Dunaj znam ten ból... też mam 4... też 3 przygarnięte, jeden kupny... i tez mnie rozdziera na samą myśl, że nie stać mnie na utrzymanie kolejnego psa :(
[quote name='nika28']Edi już za TM... Jego stan się pogorszył, i leki przeciwbólowe już nie działały... Nie było sensu przedłużać jego cierpienia... :([/QUOTE]
ech :( spij słodko aniołku
[*]