Jump to content
Dogomania

ulka 1108

Members
  • Posts

    1363
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ulka 1108

  1. proszę o zajęcie się bazarkiem Kamilawy [url]http://www.dogomania.pl/threads/192187-Srebro-bi%C5%BCu-ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-kosmetyki.-Zaczynam-rozlicza%C4%87-[/url]) , bazarek zakończył się 9 października, do dzisiaj nie ma rozliczenia, wylicytowałam na nim 2 dezodoranty i 3 żarówki energooszczędne w sumie na kwotę 20 zł, po kilku prośbach dostałam w końcu dane do przelewu, ale były podane tylko koszty wysyłki 5 zł, więc wpłaciłam 25 zł, na wątku wpłata została potwierdzona to wszystko w porządku, czekam na przesyłkę. Dostałam dzisiaj, ale tylko 2 dezoranty, żarówek nie dostałam. Chciałam zaznaczyć, że pomagam prawie wyłącznie finansowo, a takie sprawy zniechęcają do pomocy.
  2. ja się też nie boję, to nie człowiek, to ludzka szmata, k...a jak ja nienawidzę ten cholerny kraj, gdzie prezydent poluje a jakiś zasrany poseł mówi, że łańcuchy na wsi są uświęcone tradycją, mogą mnie teraz zamknąć, będę wiedziała za co
  3. Ewa, to znaczy, że z ogłoszeń żadnego praktycznie odzewu, kurcze niedobrze, mają 66 ogłoszeń, nie wiem co wymyśleć
  4. posłuchaj Lilko, nie zrozumiałaś mnie chyba dobrze, ja jestem pewna, że te wszystkie hotele, które powstały jak przysłowiowe grzyby po deszczu, tak naprawdę z hotelami nie mają nic wspólnego, taki prawdziwy jest tylko w Szczecinku i jeszcze myślę, że fundacje mają w Domu Tymianka i u DIF, to wszystko
  5. chciałam coś napisać, ale szkoda mojego zdrowia, powiem tylko, że wszyscy, którzy oddają psy do takich " cudownych hotelików " powinni zacząć się leczyć, poszukajcie dobrego psychoterapeuty albo psychiatry niech Wam naprawi to skrzywione postrzeganie świata i wtedy wróćcie a może zrozumiecie na czym polega pomoc zwierzętom
  6. wiesz Malwi nie wierzę w ani jedno twoje słowo, już dość dawno ktoś mi powiedział, że Ty zakładasz wątek i po jakimś czasie przestaje Cię interesować, wtedy zakładasz następny
  7. dziękuję za zaproszenie i przepraszam, ale na razie nie mogę pomóc finansowo, za dużo tych bied, nie wiadomo komu najpierw pomagać, postaram się wyskrobać coś jednorazowo w listopadzie, zgłoszę się po dane do przelewu, życzę Bartusiowi wspaniałego domku
  8. Ewa i Agnieszka, dziewczyny kochane, ja już po prostu przestaję mieć zdrowie i siły do tego wszystkiego, w środę wieczorem dostałam pw od niki28, że zaraz będzie robić ogłoszenia tylko nie ma podanego nr telefonu do kontaktu, dałam jej nr do Ani /Anny_33/ , niestety ogłoszeń nie ma i na pw nie odpowiada, żałuję, że nie kupiłam wyróżnionego allegro, bo nie wiem czy nie wyrzuciłam pieniędzy w przysłowiowe " błoto "
  9. k...a, gdzie jest takie schronisko, w tym cholernym, przeklętym kraju chyba nigdy się nic nie zmieni
  10. wklejam link do wątku bazarku tekstowego, gdzie na str. 9 jest tekst dla naszych szczeniorków [url]http://www.dogomania.pl/threads/194404-Super-TEKSTY-OG%C5%81OSZENIOWE-w-extra-cenie!-Na-amstaffy-TTBS-i-Dagiego-(24.10)/page9[/url]
  11. witajcie dziewczyny, szczeniaczki są śliczne, a Omega z tymi ucholkami po prostu cudo, robicie bardzo fajne zdjęcia, mam nadzieję, że nika28 cos wybierze do ogłoszeń, może dobrze, że ta Pani się rozmyśliła, to jednak trochę daleko
  12. mam nadzieję, że ogłoszenia im pomogą, wklejam link do bazarku tekstowego, gdzie kupiłam im tekst do ogłoszeń [url]http://www.dogomania.pl/private.php?do=showpm&pmid=4580834[/url]
  13. a ja zamówiłam na bazarku ogłoszenia dla maluchów, a na drugim u Ageralion chcę zamówić dobry tekst do ogłoszeń, ale widzę, że może będzie domek, więc chyba zaczekamy do niedzieli
  14. Tola, nie opowiadaj bajek o braku opieki weterynaryjnej, bo na terenie schroniska jest lecznica, w której urzęduje powiatowy weterynarz Janusz Koziński, specjalista chirurg
  15. dziewczyny, ostatnio jak kupowałam wyróżnione allegro Miodzikowi od Rodziców Maciusia to płaciłam 12,30 zł
  16. Soema, przecudne stadko, niestety nie mogę już wziąć żadnego, ale mogę wykupić pakiet ogłoszeń na bazarku albo wyróżnione allegro dla najbardziej potrzebującego
  17. jak piszesz, że pies jest w krytycznym stanie, to zrób takie zdjęcia żeby to było widać, czy mam się przejechać do schroniska i sprawdzic ?
  18. Dada M wyczyść skrzynkę bo nie można wysłać do Ciebie wiadomości
  19. pieniądze dzisiaj poszły, a paczkę postaram się zrobić jak najszybciej i wyślę tak jak mi napisałaś, córce do Londynu też wysyłam na adres firmy
  20. Ola, będę z Tobą tu na wątku, na mieszka dzisiaj wpłacę na razie 20 zł, paczkę z fantami na bazarek przygotuję tylko przyślij mi na pw twój adres, bo mam tylko imię i nazwisko
  21. Ola, będę z Tobą tu na wątku, na mieszka dzisiaj wpłacę na razie 20 zł, paczkę z fantami na bazarek przygotuję tylko przyślij mi na pw twój adres, bo mam tylko imię i nazwisko
  22. ponawiam swoją propozycję wykupu ogłoszeń i allegro wyróżnione
  23. dziękuję Luiza za zaproszenie, mogę wykupić psiaczkom komplet ogłoszeń i allegro wyróżnione jeśli ktoś zrobi, gdzie one teraz są
  24. Olga, jesteś kochana że zajrzałaś, nie mogę sobie przypomnieć kto robi ogłoszenia, chyba im wykupię na bazarku komplet
  25. to nie jest wątek kieleckich Dymin, chciałabym coś usłyszeć o schronisku w Mysłowicach od ludzi którzy je znają
×
×
  • Create New...