Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Podhalany sa na ogol bardzo dobre dla wszelakich innych zwierzat. Trzeba je oczywiscie sobie odpowiednio przedstawic. Mam podhalanke i w tej chwili 2 koty, ale byly 3. W Polsce tez mialam podhalana ze schroniska i kota i byla zgoda :):)
  2. Ja pewnie bym sama dzwonila co pol godziny :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. Bardzo sie ciesze i mam nadzieje, ze domek bedzie wspanialy :):)
  4. O jaki slodziaczek :):) A oglaszacie go :):) bo to zbrodnia, zeby siedzial w schronie :shake::shake::shake:
  5. [quote name='auraa']Ja zaglądam do Ogonka ale co mogę napisać? Tragedia:shake:[/quote] Dobrze, ze zagladasz:multi::multi: Sa gorsze wypadki jak chodzi o problemy zdrowotne. Jest tylko kwestia znalezienia kogos kto wzial psa i sie nie bal, ze sobie nie poradzi. Wydaje mi sie, ze latwiej by bylo sobie z nim poradzic jak by mieszkal w domku z ogrodkiem.
  6. [quote name='ketunia']Marlenka była dzisiaj w hoteliku u Jamora po naszego Tuptusia i widziała Wilczka. Ponoc miał taki smutny wzrok. Taka prośbę żeby go zabrać:-([/quote] On mieszkal na przystanku PKS, to chyba niezbyt dobre miejsce na zime :shake::shake::shake:
  7. [quote name='__Lara']A może w takim razie Wolter? ;)[/quote] Myslisz, ze on bedzie filozofowal :):)
  8. Tuptus jestes gosc. Wszystko bedzie cacy:):)
  9. Wydaje mi sie, ze Dorcia co byla u Jamora tez mieszka w domu i jakos sobie ludzie z nia radza. Miejmy nadzieje, ze p. Ewa oblaskawi Ogonka. On zasluguje na lepsze imie ??? Cos by trzeba wymyslec.
  10. [quote name='choleraa']witam Gacusia i wszystkie cioteczki. Jego slawa go wyprzedzila, dostalam linka, poczytalam i oto jestem.;) pies jest przecudny:loveu: mam nadzieje, ze szybko znajdzie sie dom dla niego. bede obserwowac watek, kiedy tylko bede mogla, postaram sie pomoc..[/quote] Dziekujemy za odwiedzenie Gacusia :):)
  11. Zorz, ale masz szczescie w nieszczesciu :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  12. Z psami roznie bywa. Mielismy pare podhalanow na tymczasie co tez sie wszystkiego baly. Hektor przez tydzien (jak go wzieli do domu) spal w ogrodzie zaszyty w krzakach, deszcze nie deszcz siedzial tam i sie nie pokazywal. Teraz mamy Halszke na tymczasie, siedzi w budzie i nawet nosa nie wysciubi. Moj kot Ming siedzial w piwnicy przez 2 miesiace i dopiero po tym czasie wylazl. Teraz by tylko lezal na moich kolanach. Od czasu do czasu dalej sie czegos przestraszy, ale to nie ten sam kot. Trzeba takiego psa wziac i dac mu czas, zeby nabral zaufania. On potrzebuje jednego czlowieka i duzo spokoju.
  13. [quote name='majuska']Z bazarku możecie liczyć na jakieś 245 zł, liczę, że jeszcze podrośnie:evil_lol:[/quote] Och to swietnie, to niedlugo Kibicek bedzie mial na hotelik :):)
  14. Tuptus powinien nazywac sie Magnat :):)
  15. [quote name='idusiek']Ogonek nie ma ogłoszeń, bo jest dzikuś :oops: kto by chciał takiego psa?[/quote] No to jak ma znalezc dom, albo ma sie cos wydarzyc, jak nic sie nie dzieje?? Pirat tez byl a go wzieli, Dora tez itp :roll::roll::roll:
  16. Gacus slyszalam, ze cie sie humor poprawil :):)
  17. Czy kto mu robi jakies ogloszenia itp. ??
  18. [quote name='idusiek']bardzo mało, prawie nikt- tylko Ty i ja :shake:[/quote] A co sie robi, zeby bylo wiecej. Ja jestem nowa i sama sie narazie nie bardzo orientuje jak mu pomoc ??
  19. [quote name='anawa']Dwa buldożki, papuga i, zdaje się, dwa koty..........;)[/quote] Wow to Piracik ma tlumy towarzystwa :):)jestem ciekawa co mowi na papuge?? i tak wogole jak mu sie wszyscy podobaja :):)
  20. [quote name='anawa']???????????????????[/quote] Wycztalam na ktoryms watku, ze bylas z nim na spacerze i sie super wylatal :):) i skojarzylo mi sie z okreslenia Dzien Szakala z Dniem Kojota :):)
  21. Zdjecia mile widziane :):)
  22. Moja psica nie jest z odzysku, a tez tlumu nie lubi. Dorcia jak widze robi postepy. Troche spokoju i opieka tych samych osob i Dorcia bedzie jak szostka :):)
  23. Cos malo osob kibicuje Ogonkowi ?????
  24. Sorry Jamor, ale nie mialam innego namiaru. W miedzyczasie odezwala sie do mnie osoba zbierajaca pieniadze.
×
×
  • Create New...