-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mdk8'][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]W[SIZE=4]ażne!!!!![/SIZE][/COLOR] S[/SIZE]łuchajcie na FB jest OSTRZEŻENIE, chodzi o DOM W KRAKOWIE cyt."[COLOR=#808080][FONT=lucida grande]Wszystkich zaprzyjaźnionych lecznic – niech powieszą ten tekst w poczekalni. Jeśli zadzwoni do was „cudowna pani Ela”, bibliotekarka z Krakowa, Wy też dacie się nabrać i wyślecie psa do piekła:" proszę kto ma FB przeczytajcie to, nikt nigdy nie może wydać tam psa.....[/FONT][/COLOR][/B][/QUOTE] Pani bibliotekarka ,działa już od dawna. Była na C.K. Starsi dogomaniacy znają ,ale są nowi .Trzeba uważać. Usmierciła już nie jednego psa. -
Monika 55 mnie zaprosiła ,ale naprawdę nie jestem w stanie nic. Mogę tylko dołożyć małą dyszkę jednorazowo i jakiś moze bazarek sklecić . Kurcze ,tak zal takich staruszków. On chudy ze stresu .Powinien znależć dom. Na fb ,myślę ,że byłaby szansa.tos moż by ie ulitował. Na dogo wszyscy zapsieni.(Prawie wszyscy.)
-
Otrzymałam wiadomosć przed chwila ,że doszła paczka od Cisowianki . Z legowiskiem ,lekami i róznymi smakołykami . Państwo są tak zaskoczeni ,że nie umiem opisać. Bardzo dziekują za wszystko. Jak miło słyszeć w głosie tą radość. Jestem Wam bardzo wdzięczna. [B]Kochana skarbniczko,jak dojda pieniążki na konto,prosze odnotować to na bazarku[/B].;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239776-Zakończony-do-usunięcia[/URL]
-
[quote name='Ada-jeje']W miesiącu lutym Fundacja zapłaciła za zakup karmy na faktury dla stadka z Metkowa kwota,[B] 200 zl.[/B][/QUOTE] [quote name='Javena'] Podkłady by sie przydały dla Filomenki. Nie wiadomo jak długo będzie jeszcze żyła ,ale póki co, niech sobie leży na tym oknie ,jak jej tak wygodnie. Lekarka nie bardzo chciała sie podejmowac leczenia ,bo twierdzi ,ze to starość. Jak narazie ,sa zaopatrzeni ,ale w kolejnych miesiącach ,trzeba bedzie pomysleć. Jeszcze jedno. Fundacja wysłała Pani Danusi 300 zł zaległe i dołozyła jeszcze 200 zł . Pani była bardzo zdziwiona. [B]Chciałam z tego miejsca podziekować Fundacji w ich imieniu i Ada-jeje ,pani prezes.[/B][/QUOTE] Tak ,juz meldowałam o tym fakcie i jeszcze raz dziekuje.
-
[COLOR=#0000cd][U][B][SIZE=5][SIZE=3]DEKLARACJE stałe [/SIZE][/SIZE][/B][/U][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=lime] [/COLOR] [COLOR=#006400][B] Wtatara - [SIZE=3]10[/SIZE] zł> III ,IV Kaja555 - 10 zł> III,IV Coronaaj - 25 zł> III,IV, Felka - 30 zł > III,IV Javena - 20 zł >III,IV , Rents - 50 zł> III,IV, Roland_De - 30 zł > III, IV Avila - 10 zł III, [/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]Javena podniosła na 20 zł od pazdziernika. Aniu ,jak wejdziesz , popraw w pierwszym poscie.[/B][/COLOR][/SIZE]
-
Mały łagodny piesek od jesieni mieszka na ulicy-okolice Warszawy
Javena replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='wtatara']czy ktoś zmniejszy mi to zdjęcie- proszę[/QUOTE] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/1981/wtar3.jpg[/IMG] -
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
Javena replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Wznowiony bazarek ogłoszeniowy. Zapraszam. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240630-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-20-OG%C5%81OSZ%C5%83-3-Z%C5%81-DO-7-03-2013[/url] -
[quote name='majowa']napiszcie tylko jaki żwirek czy eko drewniany lub mineralny, silikonowy, czy inny[/QUOTE] Jakikolwiek ,zeby nie musieli po wióra jeżdzic .Nawet nie wiedziałam ,ze tyle jest rodzajów. Ja używam drzewnego.:razz:
-
[quote name='majowa']ja tez się melduje, trafiłam przez banerek Javeny myślę, ze w kwietniu mogłabym kupić więcej żwirku i od razu przesłać kurierem[/QUOTE] Bardzo dziekujemy. Jutro to troche ogarnę. Kto chetny do pomocy ,kto juz pomógł i to bardzo dużo. DZIEKUJE.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dla zainteresowanych, wznawiam bazarek ogłoszeniowy. Link w sygnaturce. -
[B]Na marzec[/B] [B]wpłynęło[/B] [B]Javena 40 zł[/B] > za II i III 28 II > [B]Avilia [/B] - [B]10 zł[/B] 1 III > [B]mdk8 10 zł[/B] 1 III> [B] Coronaaj 100 zł [/B]za I,II,III,IV Mamy [B] 160 zł Dziekujemy. [COLOR=#000080][/COLOR][COLOR=#4b0082]Figanna ,jeśli możesz kopiuj to do pierwszego postu ,żeby można było szybciej znależc.[/COLOR][/B]:lol:
-
[quote name='AtaO']A rents ? Co miesiąc od lutego 2012 wpłacam w jego imieniu 50 zł dla Barika :)[/QUOTE] To było rozliczenie z grudnia. Rozliczam I 31 XII-Roland_de 30 zł 3 I -Rents I- 50 zł 10 I-kaja555- 10 zł 22 I -Felka-30 zł 29 I-MDK 8- 20 zł 30 I- wtatara - 20 zł 160 zł Rozliczenie : 4 II Rents -II 50 zł 5 II Javena w sumie z bazarków 70 zł 13 II kaja 555 10 zł 27 II wtatara 10 zł mdk8-80 zł RAZEM 220 ZŁ Wyglada na to ,ze Roland_De - [B]50 zł [/B] wpłacił -20.12 i 31 XII- [B]30 zł[/B]
-
[quote name='jkp']Bardzo proszę o namiary do Państwa. Pozdrawiam J[/QUOTE] Juz wysłane pw. DZIEKUJĘ
-
Parę zdjęć dodatkowych. [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/8251/zzotkoe.jpg[/IMG] Musze poniuchać ,kto to przyjechał. [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4543/minia444hhh.jpg[/IMG].[IMG]http://img803.imageshack.us/img803/9268/popielatekkkkkkkk.jpg[/IMG] Trzeba się gdzies schowac.........................Pani daje nam jeść na stole ,bo Kajtek wszystko wyjada. [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/8302/buraaaaaad.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/3263/maniabbbbbbb.JPG[/IMG] Mnie tu dobrze ,nigdzie nie schodze. [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/9335/zotkoooooooo.jpg[/IMG] ...Moze mnie nie znajda?
-
Najnowsze wieści . Dotarła paczka od p.Mirosławy R. p.Danusia prosi bardzo,bardzo podziekować . Żałuje ,że nie moze osobiscie. Wszystko smaczne i jeszcze koperta. :-o Ja również dziekuje serdecznie .Domyslam sie,że to od arim:razz:
-
[quote name='coronaaj']To w koncu gdzie placic na Barinka?[/QUOTE] Podałam konto nowe ,czyli moje. WTATARA CHCIAŁA ZMIENIĆ KONTO ,ALE ZREZYGNOWAŁA. Doszłysmy do wniosku ,ze ja bedę zbierać. Nie pracuję ,mam wiecej czasu,i na bieżaco bede wpisywac co kiedy doszło. Wtatara ma zbyt dużo zajęć ,zeby ją obarczać jeszcze stanem konta.
-
[B]Ja mam z bazarku 110 zł ,mam wysłac do skarbonki mestudio?[/B] Prosze o odpowiedz. Bardzo sie ciesze,ze idzie tak fajnie . Wiem ,jak czują sie Ci ludzie .Dla nich ,to nieco upokarzająca sytuacja. Nigdy nie przypuszczali ,ze do tego dojdzie. Chcieli sobie dac rade sami ,ale to ich przerosło. Dobrze ,ze spotkali na swej drodze dogomaniaczkę Ulaa. Dzieki niej ,wszystko ruszyło . Dzieki niej ,ja ich poznałam osobiscie i wiem ,ze zasługują na pomoc własnie od takich ludzi jak my. Wieś im nie pomoże . Wręcz przeciwnie.
-
[quote name='wtatara']ale do kogo docierają? prosze o daty przelewów, to jeszcze raz sprawdzę, bo niemozliwe abym tyle przelewów przeoczyła[/QUOTE] Roland de na moje pytanie odpisał ,ze podtrzymuje deklaracje i pyta ze zdziwieniem ,czy jakas deklaracja nie dotarła. Wyglada jakby wpłacał ,ale ja nie widze odnotowane za styczen i za luty.