Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. [quote name='kasia_owczarzak']A to my :cool1::cool1::cool1: [URL]https://picasaweb.google.com/najmysia/Marsz_nie_milczenia_Odz#5573198642289921490[/URL] [URL]https://picasaweb.google.com/najmysia/Marsz_nie_milczenia_Odz#5573198624826692306[/URL] [URL]https://picasaweb.google.com/najmysia/Marsz_nie_milczenia_Odz#5573198281091531058[/URL] znalazłam je w linku od Kundy [URL="http://www.czina.be"]www.czina.be[/URL][/QUOTE] ojejciu toż stałyśmy koło siebie :) ja dopiero dzisiaj naprawdę przysiadłąm przed kompem od marszu, do tej pory włączałam i zasypiałam przed nim ;) ciotki wielkie dzięki za podpisy, z samego rana byłam u luta4 i odebrałam od niej i od razu biegusiem na pocztę wysłałam w kopercie bezpiecznej, polecony priorytet. troszkę później wstawię wam potwierdzenie z poczty :) jeszcze raz dzięki buziaki :)
  2. cioteczko mmd jestem na prośbę. kolejna tragedia :(
  3. sciskam mocno tak że chyba sobie kości w palcach polamę ;)
  4. jak co też coś niewielkiego dorzucę do transportu
  5. ok 12:30 przyjęłam ;)
  6. ojejku ciotki ja mam zaległość za styczeń, żadna mi nie przypomniała już wysyłam
  7. puk puk można wpaść z wizytą czy może z wizytacją? ;)
  8. ja swojego maluch nie zabiorę z tego powodu że miał 2 lata temu robioną resekcję główki kości udowej i teraz jak trochę za dużo pobiega albo pochodzi to tą łapkę podnosi do góry, nie będę ryzykować zdrowiem mojego maluszka ;)
  9. ja swojego nie biorę, on boi się tłumu i hałasu
  10. adaśko zaraz wychodzę do pracy ale zaglądam przed wyjściem coby nam wątek był widoczny ;)
  11. a nie jeszcze ja jestem, muszę uczyć się na jutro a nie chce mi się :(
  12. [quote name='madzik770']Dziewczyny,mam już ponad 100 podpisów,a tu jeszcze weekend przed nami:lol: Gdzie ja mam potem oddać te podpisy?[/QUOTE] dasz mi te kartki to zbiorę je wszystkie razem i wyślę do ellig, po co każdy ma płacić za przesłanie tego
  13. adaśko nie spać ciotka wróciła z pracy i odwiedza cię ;)
  14. no adaśko co podglądam cię to widzę że ciotek tyle zagląda że hej ;)
  15. maluszku zaglądam do ciebie po pracy
  16. dobra ja zwijam się do pracy, będę zaglądać z telefonu :)
  17. to na pewno musimy się gdzieś trochę wcześniej spotkać żeby to wszystko załatwić ;)
  18. ciotki wezmę wydrukuję w paru egzemplarzach skrót projektu nowej ustawy o ochronie zwierząt i całą ustawę plus jeszcze druki do zbierania podpisów, podpiszecie się pod tym nie? byłby ktoś chętny żeby pomóc zbierać te podpisy?
  19. maluchu przed wyjściem do pracy podrzucamy cię
  20. [quote name='Marycha35']polubek jesteś wielka!!!![/QUOTE] ciocia już pisałam że jestem tyci tyci ;)
  21. wreszcie dobiłam się na image i na pierwszą stronę wrzuciłam banerki
  22. nie mogę wrzucić banerków na hosting nie wiem coś z serwisem nie tak :(, kto może je wstawić?
×
×
  • Create New...