czytałam wątek po cichu, chciałam, żeby było zakończenie jak w bajce: a teraz żyli długo i szczęśliwie, ale dla Sako pomoc przyszła za późno, dziękuję winter7 za wspaniałą opiekę i walkę do końca, za to jego oprawczyni życzę żeby spotkało ją wszystko co najgorsze, powinna mieć piekło tu na ziemi, śpij spokojnie Sakuniu