-
Posts
21162 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgusiaP
-
Nieśmiała Dusia z Psiego Anioła wreszcie w DOMU
AgusiaP replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']Dusia jak mamy Ci jeszcze pomóc? ktoś ją w końcu na tym facebooku umieścił??[/QUOTE] sunnivaa miała myślę, że umieściła ;) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
AgusiaP replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie Paji. Dziewczynki podajcie mi nr. konta mogę wpłacic jednorazowo 10zł:oops: -
:crazyeye:No nieeee laska niesamowita
-
Sznaucerka mini - STARSZA, bez zębów -już w DT i ZOSTAJE :)))
AgusiaP replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie piechcia15. Niestety nie pomogę. Jestem spłukana... -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
AgusiaP replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Deklaruje niestety tylko 10 zł na pięknego Dinusia- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
No tak rzeczywiście, ale ze mnie klipka :oops:
-
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
AgusiaP replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Wolterku a co u Ciebie tak cichutko... -
Nieśmiała Dusia z Psiego Anioła wreszcie w DOMU
AgusiaP replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Dusieńko. -
[quote name='malagos']Gdzieś był watek spanielki z Palucha, tragiczny stan oczu i skóry....Ma ktoś może ?.......[/QUOTE] Małgoś czy to nie ta spanielka z mojego banerka?
-
Coś one szczęścia nie mają bidulki
-
Nieśmiała Dusia z Psiego Anioła wreszcie w DOMU
AgusiaP replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Oby dziewczynki oby... -
Łańcuchowe sunie wreszcie bezpieczne. MAJĄ DOMY! :)
AgusiaP replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Piękne dziewczyny... Ja wyślę coś w lipcu. -
Ojojjjj w takim razie bardzo się cieszę i jest mi bardzo miło zabka :lol: Bardzo się cieszę, że mogłam też osobiście poznac Dode :lol: Sprawa wygląda tak. Tomek jest przekonany, ze to właśnie ten piesek, który jest na posesji tego faceta. Jak rozmawiałam z tymi sąsiadkami w niedziele wieczorem co dałam im nr. telefonu do mnie to już nie były takie miłe szczególnie jedna. Mówiły, ze to dobrzy ludzie i że nie zrobiliby krzywdy żadnemu pieskowi. Ja chciałam,żeby podeszły ze mną tylko do tego domu na którym jest ten piesek i zobaczyły czy to ten którego widziały jak się błąkał. Jednak zadna z nich ze mną nie podeszła bo powiedziały, że nie chcą, żeby sąsiadka miała do nich pertensje. Natomiast jeden z sąsiadów z którym rozmawiałam w niedziele rano o tym piesku podszedł ze mną i powiedział, że to właśnie on i że nie wiedział, że to pies sąsiadów. Wczoraj o 20 tej byłyśmy razem z Dodą na szkolnej piesek chodził daleko od ogrodzenia, ale nie mogłyśmy nic zobaczyc bo na posesji siedziało dużo osób. Umówiłam się z Jotką, że w czwartek po pracy podjedziemy tam i zapytamy czy mogliby nam pokazac tego psa.
-
Dopiero dzisiaj mogę wejśc na Dogo a tu takie wiadomości. Małgoś mogę sobie tylko wyobrazic co czułaś jak oddawałaś Nineczkę. Mnie samej łezka stanęła w oku jak pisałaś jak Nineczka patrzyła na Ciebie jak odjeżdżała samochodem. Musi byc dobrze... Nineczka napewno się otworzy. Przecież nie da się nie pokochac takiej piękności. Czekamy z niecierpliwością na wiadomości z domku maleńkiej
-
Nieśmiała Dusia z Psiego Anioła wreszcie w DOMU
AgusiaP replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Byłoby super. Bardzo dziękujemy:loveu: -
[quote name='zapka']Jestem, przejrzałam też okolicę ale bezskutecznie. Miejmy nadzieje że wieczorkiem jak słońce przestanie tak grzać piesek się pokaże i przewieziemy go do kliniki.[/QUOTE] zapka czy to z Tobą miałam wczoraj przyjemnośc rozmawiac??? U nas też wczoraj było bardzo gorąco. Doda niestety pani nie zadzwoniła. Nie zadzwonił nikt z sąsiadów, którym dałam numer telefonu. Wydaje mi się, że to jednak może byc ten piesek, którego widziałyśmy na tej posesji... Piesek jest koloru Smutki z zabki banerka.
-
Nieśmiała Dusia z Psiego Anioła wreszcie w DOMU
AgusiaP replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']Agusia, a Ty masz może konto na facebooku? bo czasami taką drogą ludziska też zobaczą psiaka i chcą adoptować... ja niestety takowego nie posiadam...[/QUOTE] Ja niestety też nie mam :shake: -
Nieśmiała Dusia z Psiego Anioła wreszcie w DOMU
AgusiaP replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Ciebie Dusieńko z nadzieją, że w końcu ktoś zadzwonił, że w końcu i Ty znajdziesz ten prawdziwy jedyny domek na zawsze... -
[quote name='karoluch']Korunia bardzo grzecznie przespała całą noc, spała bardzo twardo, rano nie mogłam jej dobudzić na śniadanie. Gdy panna postanowiła w końcu się obudzić, nie chciała zjeść śniadania :( za to Rysia, Klopsik i Chinka zutylizowały je, co by się nie zmarnowało ;) na spacerek poszła bardzo chętnie, wchodzi w najwyższe chaszcze, co chwila odwraca się, żeby sprawdzić, czy jestem za nią. Niestety dużo kaszle, nie tylko po spacerze, rtg powie nam, czy to serce, czy płuca. Idusiek bardzo dziękujemy za bazarki :loveu: jutro maleńka jedzie z kilkoma kotami na badania krwi, wyniki będą pewnie w poniedziałek.[/QUOTE] Jak dobrze się czyta akie wiadomości... Jaka ona musi byc teraz szczęśliwa. Z tego co piszesz koroluch to po jej wyglądzie łatwego życia nie miała. Jak bym dorwała tych skur....ków co ją doprowadzili do takiego stanu to nogi z d..y bym powyrywała.