Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. Pieniazki wysłane. W poniedziałek powinny być.
  2. Z bazarku będzie ok. 50 zł .Na jakie konto przesłac?
  3. [quote name='Ewelinaaa']A mi się nie wyświetla wydarzenie Thomasa :([/QUOTE] [url]http://www.facebook.com/events/202501776559192/?ref=2[/url]
  4. Z bazarku będzie ok.47 zł + moja dekl. 20 zł = 67 zł =[B]227 [/B] Nie wygląda dobrze. Do 300zł jeszcze brak 73 zł.Moze ktos jeszcze wpłaci ? Moze zapomniał?
  5. ZDJĘCIA SA ZBYT DUZE.MODERATOR MOŻE SIĘ PRZYCZEPIĆ.:razz:
  6. ZROBIŁAM WYDARZENIE,ALE MOŻE PODAĆ JAKIŚ KONTAKT? [url]http://www.facebook.com/events/202501776559192/?ref=2[/url]
  7. Bazarek dzis się kończy . Wysle pieniadze raze z moją deklaracją
  8. No ,to trzeba gratulowac bidulce ,juz ma domek .Czy ma równiez imie?
  9. [quote name='Ikusia'][quote name='stepelkaa']Ogłoszenia dla Barrego, Barbórka już zrobione : morusek.pl [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/147939/Barborek---Barry-Super-kudlacz/[/URL] Pogubiłam się: w końcu to Barburek - Barry czy Remiś?[/QUOTE] Tojest Barbórek ,vel Bary. Remiś jest trójłapkiem. [url]http://img585.imageshack.us/img585/8841/dscf8802y.jpg[/url]
  10. [B]Napiszcie prosze do[/B] [B][COLOR=#800000]Karilka[/COLOR], ona miała naszego Śniezka w domu tymczasowym. Wyprowadziła go na "psy" ,znalazł domek . Jest behawiorystką poczatkujacą ,ale radzi sobie. Finansowo nie pomogę.Jestesmy w dołku. Tz choruje od 1/2 roku na kregosłup. Ciagle jakieś wyjazdy na badania. Dom pełen leków ,mnie łapło przeziębienie ,juz drugi tydzień lezę.Moze jakis bazarek mi sie uda. Narazie musze sama dojśc do zdrowia. Wpadam tylko zajrzeć, coś tam ugotuje i leżę. [/B]
  11. [quote name='krakowianka.fr']za Soniaka zaplaci Ikusia z tego co wyczytalam Barborek i Remis z bazarku za friko od Javeny :) jesli nikt mnie nie uprzedzi - teraz wyjsc musze - to wiecz pozbieram zdj, opisy i wkleje na watek bazarkowy (musze ten watek znalezc albo dopytac Javene...)[/QUOTE] Watek bazarkowy. Zapłacone jest ,tylko trzeba wkleić zdjecia i tekst .Ja bym wkleiła,ale nie wiem kogo i co napisac. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238271-BAZAREK-OGŁOSZENIOWY-tylko-5-ZŁ-do-25-01-13-najbardziej-znane-strony!!!-szybko[/URL]
  12. [quote name='coronaaj']Sliczne psiaki Barik z Inka , foty fajne. Podajcie link do bazarku[/QUOTE] Link jest w mojej sygnaturze
  13. [quote name='iwoniam']to ja je od Ciebie "pozycze", a oddam przy okazji, ok?[/QUOTE] Jak ? Pożycze? Choć tyle moge pomóc . Trzeba by tylko wkleić zdjecia i opis na watek ogłoszeniowy.:)
  14. Mam wykupione dwa pakiety ogłoszeń ,moze [B]Wam sie przydadzą?[/B] NA WĄTKU ,GDZIE BYŁY POTRZEBNE ZROBIŁA SIE CISZA. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238271-BAZAREK-OGŁOSZENIOWY-tylko-5-ZŁ-do-25-01-13-najbardziej-znane-strony!!!-szybko[/url]!!!
  15. [B]GDYBY KTOS BYŁ W OLKUSZU ,ZERKNIJCIE NA STRONE OŚWIECIMSKĄ ,MOZE KTÓRYS Z TYCH PIESKÓW TAM SIE ZNAJDZIE? [/B][URL]http://otozanimalsoswiecim.pl/schronisko/zaginione-zwierzeta-ogloszenia/[/URL]
  16. Mój bazarek stoi w miejscu .Nikt nie zaglada,a Barik czeka na pieniązki jakieś.:razz:
  17. [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/697/imag3615mmm.jpg[/IMG]. [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/7100/imag3608mmm.jpg[/IMG]. [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/5958/imag3605mm.jpg[/IMG]. [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/3435/imag3603mmm.jpg[/IMG]. [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/9532/imag3602bmmm.jpg[/IMG]. Barik z Inką ,w swoich apartamentach.
  18. [quote name='wtatara']skarbnik liczy, ale hotelik także proszę o liczenie:) mam tam cos jeszcze przelane ja też z grypą i TZ też okropna ta grypa[/QUOTE] Ja 30 lat nie chorowałam i mnie dosięgła.Od soboty lezę jak łania. Dziś już lepiej ,ale kaszel nadal męczy.
  19. BAZAREK W POŁOWIE NA BARIKA. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238424-BIURO-TURYSTYCZNE-DOGO-TUR-FERIE-2013-Do-30-01-22-00?p=20254127#post20254127[/url]
  20. WYMĘCZYŁAM BAZAREK . [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238424-BIURO-TURYSTYCZNE-DOGO-TUR-FERIE-2013-Do-30-01-22-00?p=20254127#post20254127[/url]
  21. Nie wiem ,co napisać .Już brak słów . Co za znieczulica. Nic nie moge narazie. Może w przyszłym tygodniu cos wpłacę.
  22. [quote name='Ladymonia0610']Zrobiłam ogłoszenia dla maluchów. Ale tutaj cicho.;( Informuje ,że dostałam na konto 300zł od Kundelkowej Skarbonki[/QUOTE] Fajnie ,dziekujemy skarbonce. Zawsze to jakis początek.
  23. Ten ostatni ,to wygląda jakby nie widział.Tam widze jeszcze koty na szafie. Do ogłoszeń to nie bardzo się nadaja te zdjecia. Ludzie to wzrokowcy. Robie bazarek ,ale czy ukoncze ,to nie wiem. Kłopoty z kompem .Włączał sie cała godzine. Nie wiem ,co mu sie robi.
  24. [quote name='coronaaj']Piekna okolica i pieski slicne tylko domeczku nie widac.[/QUOTE] Bo ludzie zwykle ,jak widza taką siwą mordkę ,to sobie odpuszczają . Boją sie starosci zwierzaka.
×
×
  • Create New...