-
Posts
8476 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwna5702
-
Amancik ostatnie lata spedzil w budzie wiec nie powinno to byc dla niego trudnoscia. On chodzi lepiej niz Sara - wiec moze jest lepszy ze swoim kregoslupem i da rade wchodzic do budy. Kasiu - powinno byc dobrze jest lato wszyscy sa lepiej do siebie nastawieni - slonce dodaje dobrych fluidow. Moze stadko jakos sie pogodzi z nowym pensjonariuszem. Wyslalam pytnaie o transport - ale jesli nie wypali, postaram sie dowiezc psiaka, jak pisalam wczesniej ide na urlop od jutra. We wtorek jade na 4 dni -wracam w piatek - moze Amanta zabiore w przyszla sobote - a potem zobaczymy.
-
Nie ja absolutnie nic nie mowie na temat wagi, przeciez Sunia byla tak mizerna ze kosci miednicy miala prawie na wierzchu obleczone tylko skorka. Nalezy sie cieszyc, ze doszla do siebie i tak ladnie sie prezentuje. Nozki miala niesprawne od dawna i tu sie nie da wiele zrobic, najwazniejsze ze ma pod nochalkiem trawke lub czyste poslanie ( a nie to co miala :(). Lece na watek Amanta...
-
Kochana Kasia - Sarunia chyba nigdy nie miala tyle uwagi i opieki, tyle czasu poswieconego tylko dla niej, Moze na tylne lapki ma wplyw zwiekszona waga naszej Sarci? Kasiu wiem, jestem u...dliwa ale nasz Amant w koncu znlazal sie na geriatrii kolezanka ktora byla wczoraj zaalarmowala nas, ze amanta nnie bylo w boksie - od razu pomyslalam ze cos zlego musialo sie stac, Geriatria to ostatnie i najsmutniejsze miejsce pobytu starych i schorowanych psow w schronisku. Bardzo liczymy na Ciebie, ze zgodzisz sie do pary dla Sarci doloazyc Amanta. Bede w sobote w schronsiku to sie zorientuje czy Amant ma boks dla siebie, czy jest na wspolnej sali
-
ONkowata Sara już szczęśliwa w swoim nowym domu.
iwna5702 replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Gdyby chipowanie bylo obowiazkowe - a do tego wspolna baza do odczytania to moze wreszcie nie byloby tak latwo "zgubic" psa -
Bylam wczoraj - wzielam wolny dzien, Amant juz nawet nie ma sily za bardzo na szczekanie. Zanetki w zw. z urlopem moz enie byc w przyszlym tygodniu wiec wychodzilysmy z licznymi klatkami. Dzieki watpliwej pomocy opiekuna przy wyjmowaniu z boksu, zwiala Szisza zajelo nam troche czasu zlapanie jej, to i tak w ogole graniczylo z cudem ale sie udalo. Szisza jest dzikawa to sa jej pierwsze spacery gryzie bez ostrzezenia -ale zapedzona w rog dala sie zlapac na petle i poszlysmy na spacer, nie dalysmy rady umyc Amanta - ma zalepiona cal pupe a na dlugiej sierci wisza przylepione stare quupy, oczka zamglone z ropa - serce sie kraje
-
Wątek POMOCOWY psiaków pod opieką ŁTOnZ PROSIMY O POMOC W OGŁASZANIU!
iwna5702 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Zapisuje - jak wiele tego nieszczescia:-( -
Kasiu, bylam jak zwykle w sobote u naszych psiakow w schronisku. Amant ma sie coraz gorzej - pomysl prosze, czy moglabys i na jakich warunkach przyjac go do siebie (moze za pakiet z Sara bylaby jakas nizsza stawka?) Jesli Sara tak walczy o swoj domek nie wiem, czy mogliby razem za mieszkac - ale moze dogadaliby sie. Ona mieszkala kiedys z pieskiem w boksie a amant mieszka teraz sunia i psem - wiec moze pogodzilyby sie.
-
Dziekuje za zaproszenie - w tej chwili nie mohe wspomoc = bede zagladac,, Usciski dla psiulka i jego pańci.
-
Kasiu - dzięki za wiesci, dzis przelalam na razie 360 zl za hotelik. Co do siusiania - nie wiem, czy to cos u Sary pomoze - ale sasiadka ma mi dac preparat, po swojej suni, ktora odeszla, wlasnie na popuszczanie, jak go dostane napisze dokladniej co to jest. Na reszte tematow odwpowiem pozniej bo teraz pisze z pracy i nie bardzo moge. Zalozylam bazarek dla Sary - zagladajcie podnoscie prosze http://www.dogomania.pl/forum/threads/228992-Bazarek-dla-Sary-bizu-buty-i-inne-fanty-do-15-07-godz-20-00