Jump to content
Dogomania

ulka 1108

Members
  • Posts

    1363
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ulka 1108

  1. witajcie dziewczyny, z Rzeszowa jest jeszcze majuska i Becia 66, udostępniłam na fb, tą sprawą powinien zająć się ktoś dorosły, Collie jest niepełnoletnia i w schronisku nikt jej nie traktuje poważnie, to nie dogomania, jak uważacie, że rzeszowskie jest złe to już tylko czekam kiedy napiszecie o Szczecinku jako o mordowni, klepiecie w klawiaturę, żeby nabijać sobie posty i nie rozumiecie tego co czytacie, szkoda tylko psiny
  2. Agnieszko, owieczka to jest nick na dogo Izy, która prowadzi hotel dla psów, jak nie pisze to się pewnie obraziła, że opinie na temat hoteliku są takie nie bardzo dobre
  3. ona nie jest zła tylko wystraszona, napisz albo zadzwoń do łódzkiego Tozu powinni coś pomóc
  4. czytałam, że Emiś chce otworzyć hotelik, do niej jak najbardziej, Emiś jest dogomaniaczką z krwi i kości, niestety Jaszo, po tym wszystkim, co się ostatnio wydarzyło na dogo trzeba być czujnym, nie możemy za własne pieniądze pchać tych biednych, pokrzwdzonych psów w jakieś barachło
  5. boże kochany, przecież ona broni swoich dzieci, na pewno ma jakieś złe wspomnienia związane z mężczyznami, gdzie to wogóle jest Agnieszko
  6. dziewczyny, tylko nie do Karmelci, Tereniu kochana, wiesz, że Ciebie szanuję za wszystko co robisz dla psinek, ale Karmelcia ma dom tymczasowy na wsi i wkoło są lasy, oferowała już tymczas Madi i chwaliła się, że wypuszcza psy do lasu, bo one tak lubia tam sobie pobiegać, Madi krótko stwierdziła " porażka ", Jaszo, czy wyobrażasz sobie niewidomą psinę biegającą po lesie samopas bo ja nie
  7. dobrze, że przyszłyście dziewczyny, strasznie żałuję w takich sytuacjach, że nie mogę być domem tymczasowym
  8. przepraszam, widzę, że wątek przeniesiony, ale dlaczego nie ma tutaj dziewczyn z Tarnowa
  9. dlaczego, za młoda jesteś? jak nie możesz tutaj to napisz na pw
  10. Mayuko, co to jest za mordownia, w której psina przebywa, nie ma tam wolontariuszy?
  11. wiesz Agata ten kraj nie jest normalny i długo jeszcze nie będzie, gdzie nam z takim zas....m prawem do Europy, u nas na okres przejściowy piwinien być stosowany kodeks Hammurabiego, ja już nie mam siły czytać takich wątków, bo moje chore serce nie wytrzymuje, nie wierzę sądom, jestem za linczami, bo chyba tylko to mogłoby coś zmienić
  12. też udostępniłam na fb, napisałam do Tereski Borcz, ale ona ma u siebie 7 piesków i szuka dla Leosia miejsca blisko siebie, żeby mogła się zająć, podajcie na pw nr konta to wpłacę parę groszy na jedzenie dla naszego kochanego psineczka
  13. tego skur....a który to zrobił zamknąć i też zagłodzić, niech zdycha bydlak, boże mnie się zaczynają marzyć lincze, bo to jedyny sposób w tym cholernym kraju żeby to powstrzymać, lolka napisz co z psiuńkiem i jak można pomóc
  14. karmelcia, zastanów się kobieto co piszesz, czy zdajesz sobie sprawę, że psy latające samopas po lesie stanowią łatwy cel dla myśliwych, od kogo masz te psy, mnie to po prostu przerasta, zero odpowiedzialności byle była kasa
  15. rozumiem, wszyscy są winni, a może jednak ktoś oprócz emocji włączy rozum i wtedy sie okaże, że winna jest wyłącznie właścicielka, mam własny dom i pieska staruszka, może nie jestem normalna, ale nie wyobrażam sobie, żeby mój staruszek został sam na dworze jeśli nie sprawdziłam czy wszystko jest pozamykane, strasznie żal mi psiny, bo najbardziej kocham psie staruszki, a teraz możecie mnie zlinczować
  16. ja też dziewczyny dołączam do Was, kocham zwierzeta i na pewno jestem zdrowa psychicznie, chociaż jestem ateistką
  17. Iljova kochana dlatego chciałabym żebyście były czujne, bo może to się komuś nie spodoba, ale tamte okolice to jest gorsza część Wielkopolski, a na wsi miejsce psa jest na łańcuchu i w budzie, a nie na salonach
  18. witajcie dziewczyny, jest jeszcze farmerka, albo napiszcie do mariamc czyli Danusi ze schroniska w Szczecinku może ona kogoś poleci, poza tym ja pochodzę z Wielkopolski, ale nie mam samochodu, proszę tylko sprawdźcie dobrze bo to jest wieś, żeby czasami na łańcuch nie poszła
  19. ja po prostu jestem wykończona, a jeszcze przeczytałam, że dwa niewidome psiaczki " uciekły ", ona jest nienormalna
  20. cieszę się Paulino, że rozumiesz, bo ja już doszłam do kresu wyrozumiałości i nie będę rezygnowała np. z fryzjera czy innych drobnych przyjemności żeby płacić pazernej k....e za oborę czy szopę
  21. mam zasadnicze pytanie, czy ktoś z Was był niezapowiedziany u Kasi Przystał w Kobiernicach i widział na własne oczy warunki w jakich żyją psy za nasze niemałe pieniądze, właśnie jestem po lekturze wątku " luksusowego " DT w oborze u Arktyki, przedtem były równie " luksusowe " warunki u Morii, Aliny S, Leny 13, wet-siostry, Obornikach śl. dlatego informuję, że nie dam już ani grosza na żaden hotelik czy DT tym bardziej, że konińskie schronisko nie jest mordownią
  22. psinka jest prześliczna, brazowa 1 czy Ty przychodzisz do sopockiego schroniska, bo ja obecnie mieszkam w Sopocie u kuzynki na Żeromskiego i chętnie przyjdę np. wyprowadzać na spacery, co myślisz o tym?
  23. zaczynam się ostatnio zastanawiać jak wchodzę na Dogo czy takie rzeczy dzieją się naprawdę czy ja śnię, a jeśli organizacje dla zwierząt prowadzą mordownie to komu wogóle wierzyć, tylko tak dalej a przestanę wierzyć w pomoc na dogo
  24. marta, odepchaj trochę skrzynkę kochana, bo nie mogę wysłać wiadomości i czekam na zdjęcia Paulinki z hoteliku
  25. jestem na zaproszenie paulinken, cóż mogę powiedzieć, bardzo kocham psie staruszki, one się starzeją z godnością, myślałam o założeniu domu tymczasowego dla nich, a tymczasem ja muszę się wyprowadzić na jakiś czas z domu, ale jak wrócę będę przyjmowała na DT same staruszki a na razie dorzucę się na DT dla Paulinki i mam nadzieję, że znajdziecie jakiś domowy tymczas bo płacenie za kojec z budą nie ma sensu
×
×
  • Create New...