[quote name='Cudak']Ty wpłaciłaś na moje konto, nie Fundacyjne ;) a, że swojego dawno nie sprawdzałam, to nie wiedziałam, że już doszło.
Jest wpłata 30 zł z 21-05-2010 z tytułem: "AGUSIAP Wpłata w UP nr 005423100519AE#*A0036" :)
(Przelać na konto Fundacji na suche jedzonko, czy kupić im za to jutro puszki?)[/QUOTE]
Noooo tak bo takie konto dostałam od Lary :lol:
Jeśli chodzi o to na co przeznaczyc pieniązki to zrób ja uważasz cioteczko;)