Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. W przyszłą sobotę mam zamiar jechać do Mętkowa . Syn mi obiecał. Bedą zdjecia.;) Dziekuję Wam z całego serca.
  2. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239776-20-OGŁOSZEŃ-ZA-3-zł-Bazarek-do-17-02-2013-godz-20-00[/url] Moze Wam sie przyda?
  3. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239776-20-OGŁOSZEŃ-ZA-3-zł-Bazarek-do-17-02-2013-godz-20-00[/url] Moze Wam sie przyda?
  4. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239776-20-OGŁOSZEŃ-ZA-3-zł-Bazarek-do-17-02-2013-godz-20-00[/url] Moze Wam sie przyda?
  5. [quote name='mestudio']Javena, masz banerek niepodlinkowany. ;-) TZmestudio[/QUOTE] Już zrobione.:razz:
  6. [quote name='sleepingbyday']hej! moja ciotka pracuje w firmie, w której badają żywność. z każdej partii musza pobrać małą próbkę, więc sporo im zostaje. ale nigdy nie wiadomo, co to będzie, chipsy czy soki, czy makaron. wiem, ze w najbliższym czasie będzie mogła przygotować sporą, ludzko - zwierzęcą paczkę. nie sa to cuda zazwyczaj, ale pozwoli Państwu zaoszczędzić kasę na przykład na leki.[/QUOTE] Jak jest taka możliwosć ,to myśle ,że będą uradowani. Oczywiście ,jak sie nie wydaje na karmę ,można wydać na leki.
  7. [quote name='Till']Dzięki za ogłoszenia. Z Tablicy dostałam informację, że moje ogłoszenie trafiło do sprawdzenia i dopiero po sprawdzeniu ukaże się...o co może chodzić[/QUOTE] Sprawdzają i jak się okaże ,że juz jest takie,lub podobne ,to Cię poinformują meilem ,że usunęli.Ale ,jak jestes pewna ,że takiego ogłoszenia nie może byc ,to pisz do nich,. Mnie już usunęli dwa ogłoszenia ,a potem sie okazało ,że przepraszali i wstawili . Jeszcze strasza ,ze usuną z portalu.
  8. [quote name='mestudio']Trzeba również zrobić zdjęcia zwierzakom adopcyjnym. O tym pamiętajcie w pierwszej kolejności - 11 kotów i jeszcze kilka psów to jest zdecydowanie za dużo. TZmestudio[/QUOTE] Tak ,wiem .Postaram sie to zrobić jak najszybciej.
  9. [quote name='ewunian']Jaki jest status schroniska w Oświęcimiu? Mogą przyjmować psy? Czemu psy z Oświęcimia są przywożone do Bielska? [URL]http://www.schronisko.bielsko.biala.pl/zwierzeta_znalezione.php[/URL] [IMG]http://www.schronisko.bielsko.biala.pl/zdj_zwierzeta/small/1827.2013-02-01_007.jpg[/IMG] 11/52 01.02.2013r.Pies przywieziony z Oświęcimia.[/QUOTE] W Oswiecimiu jest bardzo małe schronisko, nie mieszczą sie .
  10. Bazarek ogłoszeniowy. Moze sie przyda? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239776-20-OGŁOSZEŃ-ZA-3-zł-Bazarek-do-17-02-2013-godz-20-00[/url]
  11. Bazarek ogłoszeniowy.Moze Wam się przyda? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239776-20-OGŁOSZEŃ-ZA-3-zł-Bazarek-do-17-02-2013-godz-20-00[/url]
  12. Wszystkim jeszcze raz dziękuję.Nawet nie macie pojęcia ,jak ja się ciesze. Znam tych ludzi osobiście .Oni wczesniej jak jeszcze mieli wiecej sił , potrafili jeżdzic do weterynarzy z róznymi wiejskim zwierzakami ,które miały włascicieli ,ale albo bardzo ubodzy ,albo nałogowcy.Psy chorowały ,cierpiały, a nie miał się kto nimi zająć. WILE BY JESZCZE MOŻNA OPOWIADAC.
  13. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239776-20-OGŁOSZEŃ-ZA-3-zł-Bazarek-do-17-02-2013-godz-20-00[/url] Moze się wam przyda?
  14. [quote name='mestudio']Na chwilę obecną myślę że karmę na jakiś czas już mają. Czy Państwo mają jedną kuwetę, czy kilka ?? I czym ją wypełniają, jakim żwirkiem? Kiedyś nasze koty przy gorszym żwirku się zbuntowały i nie chciały się załatwiać. Może te sikanie do zlewu i na blaty też jest tym spowodowane? I nadal czekam na informację co LUDZIOM jest potrzebne. Nie uwierzę, że NIC. :-) TZmestudio[/QUOTE] Myślę ,że żwirek ,bo jeżdza do stolarza po wióry . Jeśli chodzi o załatwianie ,to z innymi kotami nie ma problemu ,tylko ta jedna kotka.To zaczęło się ok miesiaca temu. Kilka kotów wychodzi na zewnatrz. Szczerze mówiąc ,to nawet jak pytam ,co by się jeszcze przydało ,to nie bardzo chca mówić . Sa szczęśliwi ,że maja jakąkolwiek pomoc . To ludzie bardzo skromni . Przepraszam ,że dopiero teraz odpowiadam ,ale robię ogłoszenia na swoim bazarku i byłam trochę zajeta.
  15. [B]Dowiedziałam sie ,że dotarły paczki od P.Elzbiety G. i Agnieszki Z. z Mielca. Pani jest w szoku ,jeszcze takiej karmy nie miała. Da mi znać, co na to kotki powiedza.. Doszła jeszcze paczka z karmą suchą ,ale nie mogą odczytać .Pisze tylko Robert G.Komorniki - czy to może o tz mestudio?[/B]
  16. [quote name='Poker']Czy nie należy się pomoc z opieli społecznej? Po ile lat mają?może już przysługuje im zasiłek opiekuńczy z tytułu wieku. Za 1100 zł na 2 osoby to nie da się umrzeć ,a życie wiadomo jak wygląda.[/QUOTE] Takich rzeczy nie wiem ,ale wydaje mi sie ,znajac realia w naszym kraju ,odesłali by ich z kwitkiem . Wieku nie znam dokładnie . Ok.67.
  17. [quote name='Poker']Na pomoc ludziom możemy wpłacać z własnej kieszeni tak jak wpłacamy na psy w DSach. Na zwierzaki u nich na pewno można robić bazarki, przecież to nie są zwierzaki z ich woli tylko wciśnięte. Na pewno zakup karmy to pomoc a,le nie mogę sobie wyobrazić jak oni dają radę za[B] 900 zł miesięcznie[/B].[/QUOTE] Na dzień dzisiejszy jest to kwota [B]1100 zł[/B]. Widac,że przez te 5 lat nie zmieniło sie za dużo
  18. [quote name='3 x']trzeba tylko pamiętac że pomoc dla ludzi musi być poza bazarkami a bazarki na zwierzaki :)[/QUOTE] Ale to nie jest pomoc dla ludzi ,tylko leczenie ,czy nakarmienie zwierzat,a trzeba wziąść pod uwage to, ze te zwierzeta nie sa ich własnościa. Zostały im wciśniete podstepnie. Wszystkie były do adopcji ,ale ze wzgledu na swój wiek ,żadne nie zostało adoptowane. Wiec teraz jak juz powoli sie wykruszaja ,mamy ich zostawić samym sobie? Ich własnoscią jest piesek Kajtus i Misio . Reszta miała być tymczasowo. [B]Dowiedziałam sie ,że dotarły paczki od P.Elzbiety G. i Agnieszki Z. z Mielca. Pani jest w szoku ,jeszcze takiej karmy nie miała. Da mi znać, co na to kotki powiedza.. edit: Doszła jeszcze paczka z karmą suchą ,ale nie mogą odczytać .Pisze tylko Robert G.Komorniki - czy to może o tz mestudio?[/B]
  19. [quote name='3 x']trzeba tylko pamiętac że pomoc dla ludzi musi być poza bazarkami a bazarki na zwierzaki :)[/QUOTE] Chyba ,ze tak .Nie wiedziałam.
  20. [quote name='Poker']A moze płacić bezpośrednio wetowi i wtedy jest wyciąg z banku, który można tu umieścić bez szczegółowych danych wpłacającego.[/QUOTE] Wydaje mi sie ,że tez bedzie dobrze w ten sposób. Tak wpłacamy na watku Budryska. To świetnie ,że cos zaczyna sie klarowac . Mysle ,ze pieniązki np. z bazarków ,moga pomóc w leczeniu zwierzaków. Chocby częsciowo dofinansować ,to juz to bedzie pomoc.Dziekuje serdecznie. Nawet nie wiecie jak Ci ludzie sie cieszyli ,jak bardzo sa wdzieczni .Żałują tylko ,że nie mogą tego zrobić osobiście na forum.
  21. [quote name='mestudio']Kochani,podałam na pw Javenie drugą opcję do wpłat gdyż ona się stresuje tym zamawianiem internetowym itd. Javena napisze nam jak wybierze najlepszą dla niej opcję.[/QUOTE] To fakt ,jestem zestresowana ,nigdy nie kupowałam przez internet i jesli zgodzi sie mestudio na zbieranie pieniażków i zamawianie ,byłabym bardzo wdzieczna. Mają juz doswiadczenie . Ja bedę miała kontakt z państwem ,bedę infomowała co i kiedy doszło ,i ewentualnie na potwierdzenie mogą wysyłac mi faktury ,bądz rachunki ,a ja je umieszcze na dogo . Mestudio ,zgadzasz sie?:)
  22. [quote name='Ellig']TZ mestudio wyslal sucha karme Josera, to bedzie do wpisania w dary rzeczowe :)[/QUOTE] Troche sie sytuacja zmieniła z kontem ,ale zobaczę co odpowie mestudio
  23. Czyli dla chetnych ,którzy chcą pomóc ,moge przesłac nr konta?
  24. [quote name='Macia']W niektórych sklepach (np. krakvet) od razu jest dostępny paragon w wersji elektronicznej. Mam pytanie czy wiadomo coś w sprawie zdrowia kotów? Skoro są starsze to zapewne jakieś choroby już się pojawiły. Chodzi o to czy nie potrzebna jest karma np. weterynaryjna. My możemy też wysłać odrobaczenie, ale mamy niestety jedynie dla psów. Oraz czy potrzebny jest Encorton, jeśli tak to jakiej wielkości. Wiem, że jeszcze trochę mam od mojego psa.[/QUOTE] Rozmawiałam właśnie z p. Danusią . Sa chore dwa kotki z jednym jeżdza do P.weterynarz w Chrzanowie. Na dodatek wet ,u którego do tej pory leczyli swoje zwierzaki ,jest chory .Skończyły sie jakies upusty .Teraz trzeba płacic .Drugi kot ,(kotka 18 lat) już nawet nie bardzo chce sie lekarz podjąć leczenia ,bo nie widzi sensu. To by ich bardzo duzo kosztowało ,a kotka jak narazie je i pije ,tylko trzeba pilnować i wysadzać na kuwetę ,jak dziecko ,w przeciwnym razie robi gdzie popadnie. Kajtuś ,ma przepisywany lek o nazwie Azathioprine Vif 50 mg. Brał wczesniej Encorton ,ale zaczęło mu to niszczyc kosci. Pani prosiła dowiedzieć się ,co mozna podawać jako osłone na żołądek i czy mozna kupić bez recepty.Ma jakieś tabletki ,ale sa bardzo duze i Kajtek nie chce ich przyjmować ,nawet pokruszone w pasztecie. Nie chyci sie. Bardzo dziekuję za pomoc.Sa ogromnie szczesliwi ,ze ktos w ten sposób im chce pomóc ,bo to jeżdżenie do miasta po towar (raz maluszek pojechał ,raz sie rozkraczył ) było dla nich meczące . Zdjecia kotków postaram sie zrobic w najblizszym czasie .Spróbuję podjechać do Mętkowa.
  25. [quote name='3 x']jak będziesz zamawiac w jakimś sklepie internetowym to zazwyczaj potem na swoim koncie masz historię zamówienia i możesz zrobic print screena (zdjecie ekranu ;)) przy składaniu zamówienia możesz tez poprosić aby wygenerowali Ci fakturę drogą elektroniczną czyli przysłali mailem (tylko musisz im to wyraźnie zaznaczyć bo zazwyczaj faktura idzie wraz z karmą) zawsze też możesz umówic się z państwem że raz na miesiąc będa Ci tradycyjna poczta wysyłali paragony/faktury które przyjdą z karmą ew raz w miesiącu może może ktoś z okolic podjechać do Państwa i zabrać wszystkie faktury/paragony myślę ze jak przez miesiąc nie bedzie skanów nic się nie stanie gorzej jakbys przez pół roku "zapominała" wstawić czy coś ;) będzie dobrze :)[/QUOTE] To swietnie. Dzieki ,myslę ze powinno byc dobrze. Nieco mnie oświeciłas.:) zaraz zadzwonie do Państwa i przekażę co i jak.
×
×
  • Create New...