Jump to content
Dogomania

ulka 1108

Members
  • Posts

    1363
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ulka 1108

  1. nie chciałam Ciebie obrazić, ale jak widzę wpis "cioteczek" o cudownych "domkach" to nóż mi się w kieszeni otwiera, jestem na dogo 2 lata, nie mam dużo postów, bo nie lubię klepać bezmyślnie w klawiaturę, za to dużo czytam i mogę Ci powiedzieć, że znajdziesz tutaj cuda, przede wszystkim "cudowne afery" z udziałem miłośników zwierząt z dogomanii
  2. pikola, głupich nie sieją, sami się rodzą, czy Ty dalej myślisz, że pies ma " cudowny dom " i będą jego zdjęcia z tego domu?
  3. Lilek, też to zauważyłam i chciałabym wiedzieć, bo nawet nie chce myśleć gdzie one jeszcze mogą trafić
  4. dzisiaj wpłacam na konto fundacji 50 zł dla Dingusia staruszeczka
  5. ja mogę pomóc tylko finansowo, do końca września na pewno wpłacę jakieś pieniądze dla psinek
  6. proszę dopisać Urszula Nowak Rogoźno Wlkp.
  7. pomogłaś mi w końcu zrozumieć, że płacimy duże pieniądze domom tymczasowym i hotelom właśnie po to, żeby zdarzały się " wypadki " tylko, że ja tego nie zrozumiem, bo mnie nigdy nie zginął pies, teraz wiem już na pewno, muszę odpocząć od dogomanii i nie wiem, czy będę chciała tutaj wrócić
  8. jak przeczytałam to prawie się udusiłam, Marta, jak tak ma wyglądać twoja pomoc dla psów, to daj sobie spokój i zajmij się czymś, co nie przynosi szkody
  9. próbowałaś się dowiedzieć w ambasadzie chińskiej?
  10. Anetko, po 20-tym wpłacę jakąś kwotę na konto TOZ-u
  11. Dingusiu, staruszeczku kochany, śpij spokojnie, może spotkasz za Tęczowym Mostem moje ukochane staruszki Misiunię i Ernisia, bardzo tęsknię za nimi
  12. przyszłam z wątku Duszka, a tu następna tragedia, danavas, kochana, po 20-tym dostanę więcej pieniędzy na konto to wpłacę na wasze biedy
  13. witajcie dziewczyny, jakiej trzeba pomocy, napiszcie trochę więcej
  14. witaj Sylwija, dziękuję za zaproszenie, na razie mogę dać 5 zł stałej, a później zabaczymy, biedny pies, moi sąsiedzi mają husky Maksa, rozpieszczonego i wypasionego jedynaka, takiego domu życzę Balto, podaj dane do przelewu, pozdrawiam
  15. witam dziewczyny, też jestem bez zaproszenia, postaram się wpłacić coś w przyszłym tygodniu, nic nie napiszę, bo nic kulturalnego nie ciśnie mi się na usta, MALWA podziwiam szczerze za łagodną wypowiedź, mam tylko pytanie, czy ktoś jeszcze wierzy w sprawiedliwość polskich sądów
  16. nie będę pisać dokładnie skąd są nasi sędziowie, delikatnie mówiąc z awansu społecznego czyli z punktów za pochodzenie, niestety Ewo żeby coś się zmieniło to musi wymrzeć kilka pokoleń, komuna nie zostawiła po sobie niczego dobrego, tylko takie ludzkie śmieci, odpady do likwidacji, jestem za samosądami
  17. podpisałam petycję, chociaż ja osobiście jestem za cichymi linczami i samosądami dla takich bydlaków
  18. bardzo się cieszę ze zdjęć, te miny, z Miodzia jest super aktor, życzę z całego serca, żeby córeczka dobrze się chowała
  19. marta, naprawdę chciałabym myśleć optymistycznie, bo do mnie w grudniu 2009r. przyjechał taki przerażony strachulec, sunia Migotka od myszy1, którą adoptowałam, jak mi ją przywieźli to do domu przywlekłam ją na siłę, weszła do pokoju i wskoczyła na nieposłany tapczan, wcisnęła się w kąt i tak siedziała przez dwa tygodnie, w nocy schodziła najeść i napić się, no i oczywiście załatwić się na dywan, na szczęście już nie pracowałam i mogłam jej poświęcić dużo czasu, siadałam przy niej i mówiłam łagodnie, potem zaczęłam głaskać i tak stopniowo zdobyłam jej zaufanie, mnie kocha i pozwala na wszystko, ale reszcie domowników i obcym do dzisiaj nie pozwoli zbliżyć się do siebie, wyjątek stanowi moja 18-letnia bratanica, którą bardzo lubi, za to okropnie się boi małych dzieci i dużych psów, a ja strasznie ją kocham i trzęsę się nad nią jak kiedyś nad moją córką, podziwiam Biafrę i życzę, żeby jej się udało z Maczką i Dumką, bo to naprawdę nie jest łatwe
  20. Anita, czy są jakieś nowe wiadomości o Miodziu, może jakieś zdjęcie?
  21. Marta, to jest bardzo zła wiadomość i wcale nie śmieszna
  22. jak przeczytałam to serce mi stanęło, winni jesteśmy my, ze swoją bezmierną głupotą i debilną naiwnością, że półdziki pies został oddany za nasze pieniądze do jakiejś głupiej, niedouczonej dziwki, gdzie zdziczał jeszcze bardziej, ona nie nadawała się do adopcji tak samo jak Samsung, który dopiero u Jamora zaczął się otwierać, tak strasznie mi żal Operki, możecie mnie teraz zbanować, ja się tutaj nie nadaję
  23. witaj Edyto, jestem na zaproszenie, na fb udostępniłam, z kasą mogę pomóc dopiero pod koniec miesiąca, jak przyleci córcia z zięciem i mnie poratują
×
×
  • Create New...