Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. [quote name='iwoniam']Nio, Irenka, która go trzymała nie wiedziała, że na koniec ma go "wybudzić" z transu = w studio jest ciepło - i zaczęłam go wołać, wówczas i śnięta Sarenka podniosła łebek. Po programie oboje spali na moich kolanach. Nie mogę załadować filmiku, chyba mam za dużo stron otworzonych. Oglądnę później. A jak ja wypadłam? hehehehehe- taki żart... Ikusia będzie miec dla was wieści - na razie nic nie piszę, ale czekajcie na info od niej :)))[/QUOTE] Ja obejrzałam ,ale chciałam drugi raz i już sie nie dało włączyc. Iwonko ,wypadłas super ,Sarenka zasłaniała dzidziusia i gdybym nie wiedziała ,to wcale bym sie nie domyśliła,ze Was tam trójka była.:lol:
  2. Owczusia ma domek ??? Rety ,to sie p. Danusia ucieszy. W Mętkowie znowu podrzucono do lasu dwa psiaki .Były tam ok. dwa tyg. Ludzie powiadomili p. Danusie. Pojechała sprawdzic i rzeczywiscie były .Nakarmiła i na drugi dzień była zdecydowana wziasć je chocby na podwórko,ale niestety już ich nie było .Nie wiadomo co się stało.
  3. Mój pies ,niestety robi to samo. Wczoraj chciałam go pogłaskać przed snem ,a że światło było zgaszone ,tak się wystraszył ,że chciał chapnąc. Ja tez sie wystraszyłam..:)
  4. [B] mamy 344,13 [/B]
  5. [quote name='Javena']Z bazarku Świątecznego bedzie [B]170 zł. [/B]Liczac wcześniej ,było nieco wiecej ,ale niestety znikły obliczenia. Prawdopodobnie kilka osób nie wpłaciło ,ale nie bedę dłuzej czekac . Jesli ktoś jeszcze wpłaci do przesle. Wysłac na konto Iwonki? Tak?[/QUOTE] Iwoniam bardzo prosze napisać na watku bazarkowym ,że pieniazki doszły. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224714-zakończony-PISANKI-KRASZANKI-Tylko-do-06-04-22-00/page11[/url] Mam jeszcze jedną wpłate i na dwa bazarki wychodzi po [B]7 zł[/B] . Prześle przy najbliższej okazji .
  6. [quote name='DIF']Helou! Witam po małej przerwie.... ;) U Pimpka wszystko ok. No może poza tym, że mi się sfilcował troszkę! :diabloti: Czeka nas wielkie czesanie. Wszystkie psiaki teraz gubią sierść i nie nadążam ich wyczesywać oraz sprzątć domu. Odkurzacz chodzi prawie bez przerwy. Wczoraj Pimpek ugryzł mojego synka. Rana niewielka a ryk był jakby mu łapę odgryzł. Łukasz chwycił znienacka Pimpka za obrożę chcąc go wyprowadzić do ogrodu, pies się przestraszył i chapnął. A tyle razy mówiłam, że takie numery z Pimpkiem nie przechodzą..... :shake: A tak poza tym je ładnie, ładnie chodzi i nie widzę żeby coś go bolało. Tylko ten pychol coraz bardziej siwy się robi....[/QUOTE] Wczoraj chciałam pogłaskać na dobranoc mojego Timusia ,a on tak sie wystraszył ,że byłby mnie chapnał . Dif ,Timek ma 2,5 roku ,a już mordka zrobiła sie siwa ,nie wiem ,czy to normalne?
  7. [quote name='Malgoska']łóżeczko, domek, podusie do obserwacji.... tak się cieszymy, że ma taki domek:):):)[/QUOTE] Jak cudownie. Szkoda,że p. Danusia tego nie widzi....
  8. Jestem z zaproszenia. Zapisuje wątek,może sie przydam na coś:).
  9. [quote name='krolik2014']Pimpusku kupilem dla ciebie jajeczka trzymaj sie zdrowo[/QUOTE] Ja też dziekuje . Pimpus ,jestem u Ciebie w odwiedzinkach.
  10. [quote name='_Goldenek2']Trzymam mocno kciuki za Punię ....[/QUOTE] [B]Ja też ,ja tez.[/B]:thumbs:[B] Cieszę sie bardzo ,ze ma domek. [/B] Staruszke maleńką przekazałam wtatarze . Ona dalej. Czekamy na decyzje od Pani....
  11. [quote name='Karilka']W piątek jesteśmy umówieni na oczka do okulisty. Trzymajcie kciuki. Będą ładne zdjecia na dniach :).[/QUOTE] Trzymamy kciuki. Doszła wpłata od ulka1108 za kwiecień .Ślicznie dziekujemy. [COLOR=#b22222][FONT=arial black]Deklaracja stała -kwiecień [/FONT] [/COLOR]Ewu -[B]10 zł [/B]Podaj Łape [B]20 zł [/B]Agnieszka W F.b [B]30 zł [/B]Blueska26 i Mafia [B]30 zł [/B]AgnieszkaK [B]15 zł [/B]Agnieszka103 [B]5 zł [/B]ulka1108 [B]10 zł Razem 120 zł ,stałych deklaracji kwietniowych. [COLOR=#ff0000][SIZE=4][FONT=arial black]344 ,13 zł [/FONT][/SIZE][/COLOR] wszystkiego. [/B]
  12. [URL]http://zywiec.olx.pl/item_page.php?Id=359906810&ts=1335177800[/URL] [URL]http://katowice.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=373848148&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ373848148MXGuidMZ136dedbf-f900-a20b-2692-584afffee291&secev=AQAAATbZ7D4AAM0AAAABACIxMzZkZWRjMGJkOS5hMjBiMjY4LjY4ZWVmLmZmZmRjZjg0AAAAAQAAAAAWSHhUAHO7p8yVBAKGUN%2BBV0rEr%2FjMRee4&wmid=373848148[/URL] [URL]http://zywiec.lento.pl/masaj-maly-piesek-kto-go-pokocha_,375514.html[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/aktywacja_ogloszenia.html/kod=8a2d73e97f7fc3137a4a8b082dd9d937[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/53443.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/?id_ogloszenia=103108[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/malutki-masaj-pokochaj-go-on-kocha-wszystkich-ID11d1t.html[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/16088/malenki_masaj_kto_go_pokocha.php[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Malenki-Masaj-,pokochaj-wesolka-id40481.html[/URL] [URL]http://zywiec.freecf.pl/malenki-masaj-szuka-czlowieka-do-kochania_a66009[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,53567,aW5kZXgucGhw.html[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/16088/malenki_masaj_kto_go_pokocha.php[/URL] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/38446/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Masaj-radosny-malutki-piesek,93099[/URL] [URL]http://tygodniowe.pl/details.php?id=50030&key=1561173ff58b133263e87451d2aaba2b[/URL]
  13. Popołudniu zrobie mu pare ogłoszeń. Są ludzie ,którzy kochają właśnie takie czarnuszki. On jest piękny.
  14. [quote name='ulka 1108']zrobiłam dzisiaj przelew deklaracji kwietniowej dla Śnieżka, w poniedziałek powinny być na koncie[/QUOTE] Bardzo dziekuje .Jak tylko dojda dam znac.
  15. [quote name='missiaa']Ja bym jej teraz zdjecie zrobiła i wkleił tu, ale byłam na dole i nie mogłam jej wywołać... w garażu jest dużo zakamarków chyba się gdzieś do spania schowała...[/QUOTE] To moze jutro. Ja wysłałam zdjęcie Jedyneczki ,żeby tak + - było wiadomo, jaka jest.
  16. [quote name='iwoniam']tak, a jak nie to ma je ściągnięte mmd ew mogę Ci je przesłać gdzieś, ale ten filmik z tą małą jest wielki = ponad 50 mb i nie przejdzie przez mój email[/QUOTE] Nie mogę znależć tu żadnych filmików. Gdyby sie udało jakieś zdjecie znależć. .
  17. zapisze watek.
  18. [quote name='iwoniam']jest taka sunia = jest !!! u Magdy jest taka malunia napiszę Ci teraz na PW nr do Magdy ona jest teraz w pracy, ale jutro od rana można do niej telefonować.[/QUOTE] Na tym wątku sa filmiki z ta sunią?
  19. Dzwoniła do mnie pewna dogo ciocia ,czy nie ma gdzies w domach tymczasowych suni malutkiej ,starszej. ok 7-10 lat . Pani mieszka w Krakowie.Dogo ciocia tez w Krakowie.
  20. [quote name='bluesky26']a w kwietniu doszły pieniążki?wyslałam jakoś po 10tym.[/QUOTE] Tak, jest na górze zanotowane. 12 04.
  21. Biedny Alladynek . Choc tyle dobrze ,ze ma już swój domek. Do tej pory w tej mordowni ,juz pewnie by odszedł ........
  22. [quote name='Figanna']oo to super wieści! Milusia tyle przeszła, bardzo się cieszę że znalazła dobry domek! muszę zadzwonić, albo lepiej pojechać do Milusi i foteczki wstawić:) Mam nadzieję że Javena mi potowarzyszy;>[/QUOTE] Nie ma sprawy. Mozemy jechać.Daj znać.
  23. [quote name='coronaaj']Cos nowego?[/QUOTE] coronaaj ,masz wyczucie. Własnie wczoraj dzwoniła do mnie siostra. Milusia ,jest najukochańszą psinką swojej pani. Twierdzi,że już za żadne skarby by jej nie oddala.
  24. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226053-Takiej-KURY-i-takich-JAJEK-nikt-nie-widział-Zajrzyj-do-5-05-2012-22-00?p=18982194#post18982194[/URL] [FONT=arial black]Bazarek na Pimpusia . Bardzo prosze rozsyłajcie po znajomych. Mnie juz chyba ludzie mają dosć[/FONT].:)
×
×
  • Create New...