Idusiek bardzo dziękuje, że założyłaś wątek tej biednej suni. Boziu jak dobrze, że karoluch da jej DT.
Mam strasznie dużo deklaracji, ale wpłace w lipcu 50zł dla Kory. W sierpniu też postaram się coś dołożyc.
Jeszcze raz wielkie dzięki. Jesteście kochane:loveu::loveu::loveu:
[quote name='malagos']Z Asior mejlujemy, podałam jej własnie mój nr tel. A spanielka nie ma watku, jest na ostrowskim
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/17010-Ostr%C3%B3w-mazowiecka-350-ps%C3%B3w-przepe%C5%82nienie-prosimyo-pomoc-w-adopcjach-str-1344./page1491[/URL]
post 14906[/QUOTE]
Sunia ma już wątek
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/188030-STARA-SPANIELKA-KORA-Z-OGROMNYM-GUZEM-ma-skonczyć-życie-w-męczarniach-w-schronie[/URL]-!
I na szczęście dożywotni DT. Jak dobrze, że nie będzie musiała spędzic swoich ostatnich dni w schronisku...
[quote name='bumel']Dostałam wczoraj wieczorem na maila dwadzieścia parę wiadomości ws. ogłoszeń Duśki. Te co było trzeba, aktywowałam. Dam znać, czy był jakiś odzew.[/QUOTE]
Ślicznie dziękujemy :loveu::loveu::loveu:
[quote name='Lucyna']Szczerze, przeglądałam tą galerię, nie widzę takich, które chciałabym umieścić w ogłoszeniu. Coś wybiorę, ale jeszcze ładnie Jamora poproszę :lol:[/QUOTE]
Jamor napewno nie odmówi;)
Chyba na stronie Jamora w galerii. Jak dobrze pamiętam są też w galerii z z Tuptusiem. Chyba z Tuptusiem....ale nie jestem pewna
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/138231-Hotel-dla-psów-JAMOR[/URL]
Jeszcze raz wielkie dzięki;)