Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. wpadam do jantarka skonana po całym dniu zajęć mały bobo trzym się
  2. ja też dzisiaj mam egzaminy a z amnie nikt się nie uczył
  3. wunia jak mogłaś pokazać swoją lodówkę a polubka w niej nie znalazłaś?
  4. ja kiedys mialam kociaka, potem wzięłam jeszcze malutką kicię właśnie ok 2 mies i miałąm to samo na początku chowała się w najciemniejszy kąt najlepiej do transportera a spała w szafce z ubraniami. nic nie robiłam bo na każde moje podejście jeżyła się i fukała. w moim przypadku trwało to tydzień obserwowała swojego kolegę jak chodzi za mna jak go miziam jak kładzie się obok mnie spać i pewnej nocy poczułam ciężar na nogach, potem powolutku zaczęła podchodzić do mnie i była niesamowitą przylepą trzymam kciuki żeby było ok
  5. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187260-KIELCE%21%21%21-Omal-jej-nie-ukamienowali-%21%21%21"][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/790/sunia62.png[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/187260-KIELCE%21%21%21-Omal-jej-nie-ukamienowali-%21%21%21"][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/6995/puppy71.png[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/187260-KIELCE%21%21%21-Omal-jej-nie-ukamienowali-%21%21%21"][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/5403/sunia21.png[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/187260-KIELCE%21%21%21-Omal-jej-nie-ukamienowali-%21%21%21"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6527/puppy2k1.png[/IMG][/URL] proszę tak jak obiecałam banerki
  6. spoko polubek wykombinuje
  7. [quote name='Lu_Gosiak']nooo jasne banerek by sie przydal jakis walalcy po oczach[/QUOTE] taka żarówa żólte z zielonym pogania na czerwonym :diabloti:
  8. nikus banerek pobierz jak będziesz na urlopie to chociaż w ten sposób przysłużysz się pycholkowi
  9. ciocie jestem coś potrzeba? niestety w ten weekend pierwsze zaliczenia i na dogo raczej ze mnie dziś i jutro nie będzie pożytku dopiero w niedzilę
  10. dzięki ilon_n ale udusisz mnie. dzisiaj i w sobotę niestety nie dam rady uczę się pierwsze sesje i to [COLOR=Blue][B]w weekend :diabloti: [/B][COLOR=Black]ruszę coś dopiero w niedzielę dzisiaj prześlę wątek swojakom [/COLOR][/COLOR]
  11. ciotki czy jest jakieś zainteresowanie dafne na allegro?
  12. kamilawa przebrnę przez wątek ale nie od razu. jak u gapcia 500 stronek przebrnęłam takie miałam tam zaległości to tutaj też tylko w wolnej chwili :diabloti: dlaczego ja jestem taka pusta w ryj? :placz: :placz: :placz: na razie mogę podnosić wątek, w lipcu mam urlop i jakieś dodatkowe pieniążki wpadną to coś jednorazowego mogę podesłać dlaczego nie mam takiego dobrego jelenia który by był w stanie pomóc? :shake:
  13. [quote name='Wunia']jadę do Ciebie i to zaraz oczy nacieszyć chociaż :D:D:D:D[/QUOTE] pamiętajcie o mnie ja też jadę :mdrmed: :mdrmed: :mdrmed: :mdrmed: :mdrmed:
  14. aniu szczęście miał bo spotkał ciebie może nie cieszył się tym szczęściem długo ale znalazł je u ciebie
  15. [IMG]http://x.garnek.pl/ga4222/0cc8ecea43b4eaa2776322a3/tort_kosz_pelen_roz.jpg[/IMG] wuniu może być?
  16. Sa chwile w życiu, ktore nie mijaja, zostaja choc czas mija - one nie mijaja. Sa tez piesy, ktore raz poznane - bywaja w życiu niezapomniane!
  17. laikinia zmniejsz podpis bo ci mod go wywali
  18. [quote name='Isadora7']Kto/co jest jeszcze ciepłe? Ka(Wunia) czy polubek buahahahahahaa[/QUOTE] i jedno i drugie :)
  19. cholewcia a wrzucam na image i nie widać? ja je widzę czyżby trzeba będzie zmienić portal do zdjęć? jaki jest jeszcze dobry? tylko nie fotosik
  20. [quote name='idusiek']a będzie na to zbyt?:) wczoraj do schronu dzwoniła pani, która adoptowała 1,5 roku temu asta z palucha i chciała go nam teraz podrzucić, bo jest w okolicy ( zeby juz go nie wieżć z powrotem do Wawy). Ewentulanie, zebysmy stratni nie byli- moze wziac jakiegoś mniejszego i łagodnego.... krew mnie zalewa...[/QUOTE] :zly7: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:
  21. cioteczko talcott wycałuj i wygłaszcz naszego lakusia który wczoraj dołączył do ciebie :-(
  22. i ja też jeszcze ciepła
  23. 1. ciotka gisellka a dlaczego nie ma banerków na początku trzeba szukać :diabloti: 2. ciotka piromanka daj przykład szmeges do domu wymień banerek :evil_lol:
  24. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/84861-CK-Hienol-energiczny-%C5%9Bliczny-radosny-i...-samotny-%28"][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/5332/3a4f567e23a1d8162.png[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/84861-CK-Hienol-energiczny-%C3%85%C2%9Bliczny-radosny-i...-samotny-%28"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6069/8507ec03f29b85651.png[/IMG][/URL] hienol to dla ciebie
×
×
  • Create New...