Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. na prośbę też wykasowałam u siebie na fb
  2. bezik wpadam do ciebie jak żyjesz?
  3. mały co u ciebie?
  4. topiku dawno citka nie była u ciebie
  5. kąsek zaglądam bo dawno mnie nie było
  6. zaglądam bo dawno mnie nie było
  7. nesi zaglądamdo ciebie żebyś i ty mi nie zginęła
  8. ojejku wątek mi zaginął muszę teraz dobrze pilnować
  9. beza nie jest ci zimno w dooopke?
  10. ja też pamiętam ale chyba cosik za mało :oops: :oops: :oops:
  11. budrysku i co ty dalej samotnik? chyba zrobimy jakiś nowy banerek bo coś mało ciotek i wujków i chyba wstawimy cię na nk co ty na to?
  12. [quote name='Ra_dunia']Dama jak nic! Domek musi być koniecznie z wygodną kanapą dla naszej księżniczki :)[/QUOTE] a tak i z czerwonym dymwanem :)
  13. ojejku tobinek w domciu :) lewus jestem bo nie miałam ostatnimi czasy za dużo czasu na dogo tobinku już nie wyjdziemy na wirtualny spacerek z ciotką poubek teraz masz swoje spacerki w realu z tofanym pańciostwem :) :) :)
  14. ciotki to jak kubuś ma już domek to chyba czas zmienić tytuł żeby nie straszył?
  15. ponawiam pytanie czy została na stałe w dt?
  16. lonia i lenka dalej szukaj domów czy już nie?
  17. temido jak uważasz możę zamieścić sunie u siebie na nk?
  18. ciotki przypominam że kanis i cezar są od dawna u mnie na nk [url]http://nk.pl/#profile/5248047/gallery/album/22/192[/url] przerzucajcie to do siebie i polecajcie, może się uda
×
×
  • Create New...