Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. Rozsyłam wątek Żabci. Chociaż tak pomogę....
  2. Dziewczynki pilnie potrzebny DT dla malutkiej suni na krowim łańcuchu. Pomóżcie...[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187299-Malutka-Żabka-ma-tydzień-na-znalezienie-nowego-domku.Proszę-o-pomoc-w-ogłoszeniach"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1872...-ogłoszeniach[/COLOR][/URL].
  3. Dziewczynki pilnie potrzebny DT dla malutkiej suni na krowim łańcuchu. Pomóżcie...[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187299-Malutka-Żabka-ma-tydzień-na-znalezienie-nowego-domku.Proszę-o-pomoc-w-ogłoszeniach"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1872...-ogłoszeniach[/COLOR][/URL].
  4. Dziewczynki pilnie potrzebny DT dla malutkiej suni na krowim łańcuchu. Pomóżcie...[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187299-Malutka-Żabka-ma-tydzień-na-znalezienie-nowego-domku.Proszę-o-pomoc-w-ogłoszeniach"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1872...-ogłoszeniach[/COLOR][/URL].
  5. Dziewczynki pilnie potrzebny DT dla malutkiej suni na krowim łańcuchu. Pomóżcie...[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187299-Malutka-Żabka-ma-tydzień-na-znalezienie-nowego-domku.Proszę-o-pomoc-w-ogłoszeniach"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1872...-ogłoszeniach[/COLOR][/URL].
  6. Dziewczynki pilnie potrzebny DT dla malutkiej suni na krowim łańcuchu. Pomóżcie...[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187299-Malutka-Żabka-ma-tydzień-na-znalezienie-nowego-domku.Proszę-o-pomoc-w-ogłoszeniach"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1872...-ogłoszeniach[/COLOR][/URL].
  7. Dziewczynki pilnie potrzebny DT dla malutkiej suni na krowim łańcuchu. Pomóżcie...[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187299-Malutka-Żabka-ma-tydzień-na-znalezienie-nowego-domku.Proszę-o-pomoc-w-ogłoszeniach"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1872...-ogłoszeniach[/COLOR][/URL].
  8. Dziewczynki pilnie potrzebny DT dla malutkiej suni na krowim łańcuchu. Pomóżcie...[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187299-Malutka-Żabka-ma-tydzień-na-znalezienie-nowego-domku.Proszę-o-pomoc-w-ogłoszeniach"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1872...-ogłoszeniach[/COLOR][/URL].
  9. Dziewczynki pilnie potrzebny DT dla malutkiej suni na krowim łańcuchu. Pomóżcie...[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187299-Malutka-Żabka-ma-tydzień-na-znalezienie-nowego-domku.Proszę-o-pomoc-w-ogłoszeniach"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1872...-ogłoszeniach[/COLOR][/URL].
  10. Dziewczynki pilnie potrzebny DT dla malutkiej suni na krowim łańcuchu. Pomóżcie...[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187299-Malutka-Żabka-ma-tydzień-na-znalezienie-nowego-domku.Proszę-o-pomoc-w-ogłoszeniach"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1872...-ogłoszeniach[/COLOR][/URL].
  11. Dziewczynki pilnie potrzebny DT dla malutkiej suni na krowim łańcuchu. Pomóżcie...:-( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187299-Malutka-Żabka-ma-tydzień-na-znalezienie-nowego-domku.Proszę-o-pomoc-w-ogłoszeniach[/URL].
  12. [quote name='enia']nawet sobie nie wyobrażam co czuła Pipi zostawiając ją tam na tym łańcuchu który jest tylko troszke mniejszy niż ona cała.......:placz:[/QUOTE] O tym samym właśnie myślałam. Boziu... jak jej możemy pomóc.
  13. Biedna sunia. To się w głowie nie mieści. Serce pęka jak się patrzy na jej zdjęcia :-(
  14. Koleńka też miała taki sam problem i znalazła wspaniały domek. Promyczku życzę Ci tego samego KOCHAJĄCEGO DOMKU
  15. Heidi bądź grzeczna i oczaruj kaukaza;)
  16. Nikt mi nie chce odpowiedziec czy ogłoszenia są już zrobione...:eviltong:
  17. [quote name='ludwa']aktualizacja wpłat: K.-P. Agnieszka z Dąbrowy Górniczej- 10[/QUOTE] czyli AgusiaP ;)
  18. Zadzwoń Małgoś zadzwoń a my możemy tylko mocno zaciskac kciuki ;)
  19. Super plakacik naprawdę. Tylko tu mogą pomóc tylko dziewczyny z Warszawy... Dziewczynki pomóżcie proszę ;)
  20. Dzień dobry Wolterku. Cicho tuuuuuuuuu
  21. Grosiu do góry po kochający domeczek
  22. Ojojoj super wiadomości. Bambo będzie miał domek. A ja miałam wpłacic w poniedziałek jednorazowo 30zł. Czy pieniążki jeszcze potrzebne?
  23. Feliksiu ja wierzę, że domek w końcu się znajdzie
×
×
  • Create New...