Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. [quote name='Panca']chcialabym zobaczyc zdjecia Cygana- Cudaka z nowego domu:evil_lol:[/QUOTE] Ja tez :):)
  2. Nie wcale nie o to chodzi. Szarik musi trafic do domu gdzie ludzie zaakceptuja go takim jaki jest. Trzeba sie dowiedziec od pana czy on jest chetny wziac psa o takiej dyspozycji jaka ma Szarik. Szarik zdecydowanie potrzebuje domu, ale takiego, ktory bedzie na zawsze. Powiedzialas prawde, chodzi tylko o to, czy ludzie go chca, czy to jest taki pies ktorego oni szukaja, albo czy to sa tacy ludzie, ktorzy nawet jak pies nie spelni calkowicie ich oczekiwan, mimo to go zatrzymaja. Napewno jest potrzebna wizyta przedadaptacyjna kogos kto jest w poblizu potencjanego domu i juz tego typu rzeczy albo robil, moze jest jaki zestaw pytan dostepny z ktorego mozna skorzystac.
  3. [quote name='anawa']Ja też bardzo bym tego chciała ale na razie to nie ma w czym wybierać :shake: Więcej telefonów nie było :-([/QUOTE] Trzeba zawsze byc pewnym, ze beda :):) Kojot widocznie tez nie chce sie z nami rozstac :loveu::loveu:
  4. Niestety dogo szwankuje i to pewnie utrudnia znalezienie tematow.
  5. Nic sie nie przejmuj jak ktos dzwoni i sie nie nadaje, bo to pewnie sie zawsze zdarza. Kazdy pies szczegolnie mlody cos od czasu do czasu pogryzie. Jest psem i ma zeby :lol::lol::lol: A ile masz psow na stanie ?? Miejmy nadzieje, ze sasiedzi przygarna tamtego :cool3::cool3::cool3:
  6. [quote name='lika1771']Kto wie czemu dogo wariuje[/QUOTE] Dogo ma problemy techniczne, wielki serwis, wymaga dogladania i duzej ilosci pracy, zeby to utrzymac w sprawnosci.
  7. Ja kapie mojego psa raz na rok i jest ok. To kapanie moze jej zaszkodzic. Powiedzcie pani, ze pies moze zaczac chorowac.
  8. Pomysl bardzo dobry, piesek ladny i mlody.
  9. Macie racje, najpierw trzeba czlowieka dobrze wypytac, potem dom sprawdzic, no dobrac psa, tak, zeby wszyscy byli zadowoleni :):)
  10. Czy on jest taki tlusciutki czy mnie sie wydaje ??
  11. No i jak Wam idzie z zbieraniem pieniedzy ???
  12. Piesek jest wyjatkowo ladny :):)
  13. Kodinka daj glos, bo Cie nie slychac :):)
  14. Przeczytalam co sie wydarzylo i w sumie to sie Zorzowi nie dziwie :):) To pies po okropnych przejsciach, kto wie kto i w jaki sposob sie nad nim znecal. On poprostu dostal tzw. panic attack, byl w obcym miejscu, wsrod obcych ludzi i spanikowal. Tego typu pies nie nadaje sie na weekendowe wizyty. Po jakims czasie mu pewnie przejdzie, ale to jeszcze za wczesnie.
  15. Wiem, ze lezy Ci na sercu sytuacja Szarika, ale przeczytaj watek Jamora. I on i ja jestesmy przekonani, ze pieniadze sie znajda to raz, poza tym Szarik ma ogromne szanse na adopcje. Natomiast niedopasowana adopcja jest ryzykowna. Duzo ludzi traktuje psa jak wiekszosc dogomaniakow, czyli bierze go takim jaki jest i tyle, ale dla niektorych ludzi pies ma spelniac swoja role, wiec jak nie spelnia to go nie chca, jak czlowiek szuka psa do pracy a dostanie takiego co deszczu nie lubi itp, to moze to byc problem. Nie bede sie wiecej wtracac, bo jestem daleko i moge psu tylko pomoc finansowo, wiec ostatnie zdanie nalezy do tych co moga cos zrobic konktretnie a nie tak jak ja "strzepic jezyk po proznicy" :eviltong::eviltong::eviltong:
  16. Nie wiem czy wiesz Norel, ze Gacek juz ma dom :):) tempo ekspresowe :):) Teraz czas na Vulkana :):)
  17. [quote name='kamilawa']Tylko zmieńcie tego 'byka' w temacie :evil_lol:[/QUOTE] Byka w temacie nie widzialam, a bialy byk pojechal do domu :):)
  18. Floyed powodzenia :) duzo szczescia :):)
  19. [quote name='Ingrid44']Robimy,robimy . Agnieszkal2 ma juz prawie gotowe. Ogloszenie ukaze sie w "Moj Pies" dopiero w Grudniu. Robimy rowniez dla Szarika i Placusia -jesli nie znajdzie domku do tej pory.[/QUOTE] A co trzeba zrobic, zeby sie tam zalapac, bo trzeba tez znalezc domek dla Kojota :):) potrzebujemy domek u kogos kto bedzie sie meldowal na dogo, bo ja sie czuje z Kojotem zwiazana :):)
  20. Co prawda ja sie tak przyzwyczilam do Kojota, ze trzeba mu znalezc domek ktory bedzie sie do nas odzywal, bo bedzie mi glupio bez niego :p:p:p
  21. Dostalam od Anawa wszystkie teksty popatrze jutro, no i napisze co mysle. Zawsze co 3 glowy to nie jedna :):) Moze wymysle, cos dobrego kto wie :eviltong::eviltong::eviltong::p:p:p:cool3::cool3::cool3:
  22. A nie mozecie do schronu wyslac kogos kogo nie znaja ??
  23. To jest to co Jamor napisal o Szariku na swoim watku, wiec moze Ponka ma troche racji, ja psa nie znam, myslalam, ze wszystkie owczarki sa jednakowe, ale moze nie:cool3::cool3::cool3:, w koncu chodzi o to, zeby pies dobrze trafil i ludzie byli zadowoleni i wszystko gralo. "nie wiem czy tylko u mnie czy to tak ogólnie, ale nie moge otworzyc zadnej strony po odnośnikach, wiec dlatego pisze to na ogóle. miałem dzis telefon, rozpytania w sprawie szarika. facet pytał o niego , jako miałby iść docelowo na wieś do jego rodziców, do pomocy w pracy przy naganianiu krów. Nie mi o tym decydowac , bo ja tylko usługi dla Was prowadze, ale jakby nie doszło do obustronnego porozumienia w sparwie szarika i tej roboty dla niego, to proszę wziaść pod uwagę Rufusa. szarik to taki gosc, że jak tylko zaczyna padac to spierdziela do boksu i gapi sie na niebo. To by była idealna robota dla Rufusa. Jemu nie przeszkadza nigdy pogoda, błota i wilki jakies. Gadałem z nim, mowi ze chciałby, bardzo chciałby. Przekazcie tam na wątek, ja nie potrafie tam wejsc." Jamor ma psa, no i jest doswiadczony, ale decyzja jest dla tych co z psem mieli doczynienia. ____
×
×
  • Create New...