-
Posts
1363 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ulka 1108
-
witajcie dziewczyny, z Rzeszowa jest jeszcze majuska i Becia 66, udostępniłam na fb, tą sprawą powinien zająć się ktoś dorosły, Collie jest niepełnoletnia i w schronisku nikt jej nie traktuje poważnie, to nie dogomania, jak uważacie, że rzeszowskie jest złe to już tylko czekam kiedy napiszecie o Szczecinku jako o mordowni, klepiecie w klawiaturę, żeby nabijać sobie posty i nie rozumiecie tego co czytacie, szkoda tylko psiny
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
ulka 1108 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
czytałam, że Emiś chce otworzyć hotelik, do niej jak najbardziej, Emiś jest dogomaniaczką z krwi i kości, niestety Jaszo, po tym wszystkim, co się ostatnio wydarzyło na dogo trzeba być czujnym, nie możemy za własne pieniądze pchać tych biednych, pokrzwdzonych psów w jakieś barachło -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
ulka 1108 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
dziewczyny, tylko nie do Karmelci, Tereniu kochana, wiesz, że Ciebie szanuję za wszystko co robisz dla psinek, ale Karmelcia ma dom tymczasowy na wsi i wkoło są lasy, oferowała już tymczas Madi i chwaliła się, że wypuszcza psy do lasu, bo one tak lubia tam sobie pobiegać, Madi krótko stwierdziła " porażka ", Jaszo, czy wyobrażasz sobie niewidomą psinę biegającą po lesie samopas bo ja nie -
Julia suczka wyciągnięta z azylu, znalazła nowy dom!!!!
ulka 1108 replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
dobrze, że przyszłyście dziewczyny, strasznie żałuję w takich sytuacjach, że nie mogę być domem tymczasowym -
Julia suczka wyciągnięta z azylu, znalazła nowy dom!!!!
ulka 1108 replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
przepraszam, widzę, że wątek przeniesiony, ale dlaczego nie ma tutaj dziewczyn z Tarnowa -
Julia suczka wyciągnięta z azylu, znalazła nowy dom!!!!
ulka 1108 replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
dlaczego, za młoda jesteś? jak nie możesz tutaj to napisz na pw -
Julia suczka wyciągnięta z azylu, znalazła nowy dom!!!!
ulka 1108 replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Mayuko, co to jest za mordownia, w której psina przebywa, nie ma tam wolontariuszy? -
wiesz Agata ten kraj nie jest normalny i długo jeszcze nie będzie, gdzie nam z takim zas....m prawem do Europy, u nas na okres przejściowy piwinien być stosowany kodeks Hammurabiego, ja już nie mam siły czytać takich wątków, bo moje chore serce nie wytrzymuje, nie wierzę sądom, jestem za linczami, bo chyba tylko to mogłoby coś zmienić
-
rozumiem, wszyscy są winni, a może jednak ktoś oprócz emocji włączy rozum i wtedy sie okaże, że winna jest wyłącznie właścicielka, mam własny dom i pieska staruszka, może nie jestem normalna, ale nie wyobrażam sobie, żeby mój staruszek został sam na dworze jeśli nie sprawdziłam czy wszystko jest pozamykane, strasznie żal mi psiny, bo najbardziej kocham psie staruszki, a teraz możecie mnie zlinczować
-
@ULA@-ma swój DOM, ludzi, kolegów psich i KOTA :)
ulka 1108 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Iljova kochana dlatego chciałabym żebyście były czujne, bo może to się komuś nie spodoba, ale tamte okolice to jest gorsza część Wielkopolski, a na wsi miejsce psa jest na łańcuchu i w budzie, a nie na salonach -
@ULA@-ma swój DOM, ludzi, kolegów psich i KOTA :)
ulka 1108 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
witajcie dziewczyny, jest jeszcze farmerka, albo napiszcie do mariamc czyli Danusi ze schroniska w Szczecinku może ona kogoś poleci, poza tym ja pochodzę z Wielkopolski, ale nie mam samochodu, proszę tylko sprawdźcie dobrze bo to jest wieś, żeby czasami na łańcuch nie poszła -
mam zasadnicze pytanie, czy ktoś z Was był niezapowiedziany u Kasi Przystał w Kobiernicach i widział na własne oczy warunki w jakich żyją psy za nasze niemałe pieniądze, właśnie jestem po lekturze wątku " luksusowego " DT w oborze u Arktyki, przedtem były równie " luksusowe " warunki u Morii, Aliny S, Leny 13, wet-siostry, Obornikach śl. dlatego informuję, że nie dam już ani grosza na żaden hotelik czy DT tym bardziej, że konińskie schronisko nie jest mordownią
-
psinka jest prześliczna, brazowa 1 czy Ty przychodzisz do sopockiego schroniska, bo ja obecnie mieszkam w Sopocie u kuzynki na Żeromskiego i chętnie przyjdę np. wyprowadzać na spacery, co myślisz o tym?
-
zaczynam się ostatnio zastanawiać jak wchodzę na Dogo czy takie rzeczy dzieją się naprawdę czy ja śnię, a jeśli organizacje dla zwierząt prowadzą mordownie to komu wogóle wierzyć, tylko tak dalej a przestanę wierzyć w pomoc na dogo
-
jestem na zaproszenie paulinken, cóż mogę powiedzieć, bardzo kocham psie staruszki, one się starzeją z godnością, myślałam o założeniu domu tymczasowego dla nich, a tymczasem ja muszę się wyprowadzić na jakiś czas z domu, ale jak wrócę będę przyjmowała na DT same staruszki a na razie dorzucę się na DT dla Paulinki i mam nadzieję, że znajdziecie jakiś domowy tymczas bo płacenie za kojec z budą nie ma sensu