Jump to content
Dogomania

ulka 1108

Members
  • Posts

    1363
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ulka 1108

  1. zrobiłam dzisiaj przelew deklaracji kwietniowej dla Śnieżka, w poniedziałek powinny być na koncie
  2. Luiza, dzisiaj wpłaciłam na konto Łapki 20 zł, na razie nie mogę więcej
  3. Luiza, podaj mi konto to coś wpłacę, deklarowałam sie na FB
  4. może wstawisz tutaj Agnieszko i tez oczy ucieszymy
  5. zawsze będę pamiętać SAKO [*]
  6. przed chwilą napisałam PW do Ciebie Ewelina, ale oczywiście nie mogłam wysłać, mam wykupiony abonament i cholera jasna mam sto razy gorzej jak poprzednio, odradzam wszystkim abonament, przenoszę deklarację z Ivorka na Ylwę, ale robię to tylko ze względu na Ciebie
  7. bardzo się cieszę, że Śnieżek dzisiaj dotrze do DT, ale przypominam się Agnieszko o nr konta, bo jeszcze nie dostałam
  8. zawsze będę pamiętać piesku
  9. witaj Agnieszko, psina jest bardzo ładna, ma oryginalne umaszczenie, chciałabym wiedzieć do jakiego hoteliku Śnieżek jedzie chociaż jestem pewna, że Ty go nie dasz w złe warunki, a Javenę będę prosiła o przysłanie nr konta
  10. jestem na zaproszenie Javeny, mogę dać 10 zł stałej, ale wolę uprzedzić, że wątek czytam dokładnie i rozumiem to co czytam, nie znoszę cioteczkowania i nie będę ochać i achać, jaki hotelik jest wspaniały, bo czym to się kończy można zobaczyć na wątkach psów u czarodziejki
  11. Sako, nigdy nie zapomnę
  12. czytałam wątek po cichu, chciałam, żeby było zakończenie jak w bajce: a teraz żyli długo i szczęśliwie, ale dla Sako pomoc przyszła za późno, dziękuję winter7 za wspaniałą opiekę i walkę do końca, za to jego oprawczyni życzę żeby spotkało ją wszystko co najgorsze, powinna mieć piekło tu na ziemi, śpij spokojnie Sakuniu
  13. przepiękny psiunio, życie jest takie niesprawiedliwe, dlaczego ja nie mogę mieć drugiego piesia, ale chociaż wpłacę parę złotych na Mieszka, zazdroszczę Ci tamb
  14. nie mogę uwierzyć, przecież było już troszkę lepiej, co się stało ?
  15. czy jest jakieś konto dla Promyczka, chciałabym wpłacić parę złotych na jedzenie dla niego, myślę, że jak się wzmocni to wstanie na łapki, Irka wielki szacun dla Ciebie
  16. odwiedzam Lolusia i chciałam zapytać czy doszło moje 10 zł, bo nie widzę we wpłatach styczniowych
  17. tego sk......na właściciela powiesić na pierwszej gałęzi i patrzeć jak zdycha, a ten kto wierzy, że w tym kraju ustawa coś zmieni to dla mnie jest naiwny idiota, polak musi się bać, czuć bat nad sobą, wtedy jest w porządku
  18. Aniu, bardzo współczuję, masz rację najłatwiej jest uśpić, biedny Tygrys
  19. wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Bianko, Gacuś jest śliczny, a łapeczki ma przecudne, uwielbiam parówki
  20. Klauzunka, wpłaciłam na Lolusia 10 zł, napisz czy dostałaś
  21. Grażynko, wpłacę na Tuptusia 10 zł na razie, a potem zobaczymy
  22. nie wiem co się dzieje, ale dopiero mogę wejść na dogo, bardzo się cieszę, że malutka ma domek
  23. jestem na zaproszenie Satriny, śliczny staruszek, mogę dać na razie 5 zł stałej, jak którys z moich deklarowiczów znajdzie dom to dam więcej
  24. nie dziękuj Grażynko, tylko tak mogę pomóc, bardzo bym chciała, żeby maleństwo znalazło naprawdę dobry dom, niestety moi znajomi są bardzo wygodni i owszem kochają moją Lisunię, ale sami nie chcą przygarnąć żadnej biedy
×
×
  • Create New...