Jump to content
Dogomania

ulka 1108

Members
  • Posts

    1363
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ulka 1108

  1. witajcie cioteczki z Rzeszowa, co prawda jestem z daleka, ale bardzo chciałabym Wam jakoś pomóc, przeczytałam kilka wątków i wiem, że Wy w odróżnieniu od innych naprawdę kochacie te psy i robicie to bezinteresownie, wielki szacunek dla Was, poza tym w Boguchwale mieszkał mój stryj w czasie wojny i mój ojciec walczył w tamtych stronach, napiszcie czy można przekazać dla przytuliska 1 % podatku to na początek
  2. ja nie rozumiem dlaczego ta śliczna sunia wyszła z obornickiego " Azorka " taka wychudzona, przecież niedawno pisały dziewczyny z tego schroniska, że u nich pieski dostają dobrze jeść i co drugi to grubasek
  3. jestem Ago, dziekuje za zaproszenie, postaram się w kwietniu przekazać parę złotych na Bunię, niestety stałej na razie nie mogę, bo żaden z moich stałych deklarowiczów niestety jeszcze nie znalazł domu, ale postaram się chociaż jakieś jednorazowe
  4. magdyska25, przepraszam, ale 11.03 wpłaciłam dla grubcia 30 zł po 15 zł stałej deklaracji za luty i marzec, miałam trochę kłopotów, ale od kwietnia będę płaciła regularnie co miesiąc
  5. Malwi kochana, ja wpłaciłam w marcu 30 zł tzn. za luty i marzec po 15 zł stałej dekłaracji, od kwietnia będę płacić co miesiąc i założę jakieś specjalne konto do przelewów bo w moim banku można zbańczyć na opłatach
  6. Pianko, mam nadzieję, że jutro dojdą moje pieniądze dla Uszatka za luty i marzec i przepraszam za opóźnienie, ale nie zawsze wszystko zależy od nas, cieszę się bardzo ze szczęścia Uszatka, pozdrawiam wszystkie cioteczki z tego wątku
  7. Pianko, mam nadzieję, że jutro dojdą moje pieniądze dla Uszatka za luty i marzec i przepraszam za opóźnienie, ale nie zawsze wszystko zależy od nas, cieszę się bardzo ze szczęścia Uszatka, pozdrawiam wszystkie cioteczki z tego wątku
  8. jestem, dostałam wiadomość od amensalizm, śliczny staruszek też mam w domu starego pieska, adoptowałam go w lipcu ub.roku, jeśli chodzi o deklaracje to mogę dać na razie jednorazowo 30 zł, mam już kilka stałych deklaracji, chyba że Opera znajdzie dom wtedy będę mogła dać coś stałego, podajcie mi nr konta na pw, pozdrawiam Ulu
  9. kenny, opróżnij skrzynkę pocztową, bo nie mogę wysłać Ci wiadomości a mam coś ważnego do przekazania, rozmawiałam wczoraj wieczorem z kanną, mam nadzieję, że przekazała Tobie to co jej powiedziałam
  10. kenny, w niedzielę pojadę na wizytę do Piły, jak wrócę to napiszę do Ciebie
  11. kanna, Aniu kochana, strasznie się cieszę, że znalazłaś dla Zuzi taki dobry domek, tam w bloku tylko by się męczyła
  12. tak właściwie to dopiero od niedzieli będę wolna, bo w piątek przyjeżdżają znajomi z Brodnicy i w sobotę jadę z nimi do Poznania, ale od niedzieli jestem do dyspozycji
  13. jestem, witam wszystkie cioteczki z Małopolski, oczywiście kenny, że się zgadzam, tylko mi napisz kiedy by to mogło być
  14. klaudus podaj mi nr konta na pw to przeleję Ci jakieś parę groszy na Burka
  15. zuzlikowa, niestety nie mam aparatu cyfrowego żeby wysłać zdjęcia ale mogłabym wysłać paczkę z rzeczami na bazarek i proszę też o nr konta
  16. Aniu, odebrałam przed chwilą Twoją wiadomość odnośnie wizyty przedadopcyjnej w Pile, ja mieszkam 50 km od Piły i mam kogoś z rodziny w Pile więc jeśli chcecie to mogę pojechać
  17. podajcie mi nr konta na pw to wpłacę chociaż 30 zł na Miecia, na razie nie mogę więcej, nie umiem robić bazarków, ale mogłabym przekazać dużo ładnych rzeczy
  18. Pianko, mam nadzieję, że doszła moja wpłata dla Uszatka na styczeń, cieszę się, że dzięki Wam, dobrym duszom z dogomanii kolejny piesek dostał szansę na lepsze życie
  19. Malwi, czy doszła moja deklaracja stała za styczeń, mam nadzieję, że znajdą się jeszcze jakieś dobre duszyczki i Operka uzbiera te pieniądze
  20. kizimizi moje jednorazowe 20 zł na Hope przenieś na Balbinkę, na razie nie mogę deklarować się na stałe, ale postaram się wpłacić parę groszy co jakiś czas
  21. kizimizi moje pieniądze na Hope przeznacz na innego pieska w potrzebie
  22. nie możesz mieć o to do siebie pretensji kizimizi, że w tym kraju na wszystko brakuje pieniędzy i schroniska nie martwią się komu wydają psa ważne że zniknie im z ewidencji, ja mam dwa adoptowane skarby i jeśli ktoś z dogomanii chciałby mnie odwiedzić to serdecznie zapraszam, dla Was mój dom zawsze będzie otwarty
  23. kizimizi, nie było mnie przez jakiś czas, ale jestem przerażona tym co przeczytałam, niestety nie mogę Cię pocieszyć, że z Hope jest wszystko dobrze bo jeśli człowiek nie ma nic do ukrycia to powinien w każdej chwili zgodzić się na wizytę poadopcyjną dlatego trzeba przyjąć najgor- szą wersję tzn. Hope uwiązaną na łańcuchu
  24. dziękuję Livko za zaproszenie, widzę, że Tereska już działa, bardzo chciałabym pomóc, ale mogę tylko wpłacić na razie 10 zł jednorazowo mam już trzy stałe deklaracje i dwa swoje pieski a jestem już na emeryturze
  25. zapisuję się, a czy nie można poszukać mu na razie jakiegoś DT
×
×
  • Create New...