-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
Mysle ,ze tak bedzie dla Ciebie lepiej. Ja nie pracuję ,więc mogę kontrolowac cały czas wpływy .Ty masz co robić ,na głowie nie tylko praca,ale i inne sprawy. Jak weszłam na watek ,to skrabnik już był , nie chciałam sie wtrącac. WANDZIU, MUSZE PRZEROSIĆ . WYDAWAŁO MI SIE ,ZE W STYCZNIU WYSYŁAŁAM ,A TO BYŁO 5 LUTEGO. Z TEGO WYNIKA ,ŻE NA LUTY BYŁO 290 . mdk8-[B] 80 zł-[/B] wielkie dzięki 4 II Rents -II [B]50[/B] zł 5 II Javena w sumie z bazarków[B] 70 [/B]zł 13 II kaja 555 [B]10[/B] zł 27 II wtatara [B]10 [/B]zł To było wszystko policzone? Pogubiłam sie totalnie.
-
[quote name='Ellig']Javena a co z puszkami dla kotow juz zjadly 60 puszek x 415 g. od 13 lutego?[/QUOTE] Eeee, nie zjadły. One az tak dużo nie jedza. Pisze tylko ,co najbardziej potrzebne ,ale jak napisałam wczesniej ,to na nastepne miesiące. :razz: Narazie zaopatrzenie jest. Jestem w kontakcie z p. Danusią ,jak cos będzie potrzebne, da znać. Przydało by sie (tak myśle ) jechać z Dolarkiem do jakiejś innej lecznicy .Tu gdzie byli to jakoś nie mogą się wyznac ,no ale to koszty. Zobaczymy ,pogadam z Panią ,może do Oświecimia by podjechali. Bo on jest do adopcji ,ale nikt nie będzie chciał psiaka ,który goni jak szczeniak, co trzy godz. załatwiać sie.
-
Misia ma ogłoszenia . Dolar nie ma,bo nie miałam zdjeć. Podobno jakaś pani obiecała ,ze wklei go na stronę fundacji ,ale ja nie znalazłam go na tej stronie. Dolarkowi porobię w najblizszym czasie. Co trzeba..............Myśle ,ze dużo ,ale Państwo nie powiedza ze zwykłej skromności. Oni sa naprawde bardzo zadowoleni z tego co otrzymali. Moim zdaniem. Najpilniejsze ,to zwirek .zeby nie musieli jeżdzić po wióra. Karma dla tych starszych kotków ,ale mokra . Wcale nie musi być jakas bardzo droga. Kupiłam w Biedronce takie saszetki ,4szt w opakowaniu i bardzo chętnie jadły. Suchą kotki starsze nie bardzo chca jesć ,ale jedza te młodsze. Pieskom Pani gotuje ,ale sucha karme tez jedza. Podkłady by sie przydały dla Filomenki. Nie wiadomo jak długo będzie jeszcze żyła ,ale póki co, niech sobie leży na tym oknie ,jak jej tak wygodnie. Lekarka nie bardzo chciała sie podejmowac leczenia ,bo twierdzi ,ze to starość. Jak narazie ,sa zaopatrzeni ,ale w kolejnych miesiącach ,trzeba bedzie pomysleć. Jeszcze jedno. Fundacja wysłała Pani Danusi 300 zł zaległe i dołozyła jeszcze 200 zł . Pani była bardzo zdziwiona. [B]Chciałam z tego miejsca podziekować Fundacji w ich imieniu i Ada-jeje ,pani prezes.[/B]
-
Misiek staruszek. [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/3818/miesiekmmmmmmmm.jpg[/IMG] Brakuje mu sporo zebów,bardzo grubiutki. [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/709/misiek33333.jpg[/IMG]
-
[B]Kajtek ,rezydent. [/B][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/6210/kajtek4444444a.jpg[/IMG][B]. [/B][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/959/kajtecekkkkkkkk.jpg[/IMG].[IMG]http://img692.imageshack.us/img692/5759/kajjjtekkkkkkkkkkkd.jpg[/IMG]
-
[B]Dolar, malutki piesek ,ale ma cos z pęcherzem. Lekarka powiedziała ,że powinno przejsć za jakis miesiac Niby jest lepiej ,ale jak na psa wychodzi bardzo często. Ma ok. 6,7 lat.[/B] [B]Pani Danusia podejrzewa prostate,ale to tylko jej przypuszczenie.[/B] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4160/doar33333333.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/1392/dolareklarek.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/5783/dolar222222222.jpg[/IMG]. [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/4752/dolarrrrrrrr.jpg[/IMG]. [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4462/dolar34444444444.jpg[/IMG]
-
Pieski. [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6509/misiuniadddddddd.jpg[/IMG] Misia .Trzeba było na smycz przypiąć,żeby zdjecie zrobić. [IMG]http://img547.imageshack.us/img547/858/misia2222222222222.jpg[/IMG] [B]Misia jest bardzo towarzyska,wesoła,Zaraz wykłada brzuch ,żeby ją głaskac.[/B] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2131/misiaaaaaaaa.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img109.imageshack.us/img109/8070/miziammmmmmm.jpg[/IMG] Miluś.
-
[IMG]http://img818.imageshack.us/img818/2445/popielapiecaaaa.jpg[/IMG] Popielatka chora na serce. Wygrzewa sie na piecu. [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/1701/szaraszafassssssss.jpg[/IMG] Na szafie były 3 ,ale dwa zniknęły natychmiast. Trzeba było wyciagac na siłę.:)Siedzi chyba Antenka. [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/4135/kusiu21111111.jpg[/IMG] Zbiegły Kusiu [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/9783/szafarrrrrrro.jpg[/IMG] i uciekinier Szary. [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/266/popileeennnnnnn.jpg[/IMG]. Chyba Popielatek.
-
Wybaczcie prosze, ze dopiero dzisiaj. Wczoraj byłam ,ale zajeta robieniem ogłoszeń ,potem mnie tz. podsiadł i nie puscił. Powiem tak szczerze. To jest obłęd. Podziwiam tych ludzi. Pierwsze trzeba było zamknąć Kajtka,podobno zaczyna gryść gości. Chciałm zrobic psiakom zdjecia na zewnątrz, ale się nie udało . Misia młoda (do adopcji) goni Miśka staruszka.Ten sobie nie da ,zaczyna podgryzać. Dolar ,lekliwy ucieka. Chowa się za ludzmi .Jeden chaos. Nie było wyjścia ,trzeba było wejsć do domu. W domu Kajtka trzymają osobno ,bo goni koty. Jedne kotki sa oswojone ,ale niektóre jak zobaczyły obcych , fru pod szafe i pod stoliki ,nie wyjda. Jeden kot rudy wyniósł sie z kociego pokoju ,do gościnnego ,nie chce tam być .Chyba z powodu Dolara. Odkąd on się zjawił ,nie wejdzie do tego pokoju. . Są 3 rude koty Kitus,Mańcia, Złotko 3- bure -Antenka,Milus, Szary, 2 jasniesze Popielatka (chora na serce ) i Popielatek :). Kusiu (grafitowy ) Filomenka ,czarna (bardzo chora,staruszka .Praktycznie cały czas śpi na oknie ). Kajtek , Dolar (do adopcji) , Misiek staruszek , Misia (do adopcji) [IMG]http://imageshack.us/a/img16/9639/milussssssssss.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/16/milussssssssss.jpg/[/IMG]Kitus mieszka w goscinnym. [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/3590/ruda1111111111111.jpg[/IMG] Złotko jedyna ,która wychodzi na zawnatrz. [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/8426/moniaggggggg.jpg[/IMG] to Mańcia ,nieco mniejsza. [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/1706/filochoraaaaa.jpg[/IMG] [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/4348/filomenka222.jpg[/IMG] Filomenka .staruszka . Podłożone ma podkłady,bo praktycznie załatwia sie tam gdzie lezy. Okno zasłonięte dekturkami ,żeby było cieplej.
-
Będa zdjecia ,bedą wieści ,ale musze skończyć ogłoszenia.
-
[quote name='Ellig']Javena jak znajdziesz chwilke to trzeba zrobic rozliczenie, wpisac dary dla psiakow i kotow.[/QUOTE] Dobrze,tylko musicie mi przypomnieć ,kto co wysłał i jaki koszt. Pieniazki zbiera mestudio .
-
[quote name='agusiazet']Otrzymałam karteczkę z podziękowaniami od Państwa, bardzo mi miło i dziękuję:)[/QUOTE] O,to miło z ich strony.Są tak oszołomieni tym wszystkim .Nie moga uwierzyc ,ze ludzie sa tak hojni. [quote name='mestudio']TZ ma takie "ładne" pismo, a mi zrzuca, że krzywo piszę:-). Javena, po wizycie spróbuj jeden post poświęcić aktualnym potrzebom, a następny na wpisanie co kto oferuje na wątku. Trzeba by kupić kotom żwir, podejrzewam, że 2 opakowania tygodniowo pójdą bo u nas na 5 korzystających z kuwety wychodzi jeden woreczek tygodniowo, zerknij jak z kuwetami u nich, może ktoś ma zbędną to się zorganizuje. Ktoś mi podsunął stronę z fajną karmą dla psów produkowaną w Polsce - bez żadnych świństw sztucznych,wypróbujemy u siebie i zobaczymy. A, jeszcze czy psiaki wolą suche czy jedzą to na siłę?[/QUOTE] Tak ,jeśli chodzi o żwirek ,to jest naprawde potrzebny. Jeżdzą pod Zator ,kupować wióry .Tylko,że wióra idą bardzo szybko ,a przy tym wiecznie naśmiecone. Wiem coś o tym ,bo sama próbowłam tańszym kosztem .Jeden śmietnik w mieszkaniu.
-
Otrzymałam wiadomosć ,że dotarła paczka ze żwirkiem ,ale nie mogą odczytać adresu. Jak skończę te ogłoszenia ,to pieniążki wyślę do Ciebie MESTUDIO OK. Tylko prosze o nr konta. :) Jutro rano jestem umówiona .
-
[quote name='cisowianka']Czołem, ja teraz znalazłam proszki, które podawałam mojemu Rexowi [*]odszedł 14.12.2011, nie dał rady po 5 latach choroby odszedł w wieku 14 lat (onkowaty), choroba immunologiczna raczej pęcherzyca właśnie, a te prochy to [B]Azathioprine Vis-[/B] ważne do 01.2014r otwarta ale jest jeszce jakieś 30 tabletek, i Encorton data ważności taka sama tabletek tylko 7.Mnie to już nie potrzebne a dla psiaka Państwa chyba będzie ok. Pamiętam że tabletki podawałam naprzemiennie po 1 tabletce dzienne(ale na samym początku było ostro), no ale oczywiście to zalecenia weta.Może jak by była możliwość dorzucenia do jakieś paczki to dajcie znać na pw.[/QUOTE] Własnie ten lek pani potrzebuje [B]Azathioprine Vis[/B]. Lekarka zmieniła ,bo po Encortonie słabły mu kości. On jest grubiutki i ma króciutkie nóżki. Słabo chodził .
-
Podjadę ,to popytam kotków ,co im potrzebne.:razz: Dziekuje serdecznie. Nie wpadam tu ,bo zajeta jestem ogłoszeniami ,a jeszcze komp mi szwankuje.
-
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
Javena replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dostałam dwa razy zaproszenie,ale nie miałam czasu wejsc. Dzis jestem. Deklarować sie nie mogę. Sytuacja finansowa w domu jest nie stabilna.. Juz teraz mi ciężko wywiązać sie z tych co mam. Obiecuje jednak pomyśleć.Moze bazarek ? Zobacze .