ojejku tobinek w domciu :)
lewus jestem bo nie miałam ostatnimi czasy za dużo czasu na dogo
tobinku już nie wyjdziemy na wirtualny spacerek z ciotką poubek teraz masz swoje spacerki w realu z tofanym pańciostwem :) :) :)
ciotki przypominam że kanis i cezar są od dawna u mnie na nk
[url]http://nk.pl/#profile/5248047/gallery/album/22/192[/url]
przerzucajcie to do siebie i polecajcie, może się uda