-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Javena replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
Chciałbym wykupić pakiet ogłoszeniowy dla szczeniaków. Gdyby były zdjecia to mozna ruszyć z ogłoszeniami. -
Przepiękny, kudłaty, dostojny SPAJKI. ADOPTOWANY!
Javena replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Kochana Javena! :) Dziękujemy![/QUOTE] Nie ma za co. Wazne ,ze skorzystają potrzebujacy. -
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Javena replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237791-ŻYCZENIA-NOWOROCZNE-WYŚLIJ-ZNAJOMEMU-ZRÓB-NIESPODZIANKĘ-Do-3-01-2013-godz-20-00[/URL] Jak dojda pieniadze ,prosze ten fakt odnotować na wątku bazarku. Dziękuję.:) -
Biedna ,ta malizna. Mam rozumieć ,że jest on tymczasowo u Ciebie?
-
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Javena replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
Mój, nie jest podlinkowany ,bo nie dam rady skopiować . Przesuwa sie cały banerek. Link wstawiłam pod spodem. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Moze ktos, coś doradzi dziewczynom? Link pod banerkiem. Atoska udostepniłam na fb. Choć tyle moge. -
Czy ,nikt nie pyta o kierownika?
-
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Javena replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie . Ne wiem jak pomóc. Cos bedę mysleć. Narazie mam komputer zepsuty. Klikam u syna,jak go nie ma. Moze zgłosić do Gminy, przeciez Ci ludzie też potrzebuja pomocy. Gmina moze też cos zdziała? -
Ulv ,a czy Ty wogóle masz jeszcze gdzie mieszkac??:cool3:
-
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Javena replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Pyszczek ma śliczny ,uśmiech Berty najpiękniejszy. Czy wpłata grudniowa doszła,bo nie widzę zaznaczone? Zanosi sie ,ze jeden z deklarowiczów byc moze będzie miał dom ,to jego deklaracje przeniosę Bercie. Bo to 5 zł ,to tak smiesznie wygląda.:oops: Niestety ,nie dam rady wiecej. -
[IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3735/imag3490bari.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/3407/imag3488barik.jpg[/IMG] [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/7687/imag3496barbaimk.jpg[/IMG]. [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/206/imag3487barik.jpg[/IMG]. [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/1512/imag3486barikk.jpg[/IMG]. [B]Barik i Inka w zimowej scenerii.[/B]
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Javena replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Pieniazki przelane .Cierpliwie czekac.:) -
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Javena replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Z bazarku, po przesłaniu wszystkich wpłat mamy [B]75 zł[/B] . Przepraszam ,ale musze jeszcze raz prosic o nr konta,bo gdzies go posiałam w tym gaszczu wiadomosci. Nie moge znalesc. Chyba mi sie skasował przypadkowo. -
Co słychać u Tediego?
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka'] Poszukaj trochę wcześniej pisane było o tym, jak to ten sam piesek to Pan P. ładnie się go pozbył na terenie z którego pieski zwożone są do Racławic, na szczęście wyadoptowany został:)[/QUOTE] Bo tu sie tyle dzieje, że nie mogę nadązyć. [quote name='Marta72'] A piesek...wydaje mi się,że ten drugi ma szarawy pas na piersi którego nie widze u olkuszaka[/QUOTE] Zdjecie czasem przekłamuje kolor. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://farm8.staticflickr.com/7177/6883499233_e3cb6a959e.jpg[/IMG][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9867/paczus.jpg[/IMG]. Nie wydaje Wam sie ,że to ten sam piesek. Nasz Płaczus? Ten drugi był adoptowany z Racławic. Wczoraj rozmawiałam z moją sąsiadką. Okazało się ,że jej szwagier prowadzi schronisko w Racławicach. "Psie pole" Na ich stronie znalazłam to zdjecie w adoptowanych. -
Hepi - chodzące nieszczęście - już w wymarzonym domu :)
Javena replied to dogses's topic in Już w nowym domu
[quote name='beta ata']Weszlam na wątek z przerażeniem, a tu takie dobre wiadomości na końcu!! :-) Bardzo sie cieszę, że psinek tak trafił. Nie wiem, czy to nie będzie nietakt, ale czy jesli Miś Panda na pewno juz nie bedzie potrzebował pieniedzy z dogo, to mogłabym poprosić o pomoc dla moich dwóch tymczasowiczów? To sunia i piesek z gminnego punktu przetrzymań z Pszczyny, z tego punktu psy są wywożone do schroniska-mordowni, gdzie słuch o nich ginie. Delty własciciel zostal aresztowany, a ona została. Dostała akurat cieczke i wiadomo, czym to skonczyłoby się... Malutki Spajki został najpierw "adoptowany" z tego punktu, a potem wrócił do niego pobity i potwornie wystraszony... No i psiaki teraz są u mnie w dt. Potrzebujemy na karmę i sterylizacje Delty. Przydałaby sie karma i dla srednich i dla małych piesków, bo Spajkiemu ciężko gryźć większe kulki dla średnich psów. Psiaki są pod opieką fundacji, ale fundacja dopiero co powstała i "groszem nie śmierdzi", Spajki został wykastrowany i zaszczepiony z funduszy fundacji. Nie wiem, czy w tej sytuacji taka pomoc wchodzi w grę, ale pomyślałam, że spytam, wiem, że jest wiele psów np. chorych, a te "moje" są zdrowe akurat...[/QUOTE] Dogses ,jesli dom okaże sie tym własciwym ,to bardzo prosze ,by pieniazki z bazarku przekazać [B]beta ata[/B] .Ona napisze Ci na jakie konto przesłac. Fundacja dopiero powstała ,raczkuje.:) Hepiemu ,życzymy wszystkiego co najlepsze ,w nowym domu.