Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. P. Danusia pytała ,czy nie ma żadnych tel. w sprawie Owczusi Miki? Z bazarku kwiatowego uzbierałam (pożal się ) [B]15 zł[/B] .Gdzie wysłać ? Na jakie konto?
  2. Jak wejdzie Budrysek ,niech decyduje ,ile mam wysłać jeszcze...
  3. [COLOR=#8b0000][FONT=Arial Black][SIZE=4]jednorazowo[/SIZE][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial Black]Kamos [/FONT] [SIZE=4][COLOR=red]10 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Masza44[/FONT] [SIZE=4][COLOR=red]25 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Schroniskowiec [/FONT]-[SIZE=4][COLOR=red]15 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Jolanta D -Pruszków[/FONT] [SIZE=4][COLOR=red]15 zł [/COLOR][/SIZE] nie znam.Nie wiem,czy stała ,czy jednorazowa. [FONT=Arial Black]Justyna Lipnicka[/FONT][SIZE=4] [COLOR=red]20 zł[/COLOR] [/SIZE] [FONT=Arial Black]Marek -Wojciech D. Kraków[/FONT] [SIZE=4] [COLOR=red]210 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Lidia Sz. Wieliszew[/FONT] [SIZE=4][COLOR=red]15 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Agnieszka W. Łódz. Na transport [/FONT][SIZE=4][COLOR=red] 120 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Aneta K. Daleszyce[/FONT] [SIZE=4][COLOR=red]15 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Rajmund N. Boguszów[/FONT] [SIZE=4][COLOR=red]10,13 [/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Kinga K. Warszawa[/FONT] [SIZE=4][COLOR=red] 40 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Roksana K. Krupski Młyn [/FONT] [SIZE=4][COLOR=red]40 zł [/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]bluesky26 i Mafia[/FONT] [SIZE=4][COLOR=red] 30 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Agnieszka W Piła [/FONT][SIZE=4][COLOR=red] 30 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Karolina Murdzia [/FONT] [SIZE=4][COLOR=red]100 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Bakusiowa [/FONT] [SIZE=4][COLOR=red]20 zł[/COLOR][/SIZE] [COLOR=#8b0000][FONT=Arial Black][SIZE=4]Deklaracja stała[/SIZE][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial Black]AniaJ. i Podaj Łapę [/FONT] [SIZE=4][COLOR=red] 20 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Margaretta B Łódz [/FONT] [SIZE=4][COLOR=red] 30 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Agnieszka W .Łódz[/FONT] zapewne z Fb. -[SIZE=4][COLOR=red]30zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]cyga fryga[/FONT] - [SIZE=4][COLOR=red]10zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Javena [/FONT][SIZE=4][COLOR=red]5zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Vege Inicjatywa[/FONT] [SIZE=4][COLOR=red] 50 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Ewu [/FONT] [SIZE=4][COLOR=red] 10 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]ulka 1108 [/FONT][SIZE=4][COLOR=red] 10 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Agnieszka 103 [/FONT] [SIZE=4][COLOR=red]5zł [/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Agnieszka K [/FONT] [SIZE=4][COLOR=red]15 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Marcjanna G. Fb [/FONT][SIZE=4][COLOR=red] 30 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Kinga K. Fb [/FONT] [SIZE=4][COLOR=red] 20 zł [B][U][FONT=arial black]Z bazarku od Terra 42 zł [/FONT] [/U][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5]Razem[/SIZE][SIZE=5][COLOR=red] 950,13 zł [/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black][SIZE=5]120 zł WYSŁANE ZA TRANSPORT. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=red] 950,13 - 120 zł [/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=4] = [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=5] 830,13 zł[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black]WYSŁAŁAM KARILCE[/FONT][SIZE=5][COLOR=red] 300zł [/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]ZA HOTEL[/FONT] [FONT=Arial Black] -[/FONT] [FONT=Arial Black] ZOSTAŁO [COLOR=red] [SIZE=5]530,13 ZŁ[/SIZE] [/COLOR][/FONT][/SIZE] [FONT=Arial Black] wysłane [/FONT] [SIZE=4][COLOR=red]100 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]na szczepienie i konsultacje. [/FONT] [FONT=Arial Black]Zostało [/FONT][SIZE=5][FONT=Arial Black][COLOR=red]430 ,13 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#8b0000]50 zł [/COLOR][/SIZE][FONT=Arial Black]wysłane na leki dla Śniezka. Zostało[/FONT] [SIZE=4][COLOR=#8b0000][SIZE=5] [FONT=Arial Black]380,13[/FONT][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  4. Co u naszego pięknisia Gucia - Kulusia?
  5. [quote name='Nutusia']Javeno, to nie Jacky, tylko jego klonik - moja nadprogramowa tymczasowiczka Lalka :) Za Sarenkę kciuki zaciskam do białości![/QUOTE] Totez napisałam [B]Jacky 2[/B]:)
  6. Wszystko w ogłoszeniu było . Napisałam jeszcze raz tel i meil
  7. [B]Jak to sie już zadomowił Jacky 2[/B] :) Miałam e maila o Sarenkę. Małżeństwo bezdzietne 40 +...Odesłałam do nr. tel. Iwoniam. Napisali ,że Sarenka bardzo im się podoba ,kochaja zwierzęta i proszą o kontakt.... tu, nr telefonu. Niestety za mało cyfr.:) P.Jadwiga i Tadeusz.
  8. Doszła wpłata od [B]AgnieszkaK [/B][COLOR="#8b0000"][FONT="Arial Black"]15 zł[/FONT][/COLOR] [B]Na dzień dzisiejszy jest[/B][SIZE="4"][COLOR="red"] 360, 13 zł[/COLOR][/SIZE]
  9. [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/1136/pieski031.jpg[/IMG] CZYŻBY TO PANNA JAGUSIA? TAKA SPORAWA?
  10. Ja myśle ,że jak chcą sie zastanowic ,to raczej szukają dalej ,ale ......światełko w tunelu juz jest.
  11. [quote name='mmd']To chyba nie ustawa. Moje ogłoszenia są. Może były numery tel. w treści u Javeny albo ogłoszenia były dublowane. Dastiego zabierze w przyszły piątek moja siostra, zawiezie go do Warszawy. To jej pierwszy transport, więc kciuki musimy trzymać :)[/QUOTE] Gdyby były numery w tresci ,to ogłoszania nie puszczą .Wyświetla sie czerwona tabelka. Nie wiem co jest grane. Tylko niektóre skasowane ale i tak dosc sporo . Dużo mam na Oświecim schroniskowe. też bardzo ważne. No cóż robię od nowa . Do nich już napisałam ,pare słów. Niech sie czepiają ogłoszeń ,typu "sprzedam za darmo " koszty utrzymania 600zł. Jakie maleństwo . Kora poczuła sie znów mamą . Wiecie co,łza sie kręci w oku. Zwierze i potrafi zaopiekować sie cudzym dzieckiem ,a człowiek ...........brak słów.
  12. Nie ,nie na poczcie odebrałam wiadomosci,że zostały usuniete. Wiem ,że Tablica jest nowa. CODZIENNIE ROBIE OGŁOSZENIA. Znowu bedę musiała przysiasć fałdów.
  13. Dziewczyny ,wszystkie ogłoszenia z Tablicy pl zostały usunięte. Nie mam pojęcia co oni robią ,najpierw allegro ,teraz tablica.
  14. [url]http://www.dogomania.pl/threads/224714-MAM-JAJECZKA-DLA-PIESECZKA-.Tylko-do-06.04.22-00?p=18838842#post18838842[/url] Wymęczyłam taki bazarek ,moze lepiej się sprzeda ,niż wczesniejszy? :)
  15. [url]http://www.dogomania.pl/threads/224714-MAM-JAJECZKA-DLA-PIESECZKA-.Tylko-do-06.04.22-00?p=18838842#post18838842[/url] Bazarek dla Śnieżka. Mam nadzieję ,że cos sie uzbiera?
  16. [quote name='agnieszkaK']przepraszam że tak pózno w przysżłym miesiącu obiecuję poprawę, przelałam dzisiaj 15zł stałej chcę wrzucić Śnieżka na gumtree na Wawę, jaki nr do kontaktu podać?[/QUOTE] Dziekujemy.. [quote name='Justyna Lipicka']Najlepiej na Budryska, telefon w sygnaturze w 1 poście:) albo do Karilki ale nr juz nie znam;)[/QUOTE] Karilka podawała wcześniej swój nr tel . 691 185 448.
  17. [quote name='bluesky26']ja na pewno będę mogła po 10tym wysłać 30zł.w kolejnym miesiacu dam znac czy mogę.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy....[URL=http://smayliki.ru/smilie-1148787879.html][IMG]http://s19.rimg.info/a851d7541e8842cc959dc4d8f3d00f64.gif[/IMG][/URL]
  18. Doszła wpłata od [B] Karoliny Murdzia[/B] [SIZE="4"][B][COLOR="red"]100 zł[/COLOR][/B][/SIZE] ,czyli nadal mamy [SIZE="5"][COLOR="red"] 345,13[/COLOR][/SIZE] [B][COLOR="navy"]Pozwolicie ,że jeszcze raz wkleję ,zeby było na bieżąco. [/COLOR][/B] Doszła wpłata od : [COLOR="#8b0000"][FONT="Arial Black"][SIZE="4"]jednorazowo[/SIZE][/FONT][/COLOR] [FONT="Arial Black"]Kamos [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]10 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Masza44[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]25 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Schroniskowiec [/FONT]-[SIZE="4"][COLOR="red"]15 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Jolanta D -Pruszków[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]15 zł [/COLOR][/SIZE] nie znam.Nie wiem,czy stała ,czy jednorazowa. [FONT="Arial Black"]Justyna Lipnicka[/FONT][SIZE="4"] [COLOR="red"]20 zł[/COLOR] [/SIZE] [FONT="Arial Black"]Marek -Wojciech D. Kraków[/FONT] [SIZE="4"] [COLOR="red"]210 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Lidia Sz. Wieliszew[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]15 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Agnieszka W. Łódz. Na transport [/FONT][SIZE="4"][COLOR="red"] 120 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Aneta K. Daleszyce[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]15 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Rajmund N. Boguszów[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]10,13 [/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Kinga K. Warszawa[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 40 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Roksana K. Krupski Młyn [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]40 zł [/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]bluesky26 i Mafia[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 30 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Agnieszka W Piła [/FONT][SIZE="4"][COLOR="red"] 30 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Karolina Murdzia [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]100 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Bakusiowa [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]20 zł[/COLOR][/SIZE] [COLOR="#8b0000"][FONT="Arial Black"][SIZE="4"]Deklaracja stała[/SIZE][/FONT][/COLOR] [FONT="Arial Black"]AniaJ. i Podaj Łapę [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 20 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Margaretta B Łódz [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 30 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Agnieszka W .Łódz[/FONT] zapewne z Fb. -[SIZE="4"][COLOR="red"]30zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]cyga fryga[/FONT] - [SIZE="4"][COLOR="red"]10zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Javena [/FONT][SIZE="4"][COLOR="red"]5zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Vege Inicjatywa[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 50 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Ewu [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 10 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]ulka 1108 [/FONT][SIZE="4"][COLOR="red"] 10 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Agnieszka 103 [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]5zł [/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Agnieszka K [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]15 zł[/COLOR][/SIZE] [SIZE="5"]Razem[/SIZE][SIZE="5"][COLOR="red"] 900,13 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"][SIZE="5"]120 zł WYSŁANE ZA TRANSPORT. [/SIZE][/FONT] [FONT="Arial Black"][SIZE="5"][COLOR="red"] 900,13 - 120 zł [/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE="4"] = [FONT="Arial Black"][SIZE="4"][COLOR="red"][SIZE="5"] 780,13 zł[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT="Arial Black"]WYSŁAŁAM KARILCE[/FONT][SIZE="5"][COLOR="red"] 300zł [/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]ZA HOTEL[/FONT] [FONT="Arial Black"] -[/FONT] [FONT="Arial Black"] ZOSTAŁO [COLOR="red"] [SIZE="5"]480,13 ZŁ[/SIZE] [/COLOR][/FONT][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Dziś wysłałam [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]100 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]na szczepienie i konsultacje. [/FONT] [FONT="Arial Black"]Zostało [/FONT][SIZE="5"][FONT="Arial Black"][COLOR="red"]380 ,13 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE]
  19. Teduniu ,ale jesteś teraz szczęsliwy. Będziesz jeszcze bardziej ,jak znajdziesz najlepszy domek na świecie.
  20. To dopiero złodziej. Nie ma jednak co sie dziwić .Wiecznie był głodny. Teraz walczy o jedzenie . Myślę ,że nie ma się nad czym zastanawiać ,jesli potrzeba cos ,to kupić.
  21. Dzwoniła do mnie siostra z Jaworzna. Ma koleżankę ,która byłaby chętna na szczeniaka ,ale raczej małego docelowo. Mieli boksera .Odszedł ze starosci .Doszli do wniosku ,że jesli teraz zdecydują sie na pieska ,to małego. W domu jest jeszcze 5 letnia córka. Narazie to była tylko wstepna rozmowa ,ale gdyby zdecydowała sie na 100 % podeslę jej zdjecia ,któregoś z maluchów.
  22. Dzis doszła wpłata [B]Agnieszka 103 [/B]- [COLOR="#8b0000"]5 zł[/COLOR] [B]Agnieszka W Piła [/B] -[COLOR="#8b0000"]30 zł[/COLOR] [FONT="Arial Black"]Dziś wysłałam [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]100 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]na szczepienie i konsultacje. [/FONT] [FONT="Arial Black"]Zostało [/FONT][SIZE="5"][FONT="Arial Black"][COLOR="red"]345 ,13 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE]
  23. Deklaracja wpłacona. Kurcze Sami jest tu taki szczesliwy. Nie wiem ,co z nim będzie ,gdyby trafił mu się jakis dom. Choć nigdy nie wiedomo??
  24. Wysle w takim razie 100 zł .Będzie na szczepienie i konsultacje . Kurcze ,niby duzo jednorazowych ,a wyjdzie na to ,ze braknie.
×
×
  • Create New...