Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. Chciałbym wykupić pakiet ogłoszeniowy dla szczeniaków. Gdyby były zdjecia to mozna ruszyć z ogłoszeniami.
  2. [quote name='AgusiaP']Ja też jestem ;) zdjęcia oglądałam ale nie pisałam :lol:[/QUOTE] Aaa,to trzeba cos napisać ,bo Barikowi jest smutno,że nikt go nie odwiedza.:cool3:
  3. [quote name='wtatara']jestem, jestem[/quote] Figanna, gdzieś sie zapodziała.
  4. [quote name='Avilia']Kochana Javena! :) Dziękujemy![/QUOTE] Nie ma za co. Wazne ,ze skorzystają potrzebujacy.
  5. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237791-ŻYCZENIA-NOWOROCZNE-WYŚLIJ-ZNAJOMEMU-ZRÓB-NIESPODZIANKĘ-Do-3-01-2013-godz-20-00[/URL] Jak dojda pieniadze ,prosze ten fakt odnotować na wątku bazarku. Dziękuję.:)
  6. Biedna ,ta malizna. Mam rozumieć ,że jest on tymczasowo u Ciebie?
  7. Mizianka dla Biszkopcika. U nas też nawaliło śniegu ,mróz przycisnął ,a pieski czuja sie jak w raju.
  8. Wydaje mi sie ,że trzeba by najpierw porozmawiać z ludzmi . Myśle ,że wcale nie mieli by nic przeciw ,gdyby było powiedziane ze sterylka bedzie opłacona.Zawsze to jakaś korzysć dla nich.
  9. Mój, nie jest podlinkowany ,bo nie dam rady skopiować . Przesuwa sie cały banerek. Link wstawiłam pod spodem.
  10. Moze ktos, coś doradzi dziewczynom? Link pod banerkiem. Atoska udostepniłam na fb. Choć tyle moge.
  11. Czy ,nikt nie pyta o kierownika?
  12. Jestem na zaproszenie . Ne wiem jak pomóc. Cos bedę mysleć. Narazie mam komputer zepsuty. Klikam u syna,jak go nie ma. Moze zgłosić do Gminy, przeciez Ci ludzie też potrzebuja pomocy. Gmina moze też cos zdziała?
  13. Ulv ,a czy Ty wogóle masz jeszcze gdzie mieszkac??:cool3:
  14. Pyszczek ma śliczny ,uśmiech Berty najpiękniejszy. Czy wpłata grudniowa doszła,bo nie widzę zaznaczone? Zanosi sie ,ze jeden z deklarowiczów byc moze będzie miał dom ,to jego deklaracje przeniosę Bercie. Bo to 5 zł ,to tak smiesznie wygląda.:oops: Niestety ,nie dam rady wiecej.
  15. [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3735/imag3490bari.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/3407/imag3488barik.jpg[/IMG] [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/7687/imag3496barbaimk.jpg[/IMG]. [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/206/imag3487barik.jpg[/IMG]. [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/1512/imag3486barikk.jpg[/IMG]. [B]Barik i Inka w zimowej scenerii.[/B]
  16. Pieniazki przelane .Cierpliwie czekac.:)
  17. Niesamowite,jak ona swietnie chodzi... Franusia ,będzie dobrze ,musi być dobrze.:multi:
  18. Z bazarku, po przesłaniu wszystkich wpłat mamy [B]75 zł[/B] . Przepraszam ,ale musze jeszcze raz prosic o nr konta,bo gdzies go posiałam w tym gaszczu wiadomosci. Nie moge znalesc. Chyba mi sie skasował przypadkowo.
  19. Co słychać u Tediego?
  20. Dorcia, trzymamy za Ciebie kciuki. Mało piszę,bo ma zepsuty komputer i korzystam u syna, pod jego nieobecność. Dziewczyny wiecie chyba jak dalej załatwiac z Soemą. Trafiłam dziś na watek z 2011 roku ,gdzie zgłosiłam sunię ,a potem nie miał kto załatwic reszte. :)
  21. Dziekujemy za informację. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.:) Czy na grudzień coś jeszcze brakuje? Nie jestem zorientowana.
  22. [quote name='Justyna Lipicka'] Poszukaj trochę wcześniej pisane było o tym, jak to ten sam piesek to Pan P. ładnie się go pozbył na terenie z którego pieski zwożone są do Racławic, na szczęście wyadoptowany został:)[/QUOTE] Bo tu sie tyle dzieje, że nie mogę nadązyć. [quote name='Marta72'] A piesek...wydaje mi się,że ten drugi ma szarawy pas na piersi którego nie widze u olkuszaka[/QUOTE] Zdjecie czasem przekłamuje kolor.
  23. [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7177/6883499233_e3cb6a959e.jpg[/IMG][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9867/paczus.jpg[/IMG]. Nie wydaje Wam sie ,że to ten sam piesek. Nasz Płaczus? Ten drugi był adoptowany z Racławic. Wczoraj rozmawiałam z moją sąsiadką. Okazało się ,że jej szwagier prowadzi schronisko w Racławicach. "Psie pole" Na ich stronie znalazłam to zdjecie w adoptowanych.
  24. [quote name='beta ata']Weszlam na wątek z przerażeniem, a tu takie dobre wiadomości na końcu!! :-) Bardzo sie cieszę, że psinek tak trafił. Nie wiem, czy to nie będzie nietakt, ale czy jesli Miś Panda na pewno juz nie bedzie potrzebował pieniedzy z dogo, to mogłabym poprosić o pomoc dla moich dwóch tymczasowiczów? To sunia i piesek z gminnego punktu przetrzymań z Pszczyny, z tego punktu psy są wywożone do schroniska-mordowni, gdzie słuch o nich ginie. Delty własciciel zostal aresztowany, a ona została. Dostała akurat cieczke i wiadomo, czym to skonczyłoby się... Malutki Spajki został najpierw "adoptowany" z tego punktu, a potem wrócił do niego pobity i potwornie wystraszony... No i psiaki teraz są u mnie w dt. Potrzebujemy na karmę i sterylizacje Delty. Przydałaby sie karma i dla srednich i dla małych piesków, bo Spajkiemu ciężko gryźć większe kulki dla średnich psów. Psiaki są pod opieką fundacji, ale fundacja dopiero co powstała i "groszem nie śmierdzi", Spajki został wykastrowany i zaszczepiony z funduszy fundacji. Nie wiem, czy w tej sytuacji taka pomoc wchodzi w grę, ale pomyślałam, że spytam, wiem, że jest wiele psów np. chorych, a te "moje" są zdrowe akurat...[/QUOTE] Dogses ,jesli dom okaże sie tym własciwym ,to bardzo prosze ,by pieniazki z bazarku przekazać [B]beta ata[/B] .Ona napisze Ci na jakie konto przesłac. Fundacja dopiero powstała ,raczkuje.:) Hepiemu ,życzymy wszystkiego co najlepsze ,w nowym domu.
×
×
  • Create New...