Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. Pieniązki wysłane. Prosze o potwierdzenie na wątku bazarku. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235865-KONIEC-ROZLICZAM-Kalendarze-poszewki-ciuszki-28-11-2012-22-001/page17[/url]
  2. [quote name='[email protected]'] i nie wiem czy dobrze przeczytalem ale co oznacza że to jest pies kaliny?? znaczy uciekl? czy też próbowała go zlapać?[/QUOTE] [quote name='Kalina']karmik, zadzwoń do mnie zaraz !!!!!!!!! To może być moja zaginiona sunia, a mieszkam teraz koło Kocka!!! 601281156. Nawet w srodku nocy!!![/QUOTE] Kalina napisała,że chce skontaktować sie z karmik ,bo być moze to jej pies ,który zaginał kiedyś tam.
  3. [quote name='mestudio']Banerki są przepisowe także nie mogą ich skasować. Rozmawiałam z panią z Gdańska. To młoda osoba, studentka. Mieszka w Gd. w wynajętym mieszkaniu. Ma jutro zapytać właściciela czy zgadza się na psa - właściciel mieszka w Wa-wie. Pies mieszkałby z panią i jej współlokatorką, obie podjęły tą decyzję. Pies jeździłby też z panią do jej domu rodzinnego gdzie mieszkają dwie sunie. Poprosiłam o przespanie się z myślami bo czasami działają takie dobre impulsy, z których potem wynikają nieprzyjemności:-). Jeśli pani podtrzyma swoją decyzję, najlepszym czasem na dowóz psa byłby okres zaraz po Nowym Roku.[/QUOTE] Aaaaaa, to o ta studenke chodziło ,jakoś mi umknęło.:oops:
  4. [quote name='Jaaga']To nie zrozumiałyśmy się. myślałam, że o Megi Ci chodzi, a nie o potencjalny DS. [/QUOTE] :lol: To pewnie ja coś przeoczyłam ,bo nic nie wiem o domu stałym. Przeczytałam tylko ,że chodzi Ci o studenkę ,a Megi jeszcze nie studiuje.;) Dziewczyna poczuła sie obrażona ,a ja nic złego nie miałam na mysli. Jest wspaniała i takiej młodziezy nam potrzeba. Jeszcze bazarek zrobiła.......:-o
  5. [quote name='megi345']Witam wszystkich z rana. Już 4 godziny lekcyjne za mną a suczki dziś nie było, jest już po 11 a jej nie mą, wątpie, żeby przyszła jeszcze dziś. Jedzenie zostawione i jest już na kilka kolejnych dni. Nie wiem dlaczego dziś nie przyszła. Ale zobaczymy, może jeszcze się pojawi. Zdam ostateczne relację koło godziny 15. [B]I co tego - tak jestem osobą niepełnoletnią, mam 17 lat. [/B][/QUOTE] Nie ma sie o co obrazać. Cieszymy sie ,ze młodzi nie są obojętni na krzywde zwierzat. Ja tylko dałam odpowiedz na post Jaagi. Czekamy niecierpliwie na wiesci. [quote name='Jaaga'] Jesli ta osoba jest studentką, to watpliwe, że mimo najlepszych chęci, bedzie mogła sobie pozwolić na odpowiednią opiekę nad suczką. Leczenie dużego psa znacznie drożej kosztuje, niż maluszka.[/QUOTE]
  6. [quote name='gosia2313']Uwaga Uwaga ! Mini waży już 11 kg, a w związku z tym, jak wygląda? [CENTER] [/CENTER] [/QUOTE] Toż ,to smok sie zrobił. Śliczna jest.
  7. Wikunia jeszcze u Was ? 2 lata ? Zdażyła sie przyzwyczaić.Nawet gdyby dom sie znalazł .pewnie zniosłaby to bardzo ciezko. Mój Timus ,to umarłby z głodu. Jak nie było mnie 3 dni ,bo byłam u wnusiów ,to wogóle nie jadł ,choc byli w domu moi panowie. Na polku szybkie siku i dawaj spowrotem. Kopki nie był z czego zrobic:cool3:.
  8. Jak tylko odezwie sie Somea ,przekażemy jej fatyczna kwote ,jaką potrzeba.
  9. Załozycielka jest nastolatka.Tak mi sie wydaje.
  10. Smutne. Tyle czeka .Całe zycie na coś czeka.
  11. Tak mi cieżko ,jak czytam takie posty. Z checia wziełabym go ,ale ......no własnie ciagle jakies ale. T.Z. poważnie chory.Kregosłup mu wysiada. Pieniedzy mało ,bo na chorobowym zarobki małe .Dzis już przez ZUS został wezwany. Jeszcze na Świeta bedę miała jeden ogon pod opieką,chociaż nie w domu ,tylko jedynie na spacery wyprowadzac.On siedzi(ZNACZY PIES) w swoim domu. Kurcze serce mi sie kroi.Jeszcze pomysle ,pogadam z tz.
  12. [quote name='Kalina']karmik, zadzwoń do mnie zaraz !!!!!!!!! To może być moja zaginiona sunia, a mieszkam teraz koło Kocka!!! 601281156. Nawet w srodku nocy!!![/QUOTE] Rety ,ale byłoby cudowne zakończenie. Biedna psinka.
  13. Dopiero byłam na wątku chudego ,zagłodzonego psa ,który nie wiadomo skąd ,przychodzi pod szkołe ,gdzie dzieci dają mu swoje kanapki. Jest tak chudy ,że kości wyłażą ,jeszcze z chorobą skóry.Tu kolejny . Mozna sie załamać. Czy nie ma w tych ludzich odrobiny ludzkości?
  14. [quote name='Elza22']Dora była szczepiona przyjechała z książeczką. Anna Kowalewska Lekarz Weterynarii ul.Gala Anonima 1-3 67-200 Głogów 250 zł.[/QUOTE] Uzupełniłam na watku sterylkowym.
  15. Sledzę watek,ale nic narazie nie jestem w stanie zrobic. Jak ide z psem na spacer ,to cały czas prześladuje mnie mysl ,jak te wszystkie bezdomne psiaki ,przeżyja te mrozy.
  16. [quote name='missiaa']niestety ja nie dam rady im gotować, sama nie mam kiedy ugotować dla siebie obiadu i zazwyczaj jem cokolwiek co wpadnie mi w rękę i da się zjeść na już :( w grę wchodzi tylko sucha karma lub puszki/[/QUOTE] Przeciez nie chodzi o to ,zebys gotowała,tylko kupisz to, co uwazasz za słuszne i co lubia psy .Masz już doswiadczenie.:razz:.
  17. [quote name='missiaa']no to jak pieniażki dotrą to jaką karmę kupić maluchom? patrzyłam na boscha junior- suchą karmę([CENTER][COLOR=#C45F2B][FONT=Verdana]BOSCH Junior Lamb & Rice 15kg) za 119zł[/FONT][/COLOR][/CENTER] , a za resztę pieniążków kupić puszki. Bosch wydaje się przyzwoity, bo za tyle kg cena nie jest ogromna jak w przypadku innych karm junior(chyba?). Chyba że macie sprawdzone coś innego, może tańszego? żeby na dłużej im starczyło? Nie wiem, w jakim tempie one zjedzą 15 kg? Iwoniam na pewno będzie wiedzieć z doświadczenia:P[/QUOTE] Jesli mnie o to pytasz,to ja kompletnie nie wiem. Swojemu psu gotuje ,a karmy suchej nie chce. Jedynie kocie lubi.:):evil_lol:
  18. Trafiłam tu przypadkowo. Staram sie nie oceniać pochopnie ludzi. Skoro miała taką wyprawke ,ten ktoś z bólem serca ją zostawiał. Miejsce -działki ,bo ludzie przychodza. Ktoś sie ulituje. Moze to starszy człowiek ,któremu rodzinka postawił altimatum- Ty, ale bez psa. STARSI LUDZIE ,CZĘSTO SA BEZRADNI. Moze musiał isć do szpitala,domu starców. Mozna snuc domysły. Trzymam kciuki ,oby domek sie znalazł.
  19. [quote name='iwoniam']Ładna suma się uzbierała z bazarku dziękujemy Javena !! [/QUOTE] Wponiedziałek wysle. Ja tez sie ciesze ,że bazarek ,choc z problemami zakończył sie i to dosć przyzwoita sumą.
  20. [quote name='paula_t']Na wątku Mariana jedna Ciotka pisała o occie...Zapach niezbyt przyjemny ale podobno pomaga.[/QUOTE] Tak ,ja też zauwazyłam ,że psy i koty nie znosza zapach octu i cytryny.
  21. To dopiero Celinka ,brzydulka .Kto widział sikac na łóżko. Mnie kiedyś też tak tymczasowicz urządził ,ale na szczescie tylko pościel była do prania.
  22. Zgłoszona. Zobaczymy co odpowie Somea [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto?p=20104530#post20104530[/url]
  23. Moze zgłosze ja do sterylkowej skarbonki. Ja tam opłacam ,a nie miałam okazji skorzystać z tej usługi:) Choćby brakującą kwote ,to dołożą.
×
×
  • Create New...