-
Posts
2286 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nano
-
dog niemiecki Lucky szczęsliwie w nowym domu!
Nano replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
ale wiadomo, że właściciel może mówić co innego o warunkach psa niż było w rzeczywistości... -
dog niemiecki Lucky szczęsliwie w nowym domu!
Nano replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
[quote name='tu_ania_tu']dzwoniła Magda - jest na miejscu. Temat wygląda trochę inaczej niż mi przedstawiono (właściciel wygląda na normalnego człowieka, pies nie siedział na łańcuchu) ale bierzemy chłopaka tak czy siak nie zważając na rozgrywki w Głownie[/QUOTE] to ja tu już nic nie rozumiem... a z kim Magda rozmawiała dowiadując się takich informacji ? to w takim razie gdzie pies przebywał ? a w ogole jak sie chłopak zachowuje ? :) -
dog niemiecki Lucky szczęsliwie w nowym domu!
Nano replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
czekamy, czekamy :) -
szkoda :( pozostaje nam czekać dalej :( Magda doszły jakieś nowe wpłaty z deklaracji ?
-
może się da... nie traćmy nadziei...
-
ech... sliczne nowe psiaki... :( a ja pomóc nie mogę ;(
-
[quote name='Maryna']Byłoby jeszcze cudniej,gdyby śmierc 4-ro,5-cio letniego doga nie stawała się normą[/QUOTE] dokładnie :( to u tej rasy jest najgorsze - zaraz, zaraz innych złych rzeczy nie ma, no może to, że sie "troche" slini xD kiedyś średnia wieku dogów była o wiele wyższa :( ech... odkąd pamiętam zawsze marzył mi się dog...
-
[quote name='Maryna']8 letnia suka do rozmnażania,to nie jest najlepszy pomysł Czekamy na dobre wiadomości,niech psu się chociaż uda[/QUOTE] ja to wiem... ale wiesz... tacy ludzie jak właściciel tych psów to o tym nie myślą...
-
mam przeczucie że "właściciel" schował gdzieś sunię, aby mieć z niej zysk w postaci szczeniaków... albo coś w tym stylu... :-/
-
a miesko z zakładki piesek stefek czym się różni od reszty ? oprócz tego, że jest w ilościach hurtowych i niektóre są z kościa a niektóre bez ;)
-
[quote name='agaga21']dzięki, o tą mi właśnie chorobę chodziło.a inne paskudztwa? nie ma nic? jakieś bakterie czy pasożyty? dopytuję, bo byłam pewna, że jakieś jest ryzyko![/QUOTE] no właśnie... a można np mieso (czy tam łapki i inne rzeczy) sparzyć przed podaniem ?
-
z tego co słyszałam to kości również można zmielić :)
-
zadam moze glupie pytanie ale czym się różni mięso z zakladki as-pol a biosk ?
-
poszukuję czegoś w Poznaniu :D zna ktoś coś ? :)
-
i jak tam ? ktoś chętny na Kremcie się odezwał ? co myślicie aby jej zrobić plakaty i nowy banerek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213254-Kup-PLAKAT-BANNER-dla-swojego-psiaka-wesprzyj-Alfa!-Do-13.09-tylko-KUP-TERAZ[/URL]! ?? tylko przydalby się nowy tekst ogłoszenia...
-
dowiemy się pewnie dopiero jak psiak trafi do przytuliska, a potem jak będzie ok to można go będzie zabrać
-
i nadal cisza :(
-
PILNIE POTRZEBNE DT DLA DWÓCH RODOWODOWYCH DOGÓW [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184024-Przytulisko-dla-zwierz%C4%85t-w-G%C5%82ownie.-Szukam-DT-dla-3-kot%C3%B3w-!!!/page82[/URL] cytuje: [quote name='nika28'] Te Dogi z Głowna to są rodowodowe psiaki (nie znam płci ani wieku). Kiedyś jeździły na wystawy, ale teraz chyba już nie... Są bardzo wychudzone, przywiązane jakimiś linkami (łańcuchami ?) na podwórku gdzie jest syf i patologia, nie mają nawet budy. Śpią pod gołym niebem. Są do zabrania na już, ale w Głownie nie mamy ani połowy miejsca. Są w pierwszej kolejce do zabrania, mają trafić do przytuliska pod koniec tygodnia. Ale może Fundacja miałaby jakieś miejsce, i w ogóle nie musiałby jechać do przytuliska ? W Głownie do boksu się nie zmieszczą, a puszczone luzem zostaną pogryzione... :( Nie wiem co zrobić :([/QUOTE] cioteczki proszę ratujcie !!! ;(
-
[quote name='nika28']No i jeszcze jedna zła wiadomość. Edi przestał chodzić, ma wielkiego guza na plecach, chyba nieoperacyjnego. Niestety, już go nie uratujemy, bardzo cierpi :( [/QUOTE] ech :( najgorsze jest to, że nie doczeka swojego domku ;(;( nie odejdzie w poczuciu ciepła, miłości ;(:(