[quote name='Monday']Pytałam jamora. Odpisał, że nie ma miejsc. A jak spytałam czy wziąłby ją gdyby miejsca się pojawiłym to nie odpowiedział. Albo zapomniał -zapracowany, albo mnie olał :angryy:[/quote]
Jamora prawie nie ma w domu, bo jest na jakims szkoleniu, psami zajmuje sie do 7 listopada jego zona i dzieci.
Czasami to jest najlepiej zadzwonic i osobiscie sie spytac.