Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. Boziu następna biedna sunia. Co robic? co robic???? Mam nadzieję, że ludzie z Fundacji Ast odpiszą i pomogę tej bidulce. Ech życ sie odechciewa...
  2. Jest napewno jest Promysiu kochany
  3. Piękna ta nasza Dusieńka. I nikt jej nie chce ech...
  4. [quote name='gosia1701']Dudzia to ta biała, a Lala to szara. wczoraj na spacerze Dudzia chciała zjeść rowerzystę :diabloti:[/QUOTE] A to diabełek kochany z tej naszej Dudzi
  5. Musi byc ktoś kto przygarnie Promysia i pokocha go całym serduchem. Tylko gdzie go szukac...
  6. To trzymamy kciuki...W końcu i jemu się uda. Ja w to wierzę.
  7. A ode mnie kora78 daj proszę buziaka w nochalek
  8. Rewelacja... I jacy oni posłuszni. Super chłopaki.
  9. Lara zdjęcia przesłałam. Mam nadzieję, że ten obserwator zakocha się w Tobie Dusiu. Trzymam kciuki.
  10. Przelane, przelane ;) Tylko trochę mi głupio bo obiecałam, ze przeleję wcześniej :oops::oops::oops:
  11. Dziewczynki strasznie przepraszam, ale dopiero dzisiaj przeleje pieniązki na naszą kochaną Nadinkę :oops::oops::oops:
  12. Biedny Feliksik, ale morducha przepiękna ech...
  13. Skubiś nie martw się domek napewno się znajdzie tylko musisz jeszcze poczekac...
  14. W takim razie czekamy na piękne zdjęcia dzielnych dziewczynek
  15. Trudno... Kurcze a to był dopiero pierwszy zainteresowany adopcją Wolterka od tak długiego czasu :shake::shake::shake: Nie martw się Wolterku jeszcze znajdziemy Ci wspaniały domek ;)
  16. [quote name='__Lara']Oki, to zostaje :) Tylko dlaczego wszystkie zdjęcia poznikały? :( ciotki, usunęłyście fotki z wątku?[/QUOTE] Lara mnie się wszystkie fotki wyświetlają :roll: Kurcze czemu Tobie i koosiek nie :shake:
  17. [quote name='koosiek']Nie wiem, czy tylko u mnie nie widać zdjęć Dusi w allegro? Pozostałe zdjęcia w aukcji się wyświetlają.[/QUOTE] Mnie się wszystko wyświetla;)
  18. Lara dziękujemy ślicznie :loveu::loveu::loveu: Co do Dusi ogłoszenia to już muszą wypowiedziec się dziewczynki z Psiego Aniła
  19. To wyściskaj Feliksia od cioteczek i daj buziaka w nochalek :lol:
  20. Noooo częśc Aguś;):lol:
  21. [quote name='AgusiaP']Aneczko czy pieniążki już przyszły?[/QUOTE] Aniu zacytuje sama siebie:cool3:
  22. Jejku jak ja się cieszę:multi::multi::multi: Mam nadzieję danielku, że po adopcji Wolterka będziesz zaglądał na Dogo? To kiedy Wolter jedzie do swojego własnego domu???:cool3::cool3::cool3:
  23. [quote name='__Lara']Ok, wykorzystam nowe zdjęcia i zmienię nieco tekst do allegro.[/QUOTE] Dzięki kochaniutka Ty moja:loveu:
×
×
  • Create New...