Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. To super Floyd pakuj walizki :):)
  2. To masz ruch w interesie :roll::roll::roll:
  3. [quote name='majqa']Jasne, tylko drugie znacznie mniejsze zajmuje mąż (z doskoku z Jolą). :evil_lol:[/quote] A Jola to ta od Grocholi :):)
  4. To dobrze, ze jest dobrze :):)
  5. To super :):):multi::multi::multi::multi::loveu::D:D:D
  6. Gacek gdzie te ciotki podhalanki co po imprezach myja szklanki :cool3::cool3:
  7. Musi sie udac :):):loveu::loveu::loveu:
  8. Ktos szuka psa w stylu ONka, mlodego to moze zglosic tego tu jest temat: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/mlody-duzy-pies-poszukiwany-na-slasku-147621/[/url] Ten jest taki ladny, a warunki oferowane bardzo dobre.
  9. Moonek szukaj domku piesek:):)
  10. Chetnie bym pieska obejrzala, ale boje sie wejsc na pierwsza strone :shake::shake::shake:
  11. [quote name='zuzka']To dobrze bo jest cisza jak makiem zasiał.A i coraz mniej cioteczek do niej zagląda.[/quote] Nie prawda :):)
  12. [quote name='marlenka']Zapomniałam napisać ze z mojego bazarku Tuptus ma skromne 50 zł :oops:[/quote] Kazde pieniazki sie licza i mam nadzieje, ze Cie Talib nie schrupie:):) @Ingrid zawsze mi sie wydawalo, ze Western Union solidnie bierze za uslugi, ale moze to bylo dawno :):)
  13. On sie chyba narazie faktycznie nie nadaje ???
  14. Mozesz mnie wpisac na $20 kanadyjskich stalej deklaracji.
  15. [quote name='akrim']mogę to (z poprawkami) wykorzystać do bazarków?[/quote] Jasne taka tworczosc radosna :):)
  16. Maly trzymaj sie...........
  17. [quote name='iwlajn']Szarotka:lol: pewnie że się załapiesz, czemu by nie:evil_lol:[/quote] O to swietnie, chociaz mysle, ze moj TZ to by sie jeszcze bardziej ucieszyl, bo tu same kobity :):)
  18. A nie taniej by bylo przez paypal ??
  19. [quote name='ketunia']Tuptuś jutro opuszcza klinikę:multi:. Przez kilka dni musi jeszcze jeść papki RC i brać antybiotyk. Więcej pewnie napisze Marlenka jak tutaj przybędzie.[/quote] Tuptus do zobaczenia jutro. Mam nadzieje, ze pokazesz pyszczek :):)
  20. [quote name='Monday']Pytałam jamora. Odpisał, że nie ma miejsc. A jak spytałam czy wziąłby ją gdyby miejsca się pojawiłym to nie odpowiedział. Albo zapomniał -zapracowany, albo mnie olał :angryy:[/quote] Jamora prawie nie ma w domu, bo jest na jakims szkoleniu, psami zajmuje sie do 7 listopada jego zona i dzieci. Czasami to jest najlepiej zadzwonic i osobiscie sie spytac.
  21. O dzieki za wyjasnienie:razz::razz::razz:
  22. A innego miejsca nie ma, bo z domkami to roznie bywa :roll::roll::roll:
×
×
  • Create New...