Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. To super, że chociaż Guciowi się udałało... A nad Wolterkiem to chyba jakaś klątwa czy cuś???
  2. Jak się wszystko pięknie układa
  3. [B]Akrum[/B] czy Ty cały czas wznawiasz Dusi ogłoszenia cioteczko?;)
  4. [quote name='Cudak']Ty wpłaciłaś na moje konto, nie Fundacyjne ;) a, że swojego dawno nie sprawdzałam, to nie wiedziałam, że już doszło. Jest wpłata 30 zł z 21-05-2010 z tytułem: "AGUSIAP Wpłata w UP nr 005423100519AE#*A0036" :) (Przelać na konto Fundacji na suche jedzonko, czy kupić im za to jutro puszki?)[/QUOTE] Noooo tak bo takie konto dostałam od Lary :lol: Jeśli chodzi o to na co przeznaczyc pieniązki to zrób ja uważasz cioteczko;)
  5. Piękna ta Nineczka. Jak tylko będę miała chwilkę przeczytam wątek;) Ja myślę, że taka pięknotka powinna szybciutko znaleśc domek:lol:
  6. Piękny ten nasz Promyczek. Mordeczka taka uśmiechnięta...
  7. Dziewczynki ja deklaruje 10zł miesięcznie. Naprawdę nie ma nikogo kto mógłby ją wyciągnąc wcześniej....?????
  8. Oj widzę Dusiu, że nie masz szczęścia ech...
  9. Wchodzę a tu taka wiadomośc DT jest. Super. Koosiek wielkie dzięki, że założyłaś wątek :loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='tayga']Aniu... jak już całkiem nic nie da się zrobić i będzie miejsce w kojcu miejskim to zapraszam Korę do siebie na troszkę... powiedzmy 2-3 tygodnie (za więcej urząd mnie zamorduje). Nawet karme po Avie mam :) Fuksika muszę do domku wysłać :( Tylko gdzie ten domek?[/QUOTE] Dziewczynki cytuje żeby nie umknęło...
  11. Jaka z Ciebie pięknota. Czemu nikt Cię nie chce?????
  12. W końcu musi się udac... Napisałam do Zuzy maila kiedy możemy spodziewac sie ogłoszeń. Dam znac jak dostanę odpowiedź.
  13. Ja jeszcze nie wpłaciłam za maj mojej dekleracji. Czy pieniążki mam wysłac na to konto na Patryk Grunt?
  14. Dziewczynki czy pieniążki już doszły???
  15. Napisałam do malogos i owieczki. Może będą miały wolne miejsca... :roll: Tylko jeśli chodzi o Owieczkę to nie jestem pewna czy ona prowadzi DT czy hotelik:oops:
  16. Jaka ona jest duża? Tzn. ile ona może ważyc?
  17. Boziu jaka ona wystraszona. Rany musimy ją z tamtąd jakoś wyciągnąc. Tylko gdzie?
  18. Został tydzień co z Tobą będzie???
  19. [quote name='kizimizi']ja mam akurat 10zł na ogłoszenia dla niej. Tylko mam prośbę czy ktoś moze je poszukac na bazarku, kupic i sie zająć tekstem i poźniej aktualizacją?Kora? JA zapłacę[/QUOTE] Ten bazarek chyba chwilowo wstrzymany. Na 70 portalach...;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184414-bazarek-OGŁOSZENIOWY!-zamówienia-wstrzymane[/URL]
  20. Mnie się teraz bardzie podoba...
  21. [quote name='Aimez_moi']Argo jaki Ty śliczny jesteś....... Funia ..... jaka fajniutka dziewusia....:)[/QUOTE] Racja racja... Jaki on wtulony w Funie. Prawdziwa miłośc...
×
×
  • Create New...