Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. łoo fajniutkie te hafty :) ja bym się chyba też skusiła, ale na sam z dogiem bez ludziów xD
  2. [quote name='_Dunaj_']Gdybym nie miała już kilku skarbów, tybym się nawet chwili nie zastanawiała[/QUOTE] no dokładnie...
  3. czekamy na wieści i trzymamy kciuki :)
  4. [quote name='Maryna']I może fotkę strzeli??:-))[/QUOTE] ja tam bym sie nie pogniewała ;p wręcz przeciwnie :D
  5. czy jest jakaś szansa na fotki ? :D
  6. i ja podrzucę śliczną sunie...
  7. jak dobrze że już spokojnie śni... całuski w oślinione fafle dla Rewizorka ;)
  8. ale ucieszona mordka :)
  9. dziękujemy za podnoszenie i za odwiedziny nowych cioteczek :)
  10. Dunaj znam ten ból... też mam 4... też 3 przygarnięte, jeden kupny... i tez mnie rozdziera na samą myśl, że nie stać mnie na utrzymanie kolejnego psa :(
  11. melduje się u suni...
  12. czekamy :)
  13. magda podaj mi prosze na priv konto do wpłat... bo miałam gdzies ale zapodziałam... :/ Kremcia dostanie swoją cześć z bazarku...
  14. [quote name='Nano']Moge zrobić chłopakowi allegro. Potrzebuje testu i zdjęć :)[/QUOTE] moja propozycja nadal aktualna :D
  15. i ja miziam o poranku :)
  16. już sie nie mogę doczekać nowych wieści :) ucałuj ją ode mnie :D
  17. a powiec coś o Karusiu wiecej, ile lat jest w schronie ? jaki ma stosunek do innych psów itp ?
  18. [quote name='nika28']Edi już za TM... Jego stan się pogorszył, i leki przeciwbólowe już nie działały... Nie było sensu przedłużać jego cierpienia... :([/QUOTE] ech :( spij słodko aniołku [*]
  19. ech :( masakra z tymi psiakami :( jak mnie serce boli... mimo iż bym chciała to nie moge ;(:( a jak Edi sie czuje ? :(
  20. parę gorszy dostanie odemnie z bazarku.. ale cały czas czekam na kilka osób i nie mogę bo rozliczyć... betka twoje portrety sa u mnie, dzis je wysle
  21. boziu... jak chudziutki skarbek :( Glutofia ukłony dla ciebie... :* teraz będzie już tylko lepiej :)
×
×
  • Create New...