[quote name='Energy']:lol::lol::lol:
o tak Sonia, oby szybciutko się to sprawdziło:loveu:
Przed chwilą uzyskałam potwierdzenie, że Bambo będzie po kastracji, gotowy do odbioru na sobotę:p
Proszę o dalszą pomoc, prosimy o deklaracje...[/QUOTE]
Dziękuje za zaproszenie Energy ;) Mogę jedynie pomóc jednorazowo, ale dopiero w czerwcu :eviltong: