Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. agdanku witam wieczorową porą :)
  2. ojejku aż się popłakałam jak przeczytałam o chico :( co u niego?
  3. parysku wytrzymłałeś wczoraj bez spacerku? żadna ciotka cię wczoraj nie zabrała
  4. boziu i takie maleństwo nikt nie chce?
  5. boziu znowu do mysłowic??? wróciłąm z pracy idę ze swoim kundlem i potem mur beton jestem na wątkach na dogo
  6. ciotka stosujesz moje metody to nie fair :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  7. ciotka co masz na myśli? :cool3:
  8. ciotka gonia mnie przytargała za uszy. ciotka boli już będę grzeczna ;)
  9. zapisuję na razie
  10. ja już nic nie wiem, już się gubię jestem zakręcona jak słoik ogórków ;)
  11. ufa dalej nic? tyle czasu?
  12. i co nic dalej nie wiadomo?
  13. antosiu dawno mnie nie było można go wstawić na nk? jeżeli tak to z ew jaki kontakt podać?
  14. korunia dupcia nie marznie? można ją wstawić na nk? jeżeli tak to ew z jakim kontaktem adopcyjnym?
  15. bosze i tu też puściutko? przypominam że azorek jest od dawna u mnie na nk, za bierać go ipolecać dalej ciotki musi się coś ruszyć wreszcie to już tyle lat ;( http://nk.pl/#profile/5248047/gallery/album/23/187
  16. o boże jakie puchy gdzie wszystkie ciotki i wujkowie? wstawić dziewczynki do siebie na nk?
×
×
  • Create New...