Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. [quote name='UBOCZE']Fotki cudne!!! Pozdrowienia dla Fiodora i Gacka od "natolińskich plakaciarzy" z czasów poszukiwań!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Ale milosc kwitnie :):)
  2. [quote name='Piromanka']Miałam wielka nadzieje, że coś wyjdzie z tej adopcji. Ale cóż.... proza życia.... :placz:[/quote] Nie bedzie ta to bedzie inna :):)
  3. [quote name='fiorsteinbock']Podnosze Fredziunke! A deklaracje ostatnio ciezko ida, tyle potrzebujacych :shake::-([/quote] Mysle, ze zawsze jest tak samo :razz::razz::razz:
  4. [quote name='dorota1']Dobrze, że zadzwoniłaś;) Przynajmniej coś wiemy. Mam nadzieję, że ta rotweilerka zaakceptuje Milę, one są prawie w jednym wieku.[/quote] Jestem pewna, to tylko kwestia czasu :):)
  5. [quote name='Ingrid44'][B]Czy ktos byl by tak mily i nauczyl mnie jak wklejac banerki. Bede bardzo wdzieczna.:multi:[/B][/quote] To nie takie proste, szczegolnie linkowanie banerka. Dalej nie moge sobie z tym poradzic, :mad::mad::mad::mad:
  6. [quote name='kropka77']po angielsku..[/quote] Daisy :):)
  7. No to Gacus teraz muszle juz zlezc z dogo, bo praca czeka, masz pozdrowienia od Mayi, ktora spi z tylu za moim krzeslem :):)
  8. Szukajcie emerytow, ktorzy lubia duze psy :):) Mowie to powaznie, zeby znalezc klienta trzeba wiedziec kogo sie szuka i markteting musi byc ukierunkowany. Kazdy pies znajdzie dobry dom, jezeli ogloszenie jest dobrze napisane. Zaden pies nie jest dla kazdego, musi znalezc osobe, ktora szuka akurat takiego psa :):)
  9. A to bida:shake::shake::shake:, mowie o tym psim staruszku, ale nie dziwie Ci sie, bo ja bym tez wziela. Jak pogryziony to sie nie dziwie, ze sie psow boi. Bida jedna.
  10. Witaj Gacusiu :):) napisz co slychac :):)
  11. A jaki hotelik ??
  12. Moja psica ma na imie Maya bo przyjechala z Gwatemali a to kraj Mayow :):) Kocica Szarotka, bo szara, kot Rudy bo rudy i kot Ming - przyszedl z DT z takim imieniem :):)
  13. Gacus popros Jamora, zeby cie do komputera dopuscil i napisz co slychac :):)
  14. Moja Maya ta z avatorka po lewej, to wypchnela okno glowa tak szczekala na listonosza :):) czesc szyby sie zbilo a reszta wypadla. Mayi sie nic nie stalo :):) wyobrazam sobie mine listonosza jak zobaczyl ten wielki psi leb tuz kolo drzwi gdzie zostawia listy :):):evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. Trzeba by po oglaszac pieska, ale ja nie wiem jak sie to robi i gdzie. Popytam na forum podhalana, moze nam ktos pomoze, a moze ktos z dogo sie tym zajmie ??? Domek musi pieska widziec :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  16. Gacus jak sie masz, nikt dzisiaj do Ciebie nie przyszedl, nic sie nie martw. Masz pozdrowienia od Mayi i kotow :loveu::loveu::loveu:
  17. [quote name='jamor'] a tak zwoją drogą , to bardzo miło jest u nas go gościc. Psiak jest niesamowity. Staje jak wmuriowany, słucha co sie do niego gada i stara sie to przeanalizować. Pieknie sie skupia. Dynamiczny a zarazem delikatny.[/quote] To powinno pojsc do ogloszen Lando :):)
  18. Ten banerek Malwi jest bardzo ladny, taki pogodny i Pele wyglada wesolo :):)
  19. Ja nie wiem czy ktos mial kiedys psa co niczego nie zjadl ?? mnie sie nie udalo:evil_lol::evil_lol:, kazdy pies, a pare nie bylo po przejsciach, zjadaly rozne rzeczy :):) i nikt ich z domu nie wyrzucal. Wydaje mi sie, ze tacy ludzi poprostu nie wiedza co to miec psa.
  20. Lando widocznie spokrewniony z moja Maya, bo ona robi to samo :):) a lezenie w sniegu to dopiero jest fajnie :):)
×
×
  • Create New...