Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. jejku dawno mnie nie było przypominam że jak co johny jest od dawna u mnie na nk zabierać go do siebie i przerzucać dalej musi się wreszcie coś znaleźć jakiś normalny domek [url]http://nk.pl/#profile/5248047/gallery/album/23/201[/url]
  2. ciotki fago jest już od daaaaaawna u mnie na nk możecie to przerzucić do siebie [url]http://nk.pl/#profile/5248047/gallery/album/23/202[/url]
  3. ciotki bo już się zakręciłam lampo jest na dt czy ds?
  4. co u łasucha?
  5. jestem słać fotki [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i na nk też wstawiamy?[EMAIL="[email protected]"][/EMAIL]
  6. to z tej okazji czas na tańce i piwo ciotki idziemy? ja stawiam :) :laola::laola::laola: :cunao::cunao::cunao: :knajpa::knajpa::knajpa:
  7. oj jaki fajny filmik a i jańcio na nim szczęsłiwy :)
  8. boże chłopaki puchy u was może ich wrzucić do siebie na nk jeżeli nikt nie będzi emiał nic przeciwko temu?
  9. ciotki to jeżeli poneczka ma swój ds jak rozumiem to chyba czas na zmianę tytyłu co?
  10. pusia zaglądam w ten zimowy wieczór do ciebie i mówię dobranoc ;)
  11. łoł górka jakie postępy robisz :) suuuuper
  12. :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: kolejna bida to już w niedzielę wieczorkiem przejrzę bo teraz nie dam rady
  13. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195991-Bia%C5%82a-Podlaska.Be%C5%BCowy-kud%C5%82acz-Bezik-nadaje...Odwied%C5%BA-mnie-i-pom%C3%B3%C5%BC%21"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9853/img9127resize2.png[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/195991-Bia%C5%82a-Podlaska.Be%C5%BCowy-kud%C5%82acz-Bezik-nadaje...Odwied%C5%BA-mnie-i-pom%C3%B3%C5%BC%21"][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/39/img9131resize2.png[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/195991-Bia%C5%82a-Podlaska.Be%C5%BCowy-kud%C5%82acz-Bezik-nadaje...Odwied%C5%BA-mnie-i-pom%C3%B3%C5%BC%21"][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/2457/img9132resize2.png[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/195991-Bia%C5%82a-Podlaska.Be%C5%BCowy-kud%C5%82acz-Bezik-nadaje...Odwied%C5%BA-mnie-i-pom%C3%B3%C5%BC%21"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/737/p10800552.png[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/195991-Bia%C5%82a-Podlaska.Be%C5%BCowy-kud%C5%82acz-Bezik-nadaje...Odwied%C5%BA-mnie-i-pom%C3%B3%C5%BC%21"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/8261/sdc10364i2.png[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/195991-Bia%C5%82a-Podlaska.Be%C5%BCowy-kud%C5%82acz-Bezik-nadaje...Odwied%C5%BA-mnie-i-pom%C3%B3%C5%BC%21"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6671/sdc10365z2.png[/IMG][/URL] beziku proszę
  14. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195827-4-szczeniaki-z-krzywic%C4%85-i-wycie%C5%84czona-matka-prosz%C4%85-o-pomoc.Zbieramy-Deklaracje%21"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/3773/p1120516u2.png[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/195827-4-szczeniaki-z-krzywic%C4%85-i-wycie%C5%84czona-matka-prosz%C4%85-o-pomoc.Zbieramy-Deklaracje%21"][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/7222/cats2t.png[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/195827-4-szczeniaki-z-krzywic%C4%85-i-wycie%C5%84czona-matka-prosz%C4%85-o-pomoc.Zbieramy-Deklaracje%21"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7272/cats40.png[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/195827-4-szczeniaki-z-krzywic%C4%85-i-wycie%C5%84czona-matka-prosz%C4%85-o-pomoc.Zbieramy-Deklaracje%21"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7184/p11204482.png[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/195827-4-szczeniaki-z-krzywic%C4%85-i-wycie%C5%84czona-matka-prosz%C4%85-o-pomoc.Zbieramy-Deklaracje%21"][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/1586/p11204502.png[/IMG][/URL] wreszcie się ogarnęłam i proszę banerki
  15. bosze wypadłam z obiegu na dogo, ale mam do nadrobienia zaraz robię beziowi banerki
  16. buahahaha alfa a może ty masz tam jakieś skarby schowane, albo nie wiadomo co przyznaj się :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. ciotki dzisiaj już tylko zaznaczam, znalazłam na facebook
  18. superowo im więcej ludzi to wstawi nawet na inne portale to więcej ludzia będzie wiedziało. sama się przekonałam jak można innych zarazić miłością do zwierząt. koleżanka w szkole słuchała czasem o moim kundliku i o dogo jak jej opowiadałam i któregoś razu poinformowała mnie że ma w domu psiaka ze schronu. normlanie jest w nim zakochana po uszy i non stop wstawia coś na fb z nim, dziewczyna ogłupiała, ale pozytywnie ogłupiała :) oby więcej takich ludzi
  19. boziuuuuu jkaie słodkie zgodnie z prośbą zapisuję i tym samym podrzucam. do poniedIałku nic nie dam rady zrobić bo jestem tylko z doskoku na kompie, ale w poniedziałek zajrzę dokładnie
×
×
  • Create New...