Jump to content
Dogomania

ulka 1108

Members
  • Posts

    1363
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ulka 1108

  1. biedna psina, ile on może mieć lat, oczywiście nikogo nie ma, jak mnie to wkurza, wyciąga się psy z dobrych schronisk do dt, a potem nie ma pieniędzy na takie biedy z mordowni
  2. cholerne wiejskie chamy, to sie nigdy nie zmieni
  3. Basia1244, jeśli wierzysz w tą rękę, nogę i mózg na ścianie właściciela to gratuluję Ci optymizmu, ja z kolei myślę, że w tym kraju trzeba by utworzyć oddział specjalny i likwidować takich sk......nów, bo sądy działają jak w znanym dowcipie " Na sali sądowej skazany zwraca się do sądu proszę Wysokiej Sprawiedliwości, na co słyszy odpowiedź, tu nie ma sprawiedliwości, tu jest sąd "
  4. Ewuniu, podaj mi konto dla Stefcia to wpłacę parę groszy, kurcze, że nasze portfele nie są z gumy, tyle tych psich bied, że się boję wchodzić na dogo
  5. witaj Ewuniu, witajcie dziewczyny, dla mnie wszystkie psiuńki są śliczne więc Stefcio też tylko co zrobić żeby znaleźć mu dom
  6. witam dziewczyny, udostępniłam na fb
  7. marta, ona jest śliczna, dlaczego ludzie sie boją starszych piesków, one tak kochają i wcale nie są kłopotliwe, mówię z własnego doświadczenia
  8. marta przyślij mi na pw nr konta to wpłacę parę groszy na Dingusia, strasznie się cieszę, że jedzie do Emiś ona na pewno sobie poradzi z jego dolegliwościami, czytam wątek cały czas tylko się nie odzywam
  9. Marta, wpłaciłam tak jak Tobie pisałam 10 zł dla Maczki teraz w lipcu i nie rozumiem dlaczego nie ma mnie na liście wpłacających
  10. jestem na zaproszenie DORA1020, przykro mi nie wspomagam agresywnych psów, nieważne, że jest nieagresywny dla ludzi, wszystko jest do czasu, niewiadomo czy przy próbie rozdzielenia go z innym psem nie zaatakuje człowieka, wiem, że to nie jego wina, widocznie jest po ciężkich przejściach, ale ja uważam, że za duzo ryzykujemy oddając go do adopcji, niestety w takich przypadkach rozsądek musi wziąć górę nad emocjami, od dawna oglądam Policję dla Zwierząt w USA na Animal Planet i jestem pełna podziwu dla nich za to co robią
  11. masza44, to nieważne, że wykształcony jak pochodzi z hołoty, on takie poglądy wyniósł z chamskiego domu, niestety pochodzenie ma znaczenie, też znam kogoś wykształconego, kto psa ma na podwórzu w budzie, bo się wychował w PGR-ze, rodzice pracowali przy świniach, a wykształcenie w tym kraju nie zmienia światopoglądu
  12. Jo37 to nie ludzie, to bydlaki bez serca, tylko wziąć bejsbola w rękę i wymierzyć sprawiedliwość, jedyną, prawdziwą sprawiedliwość jak w kodeksie Hammurabiego
  13. bmj, strasznie mi żal suni, ale dlaczego piszesz, że gdyby miała odpowiednią opiekę weterynaryjną to by przeżyła, przecież sunia była w lecznicy
  14. Agnieszko kochana opróżnij skrzynkę bo nie mogę wysłać PW
  15. normalne w tym kraju, chamstwo i psychole górą, gdzie nam do Europy
  16. dlaczego kłamiesz, wpłaty zawsze szły na twoje konto, podawałas tylko jakie jest zadłużenie w lecznicach, nie wpłacałam i nie wpłacę na żadnego twojego psa bo po prostu tobie nie wierzę, płacę tylko na wiarygodnych wątkach i na tym kończę dyskusję
  17. jeśli chcesz zbierać pieniądze na następnego psa to najpierw rozlicz poprzednie wątki, na których nie ma żadnych rachunków ani faktur, po drugie co to znaczy, że pies jest na śląsku, to jakaś tajemnica państwowa gdzie pies przebywa czy to dlatego żeby nie można było sprawdzić
  18. jestem na zaproszenie Paulinken, na razie mogę dać 5 zł stałej, może później jak się wygrzebię z długów będę mogła dać więcej
  19. takich psychicznych bydlaków przymusowo kastrować żeby tych zgniłych genów nie przekazywali dalej, jestem chora po obejrzeniu zdjęć, taks Ty chyba masz rację
  20. straszne, zapisuję, może też będę mogła pomóc trochę finansowo
  21. GoniuP, czy jest wydarzenie na fb, podaj link to udostępnię i porozsyłam, Ci, którzy to zrobili oby zdychali w męczarniach i bez żadnej pomocy
  22. Aysel, Twoja sunia jak zachorowała miała 8 lat, ja przeżyłam to samo co faith35, weterynarz mnie okłamał co do wieku, miała 2 operacje i po 3 miesiącach i 3 tygodniach umarła, potem powiedział, że się pomylił, bo ona była już stara, gdybym wiedziała wcześniej nie kazałabym jej robić drugiej operacji, operacja w tym wieku niesie ze sobą duże ryzyko dla psa
  23. jestem na zaproszenie, ale nie mam jak pomóc, mogę tylko podnosić wątek i udostępniać na fb
  24. dopiero dzisiaj znalazłam wątek Kapselka, w marcu byłam dwa razy w schronisku, widziałam na żywo Kapselka i Pikusia, stałam przed ich boksem i rozmawiałam z nimi, niestety byłam tylko u kuzynki w Sopocie ze swoim pieskiem i w poniedziałek wielkanocny wracałam do domu, strasznie mi żal Kapselku, że nie mogłam Cię zabrać, a temu sk........wi , który wyrzucił takiego staruszeczka życzę na starość tego samego, śpij spokojnie maleńki Kapselku
  25. ja mam tylko jedno pytanie, czy to coś arktyka poniosła jakieś konsekwencje za to co zrobiła, przecież brała niemałe pieniądze, czy jest tak samo jak z alkoholiczką aliną s i dalej chowamy głowę w piasek i udajemy, że wszystko w porządku, wiem, że zadaję niewygodne pytania, pewnie mam już wrogów na dogo, ale mam to gdzieś, dla mnie najważniejsze są zwierzęta
×
×
  • Create New...