-
Posts
1363 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ulka 1108
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
ulka 1108 replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
proszę o zajęcie się bazarkiem Kamilawy [url]http://www.dogomania.pl/threads/192187-Srebro-bi%C5%BCu-ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-kosmetyki.-Zaczynam-rozlicza%C4%87-[/url]) , bazarek zakończył się 9 października, do dzisiaj nie ma rozliczenia, wylicytowałam na nim 2 dezodoranty i 3 żarówki energooszczędne w sumie na kwotę 20 zł, po kilku prośbach dostałam w końcu dane do przelewu, ale były podane tylko koszty wysyłki 5 zł, więc wpłaciłam 25 zł, na wątku wpłata została potwierdzona to wszystko w porządku, czekam na przesyłkę. Dostałam dzisiaj, ale tylko 2 dezoranty, żarówek nie dostałam. Chciałam zaznaczyć, że pomagam prawie wyłącznie finansowo, a takie sprawy zniechęcają do pomocy. -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
ulka 1108 replied to ata's topic in Już w nowym domu
posłuchaj Lilko, nie zrozumiałaś mnie chyba dobrze, ja jestem pewna, że te wszystkie hotele, które powstały jak przysłowiowe grzyby po deszczu, tak naprawdę z hotelami nie mają nic wspólnego, taki prawdziwy jest tylko w Szczecinku i jeszcze myślę, że fundacje mają w Domu Tymianka i u DIF, to wszystko -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
ulka 1108 replied to ata's topic in Już w nowym domu
chciałam coś napisać, ale szkoda mojego zdrowia, powiem tylko, że wszyscy, którzy oddają psy do takich " cudownych hotelików " powinni zacząć się leczyć, poszukajcie dobrego psychoterapeuty albo psychiatry niech Wam naprawi to skrzywione postrzeganie świata i wtedy wróćcie a może zrozumiecie na czym polega pomoc zwierzętom -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
ulka 1108 replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wiesz Malwi nie wierzę w ani jedno twoje słowo, już dość dawno ktoś mi powiedział, że Ty zakładasz wątek i po jakimś czasie przestaje Cię interesować, wtedy zakładasz następny -
Ewa i Agnieszka, dziewczyny kochane, ja już po prostu przestaję mieć zdrowie i siły do tego wszystkiego, w środę wieczorem dostałam pw od niki28, że zaraz będzie robić ogłoszenia tylko nie ma podanego nr telefonu do kontaktu, dałam jej nr do Ani /Anny_33/ , niestety ogłoszeń nie ma i na pw nie odpowiada, żałuję, że nie kupiłam wyróżnionego allegro, bo nie wiem czy nie wyrzuciłam pieniędzy w przysłowiowe " błoto "
-
SZKIELET I OBIAD - MILAN I MILO - 15kg NIEDOWAGI! POMOCY!!!
ulka 1108 replied to wiosna's topic in Już w nowym domu
k...a, gdzie jest takie schronisko, w tym cholernym, przeklętym kraju chyba nigdy się nic nie zmieni -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
ulka 1108 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dada M wyczyść skrzynkę bo nie można wysłać do Ciebie wiadomości -
NASZ MIESIO MA DOM :-). I oby przestał nawiewać....
ulka 1108 replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
pieniądze dzisiaj poszły, a paczkę postaram się zrobić jak najszybciej i wyślę tak jak mi napisałaś, córce do Londynu też wysyłam na adres firmy -
NASZ MIESIO MA DOM :-). I oby przestał nawiewać....
ulka 1108 replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Ola, będę z Tobą tu na wątku, na mieszka dzisiaj wpłacę na razie 20 zł, paczkę z fantami na bazarek przygotuję tylko przyślij mi na pw twój adres, bo mam tylko imię i nazwisko -
NASZ MIESIO MA DOM :-). I oby przestał nawiewać....
ulka 1108 replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Ola, będę z Tobą tu na wątku, na mieszka dzisiaj wpłacę na razie 20 zł, paczkę z fantami na bazarek przygotuję tylko przyślij mi na pw twój adres, bo mam tylko imię i nazwisko -
OBROŃMY zwierzęta przed cichym katem- DOŚĆ OKRUCIEŃSTWA!!!
ulka 1108 replied to gonia66's topic in Okrucieństwo
to nie jest wątek kieleckich Dymin, chciałabym coś usłyszeć o schronisku w Mysłowicach od ludzi którzy je znają