Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Szarik jak sie czujesz :):)
  2. Mam nadzieje, ze Lady sie odezwie :):)
  3. Biedaczek :shake::shake::shake:
  4. [quote name='basia']Hej, Gacek! Jak tam nasz haszczak Lando się spisuje? Pewnie szaleliście razem na śniegu, co? ;)[/quote] Podhalany tez bardzo lubia zime. Moja to by w sniegu lezala caly dzien :):)
  5. Nie wiem jak Lando z psami, ale Gacek chyba jest z tych co sie zbytnio nie angazuje :):)
  6. U nas na szczescie sie pytaja czy pies jest przyjacielski :):)
  7. Witaj Gacus, tlumow to ja tu nie widze :roll::roll:, ale my z Maya i kotami cie odwiedzamy :loveu::loveu::loveu:
  8. Hej Kojot zajrzyj do Gacka, bo tam to juz kompletna posucha :):)
  9. Fredzia co tam u Ciebie slychac ??:):)
  10. [quote name='Malwi']ja czekam na informacje od jednej doomaniaczki której wyadoptowałam cockera, ponoć jej znajomy szuka labradora... miała się dopytać więcej i pokazać pelego... może ponowie moje pytanie ... czy Pele jest w końcu wykastrowany ?[/quote] Spytaj Jamora napewno wie czy pies wykastrowany.
  11. To pochodz troche po watkach i po oglaszaj. Zawsze sie ktos trafi. Jak mi sie jeden potencjalny zwolni to, moge sie zadaklarowac.
  12. Ja przychodze i czytam, ale do naszego Gacka tez nikt oprocz mnie nie chodzi, zajrzyj do biedaka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/owczarek-podhalanski-gacek-samotnosc-wierny-towarzysz-147395/?highlight=gacek+jamor[/url] Oni sa w jednym hotelu, mam nadzieje, ze sie lubia :):)
  13. To swietnie :):) mialam zamiar brac sie za pisanie ogloszen sama, ale ja nie mam zadnego doswiadczenia w tej kwestii. To znakomicie, ze Camara to zrobi:):) zdjelas mi kamien z serca :loveu::loveu::loveu:
  14. A wiadomo co mu jest ??
  15. [quote name='Ajula']nie ma dla niego domu :shake: póki co będzie mieszkał na lotnisku aeroklubu (tam pracuje mój TZ) - zbudują mu ciepłą budę, zaszczepią, jak trzeba to podleczą, będą dobrze karmić w aeroklubie mieszka już kot, mieszkał też jeden pies - lepsze to niż umieranie w śniegu pod płotem :-([/quote] Psu sie zdecydowanie udalo :) Bedzie pilnowal aeroklubu :):) zeby go kto gdzies nie przeniosl. :crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol:
  16. Sunka co u Ciebie slychac ???daj glos:):)
  17. Tuptus sie nie obrazi:):) Ja umiem robic banerki, wklejac, ale linkowanie jest takie nie do przewidzenia. Forum nie dziala dobrze na mozilli, lepiej na IE, ale ogolnie ma rozne takie braki techniczne :mad::mad::mad:
  18. [quote name='Norel']Też racja,ale już troche trace nadzieje na sensowny dom-tyle psiaków sie poniewiera:placz::angryy:[/quote] Nigdy nie nalezy tracic nadzei:multi::multi::multi:, przez nasze forum przeszlo juz tyle wyadoptowanych podhalanow i to o wiele starszych, chorych itp. Popatrz na tego tutaj i on tez napewno znajdzie dom, mimo wieku i stanu zdrowia. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/owczarek-podhalanski-gacek-samotnosc-wierny-towarzysz-147395/[/url] To ten maly ma o wiele wieksza szanse. Trzeba tylko znalezc kogos kto chce podhalana :):)
  19. [quote name='mmlasowice']Wig zdjęć jeszcze nie robiłam. Wykąpię psa i popstrykam fotki. Wyślę je Tobie. Jutro sprawdzę czy pies nie ma chipa. Jutrzejszy dzień będzie bardzo trudny. Mamy rocznicę ślubu. Do rocznicowego stołu zasiądą goście honorowi :psy i koty!!![/quote] Jestem ciekawa czy bedzie wiecej ludzi czy psow z kotami :):) Zrob zdjecia, bo jestem ciekawa jak sie prezentujecie :):)
  20. [quote name='Renata5']Naumiałam się od cioci Marysi:loveu::loveu::loveu:[/quote] Ale jestescie zdolne, ja probowalam na rozne sposoby i szlo mi jak ............. postaram sie skorzystac z tych wskazowek :):););):cool3::cool3::cool3:
  21. Szarik potrzebuje wiecej stalych deklaracji, zeby mogl mieszkac w hotelu.To mlody i sliczny psinek :):) prosimy o pomoc dla Szarika:cool3::cool3:
  22. Mam nadzieje, ze cos wiecej napiszecie :):)
×
×
  • Create New...