Gacus a co to ciocie podhalanki
poszly po imprezie myc szklanki
Zadna tu nie przychodzi
I nic jej nie obchodzi
Gacek
zjedz od Jamora placek
Popij woda zrodlana
Moze ciotki przystana
i o tobie pomysla
z trzosika grosika przysla :):)
[quote name='anawa']No tak, zgadzam się w 100% - zalizać to on potrafi :lol: ............. złodzieja pewnie też............. :evil_lol:[/quote]
Trzeba napisac, ze Kojot moze sluzyc jako tester do lodow :):)
Mozna napisac, ze byl chory i co sie stalo, ale na koncu koncentrowac sie na jego obecnych pozytywach. Nie wiem, czy on dalej wymaga lekow itp, w kazdym razie trzeba podkreslic, ze ma silny organizm i super charakter.
Mnie sie wydaje, ze do przystanku sie przyzwyczaij, no moze mial ludzi tam co go odwiedzali, potem pojechal w inne miejsce i troche go to zbilo z tropu. ;);)
No i co z tym pieskiem, nikt sie nim nie ineteresuje ?????????????????????:shake::shake::shake::shake::shake::shake::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Jamor do 7 listopada jest na jakims szkoleniu i nie bierze duzych psow, ale spytajcie sie czy by jej nie wzial jak wroci. On sobie dobrze radzi z duzymi psami. Niedawno wzial agresywnego husky i ten pies po jakims czasie bawi sie corka Jamora.
Wydaje mi sie, ze to byloby najlepsze miejsce dla Sofii.
Caly czas sledzilam watek Bruno i mialam nadzieje, ze go ktos wezmie :):) i stalo sie :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: