-
Posts
27988 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Szarotka
-
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Szarotka replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panca']chcialabym zobaczyc zdjecia Cygana- Cudaka z nowego domu:evil_lol:[/QUOTE] Ja tez :):) -
Nie wcale nie o to chodzi. Szarik musi trafic do domu gdzie ludzie zaakceptuja go takim jaki jest. Trzeba sie dowiedziec od pana czy on jest chetny wziac psa o takiej dyspozycji jaka ma Szarik. Szarik zdecydowanie potrzebuje domu, ale takiego, ktory bedzie na zawsze. Powiedzialas prawde, chodzi tylko o to, czy ludzie go chca, czy to jest taki pies ktorego oni szukaja, albo czy to sa tacy ludzie, ktorzy nawet jak pies nie spelni calkowicie ich oczekiwan, mimo to go zatrzymaja. Napewno jest potrzebna wizyta przedadaptacyjna kogos kto jest w poblizu potencjanego domu i juz tego typu rzeczy albo robil, moze jest jaki zestaw pytan dostepny z ktorego mozna skorzystac.
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
Szarotka replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Niestety dogo szwankuje i to pewnie utrudnia znalezienie tematow. -
Nic sie nie przejmuj jak ktos dzwoni i sie nie nadaje, bo to pewnie sie zawsze zdarza. Kazdy pies szczegolnie mlody cos od czasu do czasu pogryzie. Jest psem i ma zeby :lol::lol::lol: A ile masz psow na stanie ?? Miejmy nadzieje, ze sasiedzi przygarna tamtego :cool3::cool3::cool3:
-
Ja kapie mojego psa raz na rok i jest ok. To kapanie moze jej zaszkodzic. Powiedzcie pani, ze pies moze zaczac chorowac.
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
Szarotka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Pomysl bardzo dobry, piesek ladny i mlody. -
Macie racje, najpierw trzeba czlowieka dobrze wypytac, potem dom sprawdzic, no dobrac psa, tak, zeby wszyscy byli zadowoleni :):)
-
Riki nie jest juz bezdomnym psem. Dzięki wam udało się. Ma dom!
Szarotka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Czy on jest taki tlusciutki czy mnie sie wydaje ?? -
Riki nie jest juz bezdomnym psem. Dzięki wam udało się. Ma dom!
Szarotka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
No i jak Wam idzie z zbieraniem pieniedzy ??? -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Szarotka replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
No i co wiadomo cos ?? -
Piesek jest wyjatkowo ladny :):)
-
Kodinka po 8 miesiącach znalazła domek!!!!!!!!
Szarotka replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Kodinka daj glos, bo Cie nie slychac :):) -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
Szarotka replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Przeczytalam co sie wydarzylo i w sumie to sie Zorzowi nie dziwie :):) To pies po okropnych przejsciach, kto wie kto i w jaki sposob sie nad nim znecal. On poprostu dostal tzw. panic attack, byl w obcym miejscu, wsrod obcych ludzi i spanikowal. Tego typu pies nie nadaje sie na weekendowe wizyty. Po jakims czasie mu pewnie przejdzie, ale to jeszcze za wczesnie. -
Wiem, ze lezy Ci na sercu sytuacja Szarika, ale przeczytaj watek Jamora. I on i ja jestesmy przekonani, ze pieniadze sie znajda to raz, poza tym Szarik ma ogromne szanse na adopcje. Natomiast niedopasowana adopcja jest ryzykowna. Duzo ludzi traktuje psa jak wiekszosc dogomaniakow, czyli bierze go takim jaki jest i tyle, ale dla niektorych ludzi pies ma spelniac swoja role, wiec jak nie spelnia to go nie chca, jak czlowiek szuka psa do pracy a dostanie takiego co deszczu nie lubi itp, to moze to byc problem. Nie bede sie wiecej wtracac, bo jestem daleko i moge psu tylko pomoc finansowo, wiec ostatnie zdanie nalezy do tych co moga cos zrobic konktretnie a nie tak jak ja "strzepic jezyk po proznicy" :eviltong::eviltong::eviltong:
-
Nie wiem czy wiesz Norel, ze Gacek juz ma dom :):) tempo ekspresowe :):) Teraz czas na Vulkana :):)
-
Gacek - lepiej mieć rodzinę :-) Gacek pojechał do domu!
Szarotka replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='kamilawa']Tylko zmieńcie tego 'byka' w temacie :evil_lol:[/QUOTE] Byka w temacie nie widzialam, a bialy byk pojechal do domu :):) -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
Szarotka replied to red's topic in Już w nowym domu
Floyed powodzenia :) duzo szczescia :):) -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
Szarotka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Robimy,robimy . Agnieszkal2 ma juz prawie gotowe. Ogloszenie ukaze sie w "Moj Pies" dopiero w Grudniu. Robimy rowniez dla Szarika i Placusia -jesli nie znajdzie domku do tej pory.[/QUOTE] A co trzeba zrobic, zeby sie tam zalapac, bo trzeba tez znalezc domek dla Kojota :):) potrzebujemy domek u kogos kto bedzie sie meldowal na dogo, bo ja sie czuje z Kojotem zwiazana :):) -
Misza nadal w potrzebie!!!kazdy grosz na wagę złota!!!!
Szarotka replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
A nie mozecie do schronu wyslac kogos kogo nie znaja ?? -
To jest to co Jamor napisal o Szariku na swoim watku, wiec moze Ponka ma troche racji, ja psa nie znam, myslalam, ze wszystkie owczarki sa jednakowe, ale moze nie:cool3::cool3::cool3:, w koncu chodzi o to, zeby pies dobrze trafil i ludzie byli zadowoleni i wszystko gralo. "nie wiem czy tylko u mnie czy to tak ogólnie, ale nie moge otworzyc zadnej strony po odnośnikach, wiec dlatego pisze to na ogóle. miałem dzis telefon, rozpytania w sprawie szarika. facet pytał o niego , jako miałby iść docelowo na wieś do jego rodziców, do pomocy w pracy przy naganianiu krów. Nie mi o tym decydowac , bo ja tylko usługi dla Was prowadze, ale jakby nie doszło do obustronnego porozumienia w sparwie szarika i tej roboty dla niego, to proszę wziaść pod uwagę Rufusa. szarik to taki gosc, że jak tylko zaczyna padac to spierdziela do boksu i gapi sie na niebo. To by była idealna robota dla Rufusa. Jemu nie przeszkadza nigdy pogoda, błota i wilki jakies. Gadałem z nim, mowi ze chciałby, bardzo chciałby. Przekazcie tam na wątek, ja nie potrafie tam wejsc." Jamor ma psa, no i jest doswiadczony, ale decyzja jest dla tych co z psem mieli doczynienia. ____