Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. ubocze wierszyki pierwsza klasa ja tak nie potrafię :placz:
  2. amica od mnie dopiero po 10 konto świeci pustkami
  3. nonie dafne nikt tyle dni do ciebie nie zajrzał? a fe wstydzić się ciotki po kolei
  4. rusałko nikt do ciebie nie chce nawet zajrzeć? a fe te ciotki i wujkowie
  5. PROSZĘ BARDZO PLAKACIK DO POBRANIA DLA BUDRYSKA w formacie a4 [URL]http://img27.imageshack.us/img27/6784/budrysek14.jpg[/URL]
  6. cieszę się choler...e że maluch zdrowieje ale namachałyście przez te kilka dni że z czytaniem nie nadążam :evil_lol:
  7. i znowu musiłam nadganiać :placz: :placz: :placz: ja się tak nie bawię :obrazic: :diabloti:
  8. [quote name='Dorothy'] Poki co podawac stale arthoflex lub inne srodki wspomagajace smarowanie w stawach i cieszyc sie zyciem :-) co tez Wena czyni :-)[/QUOTE] mój dostaje też poliki wołowe i kurze łapki razem z tą galaretą
  9. heidi pokaż pysia
  10. no coś widzę że jeszcze banerka nie ma
  11. oskarku jestem z wami strasznie smutno się czyta takie wieści
  12. no ja też zaglądam ale nie zawsze mogę wszędzie dotrzeć
  13. no kilka dni mnie nie było i ciotki namachały do czytania tyle stronic ....
  14. cicho cicho coraz ciszej u szmegesia
  15. lennon ty skubańcu przestaniesz pokazywać swoje ego?
  16. [quote name='obraczus87']Zaraz napisze prosbe do pewnej Cioteczki...... :cool3:[/QUOTE] i napisałaś
  17. uuu to lakuś już ma wydmuszki :evil_lol:
  18. brenn jak dla mnie to brzmi tak elegancko dostjnie ale te fotki są fajniusie aż się serce raduje na takie chwile
  19. [quote name='gonia66']Hihihihi:) Danusia wiernie odwiedza moja "wnusie" i sie nie dziwie:) Chetnie bym was uraczyła nową porcja fotek, ale młodzi ostro zakuwaja i nawet gadac za długo nie chca przez telefon:):) Zaczal się gorący czas i terminy zerowe:) [/QUOTE] skąd ja to znam i do tego jeszcze praca :mdleje:
  20. urażona ale skąd ale mam nadzieję że kiedyś minę na ulicy małego owocka :loveu:
  21. [quote name='Wunia']no to Ciocia Polubkowa się byczy i leczy, albo leczy i byczy ... jak kto woli :diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] leczy byczy i uczy... albo nie :diabloti:
×
×
  • Create New...