brazowa1, dlaczego film ma być usunięty, Ty chyba nie masz zamiaru bronic tego ścierwa, ludzkiej szmaty, bo dla mnie to nie jest człowiek, nie wiem
utopić dziwkę czy spalić żywcem, ona tylko na taką śmierć zasługuje, tylko niestety w tym p..........m kraju duży procent narodu to patologia, a kary
śmierci nie ma