-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
[quote name='BUDRYSEK']owczarek collie[/QUOTE] Aaaa, no widzisz, jak sie człowiek całe zycie uczy.
-
[quote name='BUDRYSEK'][B][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]sorrki, ze nie na temat ale sprawa pilna!!! Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :-([/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT][/COLOR][/LEFT] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL][/B][/QUOTE] co to jest OC?
-
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
Javena replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy w hoteliku miała tendencje do ucieczek? Jesli nie ,uwazam ,że moze wrócić w to samo miejsce. Moja mama śp. uratowała ze smietnika dużego kudłacza. Wpadł do pojemnika i nie mógł wyjsć. Mama go wyciagła ,przyprowadziła do domu i szukała jekiegoś domu z ogrodem ,bo pies był tak duży ,ze zajmował pół kuchni. Znalazł sie chętny ,jakies 40 km od Jaworzna. Wieś , ogród. Pies przeskoczył ogrodzenie i wrócił po miesiacu. Przyjechali po niego ,wzieli .Pies wrócił ponownie. Wiecej już go nie oddała. Został już do końca swojego żywota. Do dzis nie wiemy ,jak mógł trafić z powrotem. -
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
Javena replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy nie wydaje Wam sie to dziwne? Najpierw uciekła i wróciła ,potem jak ktos chciał odwiedzic ,okazało sie ,że uciekła oknem i jak na złość zgubiła obrozę i smycz. Moze uciekła duzo wczesniej? Dla mnie jest to niezrozumiałe. Jesli naprawdę uciekła ,a była niedaleko hotelu ,gdzie była wczesniej ,to moze tam wrócić. -
TEDZINKU ,tak mi cie żal. Trzymam kciuki.
-
ŚNIEZEK DOSTAŁ JESZCZE. 10 zł od ewu 30 zł od AnieszkaK [B]VI[/B] i [B]VII[/B]. w kasie mamy 363 ,50 zł + 40 zł = [B]403,50 zł[/B]
-
[quote name='matahari81']witam. Nie ukrywam ze od bardzo dlugiego okresu nie mam kiedy wchodzic na dogo. Dlatego zagladac bede ale zapewne z opoznieniej i to sporym. tOMCIO I KRIS MAJA DOMY!!! jest mnostwo nowych ale ja jestem w pracy a zdjecia mam w domu. Sa zwierzaki na stronce ale to nie wszystkie. jest ogromny wysyp malych kociakow a serce peka:( kolory do wyboru od czarnych po buraski biało bure trikolory whiskaski ech. wczoraj bylam w schronie i porobilam troche fotek postaram sie dzis wieczorem je dodac[/QUOTE] Przy okazji zapytam ,co stało sie z Herą wilkowata z łapką po wypadku. Nie ma jej wogóle na stronce a mam ogłoszenia i nie wiem ,czy je odnawiac.?
-
[quote name='BUDRYSEK']dokładnie, na razie czekamy....tytułu jeszcze nei zmieniam... jezeki Deklarowicze zgodza sie to prosze o wsparcie dla Toro, kt jest u Lilu i zaczynają sie problemy a leczyc tez trzeba :([/QUOTE] Mysle ,ze jeszcze troche damy mu czasu. Na Fb musisz sama zapytac deklarowiczów. Ja przesle wiadomosć wszystkim z dogo.
-
Ale dobre wiesci . Trzymamy kciuki za Śniezka. Jak już będzie pewne ,ze zostaje ,kaske trzeba bedzie przeznaczyc na inny cel. Przy okazji zapraszam na bazarek horoskopowy. Link ponizej.
-
Zapisuje. Katarzyna mnie zaprosiła,ale nie wiem jak pomóc. Cos pomysle. Za duzo tego zła.
-
[quote name='hotel_lilki']bariczek żyje i ma się dobrze, nawet bardzo dobrze, bo zaczyna żądzic w hoteliku. Kiedys nasłuchiwalismy czy barik wogóle szczeka, radość była jak sie udało usłyszeć, a teraz gospodarz w boksie. Nowego psa oszczekał jakby bronił ineczki...swojej towarzyszki. Barik jest zdecydowanie smielszy i pewniejszy mimo to głaskania nadal nie pragnie...i nie daje sie dotykać...do boksu wraca szerokim łukiem abym go nie dotkneła. Posłuszny...spokojny i kochany.[/quote] gdzie będzie mu lepiej. Głaskania nie potrzebuje,bo zapewne ludzka reka nie kojarzy mu sie z głaskaniem. Pewnie nikt go nie głaskał. Ma swoją ukochaną i co mu trzeba wiecej. Wysłałam pieniażki .jak zwykle póżno ,ale wazne ,że udało mi sie coś wyskrobac.
-
Wysłałam deklaracje Tedziowi .Wybcz Tedi ,ze tak pózno,ale wysyłam wtedy ,kiedy mam ,a to dosć trudne dla bezrobotnej.:)
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
Javena replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Deklaracja wysłana. Wybacz Rocky ,ze tak pózno ,ale ja stałych dochodów nie mam ,wysyłam jak uzbieram:) -
Deklarację wysłałam. Mysle ,że w rozmowie ,trzeba powiedzieć ,że właściwie nie wiadomo ile lat ma pies .W ogłoszeniach jest 4 ,ale moze miec równie dobrze 5,6 lat. Przy tak małych dzieciach byłby wskazany piesek troszke starszy i spokojniejszy. OBY COŚ RUSZYŁO.
-
Kochana ,napisałam ,że jak bedzie dużo chetnych. Jesli nie ,to nie będzie czym dzielić. Zobaczymy.:lol:
-
No to trzymamy kciki Masajku. Jestes piękny.
-
http://www.dogomania.pl/forum/threads/228585-HOROSKOP-CELTYCKI-Zajrzyj-nie-pożałujesz-Do-12-07-22-00 JEŚLI BEDZIE ZAINTERESOWANIE ,TO BASZE TEZ PODEPNIEMY DO BAZARKU.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='burawska']Wczoraj wieczorem Liska pojechała do nowego domku. Oby się wszystko udało. Będzie mieszkać z cała rodziną, na razie w mieszkaniu ale za 3 miesiące w domku jednorodzinnym z małym ogródkiem. Została wstępnie nazwana Toffi. Wczoraj wieczorem rozmawiałam z nową właścicielką i jest zakochana z naszej Lisce. Pani o poranku biega więc terazObiecała, że niedługo podeśle kilka zdjęć.[/QUOTE] Liska ,wszystkiego dobrego. Bardzo sie ciesze. -
Kiedyś był syberianem husky... Pies z interwencji KTOZ
Javena replied to Asior's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Łzy cisną mi sie do oczu ,na wspomnienie dawnego Lackyego .Jest przepiękny. WSPANIALI LUDZIE . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Javena replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228585-HOROSKOP-CELTYCKI-Zajrzyj-nie-pożałujesz-Do-12-07-22-00[/url] BAZAREK DLA KSENI.Może cos z tego będzie?