Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. jestem i ja dotarłam tu z nk zaraz wklejam i do siebie sunieczkę
  2. jestem, przyleciałam najszybciej jak mogłam zrobię jeszcze na szybko dzisiaj jakiś banerek bo idę jeszcze na nockę do pracy
  3. cioteczki bo nie było mnie jakiś czas na dogo i dzisiaj zaglądam do grosi i widzę że ma domek,czy deklaracje za listopad jeszcze wpłacamy?
  4. nie było mnie troszkę i widzę że grosia ma raj ciotki jak z deklaracją za listopad? nie doczytałam
  5. no fajniutka nie ma co :)
  6. CIOTECZKI TAK JAK OBIECAŁAM WSTAWIŁĄM SUNIE DO SIEBIE MOŻE COŚ.... JAK CO PRZENOŚCIE TO NA SWOJE KONTA [url]http://nk.pl/#profile/5248047/gallery/album/14/267[/url]
  7. cioteczki jestem na zaproszenie anja. obiecałam wstawić na nk i zaraz to zrobię, mogę jeszcze banerki jeżlei chcecie
  8. o matko mało się nie posikałam ze śmiechu z porządków dylanki. są super.
  9. mikunia wpadam z wizytą a może z wizytacją i lecę dalej
  10. o matko znowu mam zaległości z braku obecności na dogo lecę dalej zaglądać na wątki
  11. bosze już się pogubiłam i aż cały wątek przeczytałam jeszcze raz od początku
  12. no a dogo to o mnienie pamięta? nikt się do mnie nie dobija
  13. jejciu jak za...... super saturniku bądź szczęśliwy w domku
  14. ciotki podeślijcie mi na maila fotki divy wszystkie które macie takie dobrej jakości to zrobimy nowe banerki, polubek wraca pełną parą na dogo i bierze się do pracy żeby nadrobić zaległości
  15. czyżby wreszcie mały wreszcie zanalazł swoje miejsce na ziemii?
  16. tyle czasu żadnych wieści co u ponki?
  17. po długiej nieobecności na dogo wracam zmalzałam natalkę na nk
×
×
  • Create New...