Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. CIOTECZKI ,WIEM ,ZE MACIE WIELE SWOICH SPRAW ,ALE MOŻE ZAJRZYCIE? Bazarek dla Hepiego.Potrzebna pomoc. Prosze ,wejdzcie ,chociaz podrzucić. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237399-ŻYCZENIA-ŻYCZENIA-i-tylko-życzenia-do-24-12-22-00?p=20139102#post20139102[/URL]
  2. Bazarek dla Hepiego ,może będzie pare złotych? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237399-ŻYCZENIA-ŻYCZENIA-i-tylko-życzenia-do-24-12-22-00?p=20139102#post20139102[/url]
  3. Trzeba próbować wszystkiego .
  4. Moze choć na miesiac udało by się go umiescic.Ja mam 4 piętro ,po schodach nie zejdzie,trzeba by go na rekach wyprowadzać . Z dwoma psami ,jeden ciągnie ,drugi na rekach, [SIZE=1]efekt-ja w gipsie.[/SIZE]:lol: Dołoze 10 zł .Wiecej nie dam rady. Za bardzo zabazarkowałam.
  5. Biedne te stworzenia. Podaj prosze nr konta,gdzie mogę wpłacić. Nie jest to duzo,ale moze cos z bazarku sie uzbiera więcej.
  6. Dotarłam tu przez banerek paula_t,ale nie bezposrednio,bo nie działa ,tylko szukałam jej postów. Tak mnie wzruszył los tego psiaka:-( i ta ludzka obojetnosć,nie tylko mieszkańców ,ale i "weterynarzy" . Wpłace małą dyszkę i w najbliższym czasie zrobie jakis bazarek. [B]Hepi bedzie jeszcze piekny.[/B]
  7. Czy ja dobrze wyczytałam ? [B]CELINKA MA DOM?[/B]:cunao:
  8. [quote name='Ladymonia0610']A ja nie mogę $ pozbierać za bazarek -bo kogoś nie ma od listopada ;(. Rozumiem wszystko i jest mi głupio ale miałam problemy ktore musiałam rozwiązać...Moja sunia też się pochorowała ;([/QUOTE] Ladymonia0610 ,wystarczyło wejsć na moment ,napisać ,że masz problemy ,nie możesz zadzwonić itd. Kazdy by zrozumiał .Tylko nie możemy zrozumieć ,że logowałas sie na dogo i nie zajrzałas. Wiesz,że jeśli ktoś naprawdę potrzebuje pomocy ,to jakoś staramy sie pomóc. Bazarki trzeba zakończyć ,bez względu na to ,czy ktoś wpłacił ,czy nie. To były chyba wirtuale,to nikomu nic nie wysyłałaś .
  9. Dałam na nk. Udało mi sie z fb wklić zdjecie.
  10. [quote name='Avilia']Javeno, tak naprawdę ciężko ocenić ile - nie wiadomo jak poważna będzie operacja :/ Im dłużej czekamy tym gorzej dla psiaka, ale logiczne jest, że wrócić po operacji do kojca nie może... Jest propozycja DT za 100zł (ale bez faktur)...[/QUOTE] To nie tak duzo. Ale trzeba by pomyslc o kasce. PRÓBOWAŁAM ZAMIEŚCIĆ ZDJĘCIE NA NK ,ALE ZA SKARBY NIE MOGĘ GO ZAPISAĆ U SIEBIE NA KOMPUTERZE. NA FB JEST I DA SIE ALE ZA MAŁE. Edit: udało sie.
  11. [url]http://www.hotelamok.pl/[/url]
  12. próbuje jeszcze wsród znajomych ,zeby choć dwa tygodnie mógł zostac ,a potem bym go wzieła. Ile po takiej operacji byłby w gipsie? Rozumiem ,że w gipsie.BARDZO CHCIAŁABYM POMÓC.:roll: [quote name='__Lara']Bardzo chętnie z tym bazarkiem :D Dzięki kochani, że jesteście u Groszka!!! Javena, byłoby cudownie... ale nie naciskam, wiesz jaka jest sytuacja, więc musisz sama ocenić...[/QUOTE]
  13. A ja myslałam ,że tylko ja mam takiego zbója w domu. Na szczescie po jakimś czasie ,łagodnieje.
  14. Nie wiem ,jak pomóc,gdyby był zdrowy...... Mój Timek jest straszny przez dwa ,trzy dni .Jak brałam na tymczas jakiegoś psa ,to musiał w kagańcu chodzić . Potem byli kompanami na dobre i złe. Kurcze taki rekonwlescent bedzie potrzebował spokoju. CHCIAŁABYM POMÓC ,ale troche sie obawiam. Klaudus wie,jaki ten mój zbój jest.Jeśli nic sie nie znajdzie ,to mozemy spróbować.Ja tam nie brałabym żadnych opłat,jedynie pomoc w żarełku ,bo ostatnio krucho u nas. Tz. choruje. Automatycznie funduszy mniej.
  15. Gdyby nie to ,ze widuje sunie od sąsiadów codziennie ,byłabym przekonana,że to ona.:)
  16. Wnioskuję,ze Spajk jedzie do D.T.? Dobrze zrozumiałam?
  17. [quote name='bea100']Cioteńki- czy na dogo gdzieś jest jakiś temat dyskusyjny o Olkuszu schronie i co tam się działo/dzieje? Byłabym wdzięczna za linka plizz[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/127622-OFIARY-SCHRONISKA-!-!-!-Żywe-trupy-błagają-o-PILNE-WSPARCIE-!-!-!?highlight=OFIARY[/url]
  18. [quote name='javena']z kolejnego bazarku mam 60 zł .przesyłam skarbnikowi i prosze o potwierdzenie wpłaty na bazarku. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235175-koniec-rozliczam-poszewek-brak-do-20-11-2012-godz-22-00[/URL][/quote] [SIZE=6][COLOR=#ff0000]Prosze SKARBNIKA o potwierdzenie wpłaty na wątku bazarku. !!!!!! Chce zakończyć i dać do usuniecia.[/COLOR][/SIZE]
  19. [quote name='megi345']sunia dziś została nakarmiona. Wolała jeść chleb niż karmę dla psa. Mam filmik ale umieszczę go później. Zgłosiłam oficjalne do stozu jednak [b]nie byłam osoba pełnoletnia i ktos musiał potwierdzić[/b], i mam nadzieję, że ania to zrobiła, bo u mnie w szkole raczej nikt by tego nie zrobił.[/quote] tak tez sobie myslałam. Mam nadzieję ,że nie oleją całej sprawy.
  20. [quote name='javena']odpowiedz na sterylkowym. [b]javena i toyota - ciachać zdjęcia robić i lecimy dalej. A mamy kontynuacje naszej akcji sterylizacji w rawie mazowieckiej, tym razem prywatny sponsor ze szwajcarii , niestety tym razem tylko psy a koty niet ale my już coś wykombinujemy i na te koty . Ewa [/b][/quote] [i]oczywiscie podałam ,że potrzebujemy 150 zł ,bo 100 zł mamy. [/i]
  21. ODPOWIEDZ NA STERYLKOWYM. [B]Javena i toyota - ciachać zdjęcia robić i lecimy dalej. A mamy kontynuacje naszej akcji Sterylizacji w Rawie Mazowieckiej, tym razem prywatny sponsor ze Szwajcarii , niestety tym razem tylko psy a koty niet ale my już coś wykombinujemy i na te koty . Ewa [/B]
  22. [quote name='missiaa']Pieniążki jeszcze nie dotarły,ale myślę, że jutro się pojawią. Wtedy zerknę na proponowane przez was papciu i podejmę ostateczną decyzję co zamawiać :)[/QUOTE] Tak, powinny być jutro.
  23. Jaka bidulka ,chuda.Sierść matowa. Gdzie ona przebywa ,jak jej nie ma ?
  24. [quote name='karmik']Tak z opisu Kaliny wynika,ze podobienstwo jest ale jej suczka jest bardzo ufna i spojokna a tamten ucieka gdzie pieprz rosnie i szczeka...[/QUOTE] Kiedyś mogła być ufna i spokojna.ŻYCIE MOGŁO JĄ DOŚWIADCZYC.
×
×
  • Create New...