Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Ewka bardzo mi przykro :shake::shake::shake:
  2. Nie jest powiedziane, ze zle trafil...............
  3. Gacus a co to ciocie podhalanki poszly po imprezie myc szklanki Zadna tu nie przychodzi I nic jej nie obchodzi Gacek zjedz od Jamora placek Popij woda zrodlana Moze ciotki przystana i o tobie pomysla z trzosika grosika przysla :):)
  4. [quote name='anawa']No tak, zgadzam się w 100% - zalizać to on potrafi :lol: ............. złodzieja pewnie też............. :evil_lol:[/quote] Trzeba napisac, ze Kojot moze sluzyc jako tester do lodow :):)
  5. Mozna napisac, ze byl chory i co sie stalo, ale na koncu koncentrowac sie na jego obecnych pozytywach. Nie wiem, czy on dalej wymaga lekow itp, w kazdym razie trzeba podkreslic, ze ma silny organizm i super charakter.
  6. Mnie sie wydaje, ze do przystanku sie przyzwyczaij, no moze mial ludzi tam co go odwiedzali, potem pojechal w inne miejsce i troche go to zbilo z tropu. ;);)
  7. Mysle, ze w domu tymczasowym lepiej niz w schronisku.
  8. O jak dobrze, ze Stasiowi trafil sie DT. :):)
  9. Hej piesek co u ciebie slychac ??????
  10. No i co z tym pieskiem, nikt sie nim nie ineteresuje ?????????????????????:shake::shake::shake::shake::shake::shake::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  11. Dobrze, ze tu trafilam moze sie tez na calowanie zalapie :):):hand::hand::iloveyou::cool2::klacz::sweetCyb:
  12. Zapomnialam o Atosie, chlopaki musicie sie zjednoczyc i do jakiego domku wskoczyc :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  13. Tez myslalam, ze pojedzie do Jamora. Teraz musicie poszukac innego............
  14. Skoro dotychczasowe ogloszenia nie dzialaja to trzeba wymyslec jakies inne. Napewno jest ktos kto chce Pele :):)
  15. Jamor do 7 listopada jest na jakims szkoleniu i nie bierze duzych psow, ale spytajcie sie czy by jej nie wzial jak wroci. On sobie dobrze radzi z duzymi psami. Niedawno wzial agresywnego husky i ten pies po jakims czasie bawi sie corka Jamora. Wydaje mi sie, ze to byloby najlepsze miejsce dla Sofii.
  16. To Miszka jedzie do Ani na miejsce Lady ?? Lady sie strasznie zasiedziala, ale niedlugo juz jedzie.
  17. Kodinka nos przy ziemi i szukaj domu :):)
  18. Musi sie udac:loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. Caly czas sledzilam watek Bruno i mialam nadzieje, ze go ktos wezmie :):) i stalo sie :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  20. To kiedy piesek pojedzie do DT ??
  21. No to Milusia teraz to juz bedziesz sie caly czas smiac :):):loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...