje za [COLOR=#800000]maj [/COLOR][COLOR=#000000]stała [/COLOR][COLOR=#800000]ewu - [/COLOR][COLOR=#000000]10 zł[/COLOR][COLOR=#800000][COLOR=#000000] [/COLOR] Agnieszka 103- [/COLOR][COLOR=#000000]5 zł [/COLOR][COLOR=#800000] Podaj łape - [/COLOR][COLOR=#000000]20 zł [/COLOR][COLOR=#800000][COLOR=#000000] [/COLOR] Agnieszka K - [/COLOR][COLOR=#000000] 15 zł [/COLOR][COLOR=#800000]javena[/COLOR] 5zł 9.05 AGNIESZKA O Łódz fb.- 30 zł Vege Inicjatywa - 50 zł [COLOR=#ff0000]Bluesky26 i mafia- 30 zł [/COLOR] [/FONT][FONT=arial black][COLOR=#000000][SIZE=4][SIZE=2][FONT=arial][B]Margaretta B- 30 zł[/B] [/FONT][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=arial black] 30 05 cyga fryga 30 zł ulka1108 -10 zł [COLOR=#ff0000]razem 235 zł [/COLOR][COLOR=#000080] Deklaracja jednorazowa [/COLOR][COLOR=#800000][COLOR=#000080] [/COLOR]Podaj łape - [/COLOR][COLOR=#000000]50 zł [/COLOR][COLOR=#800000] Mamy [/COLOR][COLOR=#000000]344[/COLOR][COLOR=#800000] + deklaracja majowa stała [/COLOR][COLOR=#000000]235zł[/COLOR][COLOR=#800000] + deklaracja jednorazowa [/COLOR][COLOR=#000000]50 zł[/COLOR][COLOR=#800000] = [/COLOR][SIZE=4][COLOR=#000000] 629 zł [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=arial black][COLOR=#ff0000][SIZE=4] 629zł - 150 zł hotelik = 479zł[/SIZE][/COLOR][/FONT] [B]Doszła wpłata za maj [/B] [B]Margaretta [/B]- [COLOR=#b22222]30 zł [/COLOR] 30. 05. [B]cyga fryga[/B] - [COLOR=#b22222]30 zł[/COLOR] za [B]IV,V, VI [/B][B]Ulka1108[/B] - [COLOR=#b22222]10zł [/COLOR] [B]Na dzień dzisiejszy mamy [COLOR=#ff0000]479zł[/COLOR][/B]
-
[quote name='BUDRYSEK']masz moze pod reka jakies? Tofikowa pomoze nam porozgłaszac Chłopaczka :)[/QUOTE] [url]http://tablica.pl/oferta/zimowy-sniezek-uratowany-szuka-domu-warszawa-IDOMWf.html[/url]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']podobna do Nutusiowej Gapci, chyba trzeba by ją gdzieś ogłosić, bo co tak czekać będzie, śliczna dziewczynka :)[/QUOTE] Oczywiście. Podjełam sie tego zadania. Będę robiła ogłoszenia. -
[quote name='Tofikowa']czy Snieżek ma tekst do ogłoszeń?:hmmmm:[/QUOTE] Ma też ogłoszenia....
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Czy to jest ta nowa sunia??[/QUOTE] Tak ,ktoś ją wyrzucił w środku lasu. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Tylko takie zdjęcia dostałam. Straszna bidulka. Wychudzona.... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Piesek wyrzucony w lesie w Mętkowie. Przygarnęła go P.Danusia. [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/9858/66679561.jpg[/IMG] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/6517/zdjcie0105es.jpg[/IMG] -
Jaka śliczna. Podobna do mojego Timka, tylko oczy ma wieksze i ładniejsze.
-
[quote name='monika083']cioteczki, sprawdzcie czy wszystko sie zgadza w poscie rozlicz. mam nadzieje, ze nic nie pokrecilam, ale od 4 dni goraczkuje to wszystko mozliwe :P w kazdym razie mamy 150zl , dojda jeszcze pieniazki od Javenki, do wplaty jeszcze troche czasu, bo ostatnio wplacalam za kwiecien 10.05, takze do tego czasu musimy wplacic za maj.Ale nie jest tragicznie,[/QUOTE] Wysyłam 120 zł .Trudno ,nie bedę pisac ciągle do dziewczyny i czekać na jakikolwiek sygnał ,choć wiem ,że jest codziennie . Powinna choć napisać ,że nie nie jest w stanie zapłacić . [B]Rajusia ,przykro mi. [/B]Moze ,jak jeszcze sie zdecyduje i wysle ,to wam przeslę. Jak pieniazki dojdą ,napiszcie na watku bazarkowym . Link poniżej.
-
[quote name='Karilka']Sanepid zaliczyliśmy - psy już odczulone w 95%, dzieci mogą biegać po domu, byle nie dotykać psa. Koty -ok, inni ludzie - bez reakcji, dopóki nie dotykają. Komendy: siad, na miejsce, chodź - wersja perfect. waruj, biegaj, wróć - opanowane. byliśmy nad wodą - jak będzie znowu troche cieplej to będziemy uczyć się pływać ;). Jak na razie Śnieżek zamoczył łapki do kolan i stwierdził, że to nie dla niego... Myślę, że damy rade zrobić z niego pływaka z pierwszej ligii,[/QUOTE] Świetnie, same pozytywy. Ucz sie Śniezku ,zebyś znalzł dobry domek.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[B]Iwonko ,masz pozdrowienia od P.Danusi z Mętkowa. Dzwoniła do mnie wczoraj .Pytała o Ciebie i Twoje maleństwo.[/B] Znowu znalazła w lesie sunię ,wyrzuconą ,prawdopodobnie z auta,bo bardzo chetnie do do niego wsiadła. Narazie jest u niej . Ma mi wysłać zdjęcia na komórkę ,żębym zrobiła ogłoszenia. To sie nie mieści w głowie. Ciagle tam jakieś podrzutki ląduja . -
[quote name='Anula']Dorotko ja nie wynalazłam to Państwo wynaleźli naszą Kamusię! Nie jest łatwo tak szybko odciąć pępowinę,jedynie następna bida chyba to może zmienić.[/QUOTE] Anula ,może któryś z tych ??:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów/page101[/URL]
-
Doszła wpłata za[B] maj [/B] [B]Margaretta[/B] - [B] 30 zł cyga fryga - 30 zł za IV,V, VI Ulka1108 - 10zł Na dzień dzisiejszy mamy [/B][FONT=arial black][COLOR=#ff0000][SIZE=4]479zł[/SIZE][/COLOR][/FONT]
-
Nie wiem ,co robić ? Czekam jeszcze na jedna wpłatę na bazarku . Pisałam już 3 x Pw . Osoba ta jest na dogo codziennie,robi zakupy na innych bazarkach ,a mnie nie odpowiada. Mogłaby choć napisac ,że nie da rady wpłacić ,albo cokolwiek . Zaczekam jeszcze dwa dni i wysyłam ,niestety o 25 zł będzie mniej.:-(
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']Niestety, większość z nas pomyśli "Trzeba zadzwonić" i liczymy na to, że zadzwoni jakiś "Ktoś", sami nie robimy nic, albo prawie nic. Tylko nieliczni Ktosie (jak Iwoniam np) podejmują konkretne działania. Ja rozumiem, że wiąże się to z brakiem znajomości przepisów, z brakiem umiejętności konwersacji z "Urzędasami", dla których najważniejsza jest kasa i święty spokój itp. Jednak zawsze pozostaje w moim sercu pytanie, czy nie mogłam na pewno zrobić nic więcej??? Nie widziałam jeszcze zdjeć i chyba dobrze, bo już się we mnie gotuje!!![/QUOTE] Niestety ,telefony nic nie pomogą. O Olkuszu sprawa jest znana nie tylko z gazet ,z TV ,WIEDZĄ URZEDNICY ,GMINA I CO??? Nic .....Pan nadal działa ,od wielu lat. Nawet sprawa toczy sie w sądzie i nic to nie dało. Wszyscy wiedza i każdy ręce umywa. -
[quote name='Avilia'][COLOR=#ff0000][B]Szukam osoby do wizyty z Krakowa![/B] [I]ul.Sasa Zubrzyckiego[/I] Pan jest zainteresowany Masajem lub Marcelem![/COLOR][/QUOTE] mnie robiła wizyte wtatara edit: O ,to już wizyta była :) Szkoda ,ze nie Masajek.
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Javena replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Jestem ,ale jak zwykle goła i nie wesoła. Moze bazarek mi sie uda zrobic. -
[quote name='Anula']Dzięki za przeprowadzenie wizyty. Wiadome jest,że każdy pies przechodzi psychiczny stres w nowym domu i w nowym otoczeniu.Trzeba dać każdemu psu min.2 tygodnie na zaakceptowanie nowych warunków.Kama należy do psiaków,które wymagają bliskości człowieka,głaskania jej,zabawy.Jeżeli Państwo poświęcą jej trochę czasu to sądzę,że nie będzie problemu.Kama należy do psów o bardzo delikatnej psychice,niemniej jednak jeżeli to dostanie od Państwa co napisałam wyżej to sądzę,że będzie okey.Kama jest bardzo mądrym psem,ona obserwuje każdy minimalny ruch człowieka,a także mimikę twarzy a więc każde niezadowolenie,czy podniesiony głos to po niej widać bo płaszczy uszy.Oczywiście my ją rozumiemy i sądzę,że nowi opiekunowie też jej charakter szybko poznają.Kama jest wspaniałym psem i odwdzięcza się tym samym w stosunku do człowieka. Panie Piotrze, może zaloguje się Pan na Dogo,byśmy mieli wiadomości o Kamusi a może też i zdjęcia Kamy z nowego domku.[/QUOTE] Państwo przygotowani są na wszystko. Mysle ,że jesli tu zagladaja ,to bedziemy mieć wieści z pierwszej ręki. Zalogowac sie ,to nie problem.:lol:
-
Jak zwykle nie mogłam Was znależć w gaszczu wątków. Wizyta sie odbyła. Państwo sa wszyscy na tak ,bez wyjątku. Uwazam ,że Kamusia będzie miała wspaniałą rodzinkę. Państwo sie tylko martwią ,jak ich Kama przyjmie.;) Ja jednak sądze ,że nie bedzie żle. Moze Figanna wpadnie to opisze swoje spostrzeżenia.