Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. no ciotka renata jak jeszcze kiedy do ciebie wpadnę i opalik będzie to nie ma bata muszę się z nim przywitać normalnie dziurę w brzuchu będę wiercić
  2. nie lusia jest wyjątkowa i czeka na wyjątkowego opiekuna a nie na takiego pospolitego
  3. no co jest że szorściaki nie mają wzięcia?
  4. [quote name='majuska']Oj no to bomba! Ciekawe co teraz robią bo jest burza jak jasna cholera:shake:[/QUOTE] :cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :cool3:
  5. aha ciotka mmd wróciła i szaleje po wątkach
  6. oooooooooooooo ciotka mmd pojawiła się
  7. [quote name='RenW'] Kto to jest biznesmen? :)[/QUOTE] nie wiem kurde nie mogę sie jeszcze obudzić dzisiaj ale co to jest piaskownica?
  8. [quote name='UBOCZE']... czekamy też na zmianę tytułu, gdy przybędzie Mada...:lol::lol::lol:[/QUOTE] i ja też bo aż boję się zaglądać na wątek
  9. kapsel normalnie pakuj się do domu rozmowa ekstra p. robert to niesamowicie miły i sympatyczny człowiek, na mnie zrobił bardzo dobre wrażenie jestem jak najbardziej za zgodził się też na wizytę poadopcyjną, fotki obiecał przesyłać ewie, drzwi do domu zawsze otwarte więc kapsel będzie mógł wchodzić kiedy tylko będzie chciał a i ten czas który rozmawialiśmy śmignął mi nawet nie wiem kiedy
  10. [quote name='Wunia']Ren ja jestem nieszczęśliwa ... a powinnam być szczęśliwa ... :([/QUOTE] kobieta zmienną jest :diabloti:
  11. :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  12. oj i kolejna mała bida popatrzę już jak wrócę
  13. brutus ale ciotka namachały stronek u ciebie
  14. jasna ................ ale chyba fajnie się pływa w takiej ilości popiskujących szczyli nie? :diabloti:
  15. [quote name='jamor']gapcio spi, ostatnia noc u mnie. rano do ds :-(.[/QUOTE] no cio jeszcze źle :diabloti:
  16. podrzucam chłopaków bo dawno mnie nie było. kurdę nie mogę się ze wszystkim ogarnąć
  17. porterku zniedbałąm cię przepraszam już nadrabiam zaległości
  18. sunieczki do góry od rana bo nam zaginiecie
  19. no nikogo przez dwa dni nie było? a fe wstydzić się wszyscy
×
×
  • Create New...